Skocz do zawartości
99tomcat

Dfi Nf4x Infinity Nforce-4x S754

Rekomendowane odpowiedzi

zaczynam robić za obalacza mitów- w moim przypadku przy 2x256 kości jednostronne nie ma różnicy między memkami w 1 i 2 a 1 i 3 slotek-specjalnie przełozyłm kostke z 2 do 3 slotu bo miało o/c wzrosnac i kupa...

 

ide dalej coś obalac-moze krate piwa? :wink:

 

Acha wczotaj sie obroniłem- mówicie mi per magister :lol:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam robić za obalacza mitów- w moim przypadku przy 2x256 kości jednostronne nie ma różnicy między memkami w 1 i 2 a 1 i 3 slotek-specjalnie przełozyłm kostke z 2 do 3 slotu bo miało o/c wzrosnac i kupa...

 

ide dalej coś obalac-moze krate piwa? :wink:

 

Acha wczotaj sie obroniłem- mówicie mi per magister :lol:

A magisterka pewnie była na temat kręcenia Sempów i wielbłądów .... Panie Magistrze ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u was tez sie tak dlugo uruchamia :?:

czasami trzeba czekac z 10 sekund zanim sie monitor odpali i z obudowy dobiega jakies tykanie cos jak w zegarku, raz jest to chwile a raz ok 10 sek (sprawdzalem, bomby nie ma)

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

czy u was tez sie tak dlugo uruchamia :?:

czasami trzeba czekac z 10 sekund zanim sie monitor odpali i z obudowy dobiega jakies tykanie cos jak w zegarku, raz jest to chwile a raz ok 10 sek (sprawdzalem, bomby nie ma)

u mnie na LanParty to samo

nazwałem to ColdBootem :-P

 

BTW: chętnie zakupie Infinity - moze ktoś sprzedaje, albo macie jakieś namiary ?

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy w odpowiednim temacie to pisze ale mam prosbe

posiadam komputer jak w podpisie ale mam zamiar zmienic proca plyte glowna i grafike

Sempron 2800 64bit

Dfi Nf4x Infinity Nforce-4x S754

MSI lub Galaxy GF7600GT

chlodzenie nie wiem jakie

czy zasilacz to uciagnie? czy nie bedzie przeszkadzalo do krecenia ze mam 3x256mb ramu?

a i gdzies w testach chyba na egieldzie pisali ze ta plyta ma do d...py dzwiek i karte sieciowa

jesli nie ta plyta to moze jakas inna? i lepiej zeby nie byla bardzo droga bo z kasa jest krucho

nie krzyczcie na mnie bardzo :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no racja :) freezer 64

ale chyba sa dwie wersje tegho coolera pro i bez pro

warto dokladac do tego pro?

a i jeszcze jedno pytanko w tym sklepie co bede kupowal Sempron 2600 box kosztuje 264zl a 2800 semp303zl na ktory sie skusic?

Edytowane przez Jeffrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie ma dostępnej nigdzie już wersji bez pro. Ale to i tak bardzo małe różnice są:

 

wersja non-pro lepiej wieje bez dodatkowego wyciagu

wersja pro lepiej wieje gdy masz choćby jeden wiatrak 80mm wyciągający

 

Co do wyboru sempów to tak: oba będą kręcić się tak samo. Ale 2800 ma większy cache L2, który de facto nie daje super dużego przyrostu wydajności. W grach tylko doom 3 miał większą różnicę...

 

Dodajmy że większy cache to też jeden czy dwa stopnie więcej Celsjusza. Ja w związku z tym wybrałem 2600, ale jeśli wierzysz w cache, 2800 też jest dobrym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wczoraj wrucilem z kompem ze szkoły i odpalam w domu ale nie działa ( ciemny obraz płyta nic nie piszczy wiatraki sie kręca) wiec wsadzilem sempa 2800+ i wstała bez problemu. Potem wsadzilem mojego procka w jakies gigabyte i działa wiec mysle ze juz wsyztko ok wsadzilem mojego do dfi a tu znowu nie działa. Zostawiłem płyte na noc z wyjęta bateria od biosu wsztko rozłorzone, dzis składam i to samo co wczoraj 2800+ dziala a mój nie działa jednak na gigabyte dalej działa mój procek. Sory ze tak namieszałem ale nie wiem jak to inaczej napisac. Wie ktos dlaczego ten mój procek (2600+) nie chce działac na dfi a na gigabyte działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niepodkręconym procu i box potrafi być cichy ustawiony na te bodajże 20% :P no na początek może być box potem raczej zmienić (ja jeszcze jade na BOX ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz pewnie Wiecie

Jest mozliwosc odblokowania na naszych mobo

Trybu SATA II oraz SLI ( to drugie nie przydatne praktrycznie)

 

Pytanie czy ktos Robil juz taki Zabieg ? - z tego co czytalem na necie

http://www.techpowerup.com/articles/overclocking/AMD/120

i

http://www.forumpcs.com.br/viewtopic.php?t=150399&start=0

 

Modzik dziala :D

 

W przyszlym tyg Bede robil Rail MOda i zmieniach wyjca na chipsecie, wiec Sproboje polacztyc PINY

za pomoca Olowkiem B2/4 (mam nadzieje ze bedzie to mozliwe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...