Skocz do zawartości
sebi0104

Prosze Moze Ktos Bedzie W Stanie Mi Pomuc

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie wiem gdzie to umiesici na kilku forach to zamiescilem i jak narazie nikt nie jest wstanie mi pomuc:((moze tu ktos bedzie wiecej iwedzial.

Panowie szybko i na temat. Do tej pory posiadałem 2x256 elixir kości ramu. Wczorej wymieniłem na jedną 512 geil i drugą 512 kingstona i dzieją mi się dziwne rzeczy. Komp od czasu do czasu sam sie zrestartuje, nawet bedąc pod samą winda:((( W czym może być problem:((((Proszę o pomoc.

Restarty nie nastepuja od razu ale po jakims czasie albo podczas gry albo nawet podczas pracy samego windowsa w ruznych odstepach czasu NIC SIE NIE ZAWIESZA JEST RESTART I WINDA OD NOWA SIE LADUJE;(JAKBY WCISNOL PRZYCISK RESTARTU prime pozytywnie 3damrki tez pod obciazeniem wszytsko ok nic nie wywala nie rozumiem tego:(jakby zasilacz to pod prime powinien pasc,;(((HELP ME!!! juz podaje parametry

Pole Wartość

Właściwości modułu pamięci

Nazwa modułu Kingston K

Numer seryjny 7702F102h

Rozmiar modułu 512 MB (2 rows, 4 banks)

Typ modułu Unbuffered

Typ pamięci DDR SDRAM

Szybkość pamięci PC3200 (200 MHz)

Szerokość modułu 64 bit

Napięcie modułu SSTL 2.5

Metoda detekcji błędów Brak

Szybkość odświeżania Zredukowana (7.8 us), Self-Refresh

 

Taktowanie pamięci

@ 200 MHz 3.0-3-3-8 (CL-RCD-RP-RAS)

@ 166 MHz 2.5-3-3-7 (CL-RCD-RP-RAS)

@ 133 MHz 2.0-2-2-6 (CL-RCD-RP-RAS)

 

Pole Wartość

Właściwości modułu pamięci

Nazwa modułu GeIL CL25-3-3DDR 400

Numer seryjny Brak

Data produkcji Tydzień 24 / 2005

Rozmiar modułu 512 MB (2 rows, 4 banks)

Typ modułu Unbuffered

Typ pamięci DDR SDRAM

Szybkość pamięci PC3200 (200 MHz)

Szerokość modułu 64 bit

Napięcie modułu SSTL 2.5

Metoda detekcji błędów Brak

Szybkość odświeżania Zredukowana (7.8 us), Self-Refresh

 

Taktowanie pamięci

@ 200 MHz 2.5-3-3-6 (CL-RCD-RP-RAS)

@ 166 MHz 2.0-3-3-5 (CL-RCD-RP-RAS)

Edytowane przez sebi0104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o reszcie kompa nie wspomniałeś słowem...

1723904[/snapback]

 

Sempron 2800+ socketA

plyta MSI KT4A-V

grafa gigabyte gf 6600

cd rom

cd-rw

wd 80jb

wd 40bb

zasilka chieftec 410

wentyle w budzie 1x12cm

3x80mm

i to chyba na tyle co do sprzetu temp w prime po 1h proc 43stopnie plyta 33 wiec temperatury tego nie powoduja napewno nie wiem jak temp zasilacza ale nawet obudowa od kompa nie jest nagrzana od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob test pamieci, jedna jest pewnie padnieta, google>memtest najlepsz jest wersja pod dosa

1723949[/snapback]

mam inny program zaraz nim sprawdze tez sprawdza ram pod dosem dokladnie nazwy jego nie pamietam pozniej podam,jak twierdzisz ze jest walnieta to dlaczego pod prime gdy wykorzystuje przy tescie mi 100% procka i 964 mb ramu nic sie nie dzieje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku to proponuje poprawić błąd ortograficzny w tytule tematu, bo się słabo robi innym użytkownikom tego forum jak to czytają ...

1725816[/snapback]

Błedy sie zdarzaja nie jestem Polonista!!!!!!!!!!!!!A jak Ci sie zle robi nie patrz,nikt Cie nie zmusza.A mi sie zle robi jak takie rzeczy ktos wypisuje te forum nie jest forum na temat ortografii!!Wiec na przyszlosc zachowaj to dla siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błedy sie zdarzaja nie jestem Polonista!!!!!!!!!!!!!A jak Ci sie zle robi nie patrz,nikt Cie nie zmusza.A mi sie zle robi jak takie rzeczy ktos wypisuje te forum nie jest forum na temat ortografii!!Wiec na przyszlosc zachowaj to dla siebie!

1725872[/snapback]

Jak skończysz wieczorowo podstawówkę to zrozumiesz o co mi chodzi.

No offence.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz że obie pamieci wywalają mnóstwo błędów to chyba wiadomo że są do wymiany i na 99% to one powodują twoje problemy z kompem

Pozdro

1728595[/snapback]

nie chce mi sie wierzyc ze obie nowe sa uszkodzone raczej stawiam na plyte to jest msi kt4a-v z via kt400a i to ona moze byc za slaba i kaszanic wszytsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...