Skocz do zawartości
cavarr

Call Of Duty 2 - Rozgrywki PurePc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ok bylo by fajnie jakby sie dalo wejsc na serva lobo... wpisuje haslo, ip i nie wchodzi na serva tylko jest czarny obraz, wciskam esp i w menu jesem znow i tak w kolko... odliczanie jakies jest i czarny obraz ;/ ktos tez mial taki problem. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok bylo by fajnie jakby sie dalo wejsc na serva lobo... wpisuje haslo, ip i nie wchodzi na serva tylko jest czarny obraz, wciskam esp i w menu jesem znow i tak w kolko... odliczanie jakies jest i czarny obraz ;/ ktos tez mial taki problem. Wtf?

Mialem. I to czesto. To blad gry. Po prostu restart kompa pomaga. Resetuje lacze sie i jest ok, ale ten blad tylko wtedy gdy bezposrednio z gry (czyli z consoli ip i haslo wpisuje), jak sie lacze przez eye jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego wy chcecie od tego serva co podałem wyżej :D

ja na nim czuje się jak ryba w wodzie :D

prawdziwy tdm :D

20 vs. 20 :D

Możesz podać namiary?

Bo z tego screena jakoś nie chce wejść.

 

P.S. Widze na dole IP ale nie chce mi sie z nim połączyc albo źle przepisałem(troszke to niewyraźne jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... trzas sie zgadac na gre na servie tweka. O ktorej wam jutro pasuje? W miare wczesniej. Ja moge o: 18 i o 21. Co wy na to?

Ze mną nie ma żadnego problemu, pod warunkiem że po 18.30.

Tak od około 19 codziennie jestem wolny do szpilania.

Kończe prace o 18...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki mały problem - CoD2 gubi mojego nicka, tzn. wpisuję mu 'clooney' zamiast 'JarCo' i jest git.

Wychodzę z gry, wchodzę ponownie i jest znowu 'JarCo'. Zresztą nawet jak mam 'JarCo' to zapomina o kolorach, przeważnie wraca do koloru białego (a powinno być: JarCo).

WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok widze ze wiecej na tweakowy serv nie wejde. Po wejsciu odrazu kicka dostalem za nic i bez wyjasnienia. Zdazylem tylko siema powiedziec :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos gdzies?

 

Hmm serwek nierealnego mi nie zabardzo przypadl, bo mam duzy ping :wink: laduje w kolesia pol magazynku, tylko zanim "to doleci" do niego to ja juz gine. (strzelanie w kolesia na wyciagniecie reki...)

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 3 dniowej przerwie od cod2 pogralem na tym wegierskim servie... i powiem tylko to ze poziom jest tam znikomy, potem sie bawilem riflem co na tej mapie latwe nie bylo majac 20 wrogow :P

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

edit: nie wspomnialem o lagach... ping 100 jest niegrywalny

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Power, wiesz moze jaki ping to 1 sekunda :?: 999 - 1 sek :?: czy 100 :?:

jak juz napisal mr_zyz 1000ms=1sec

 

a ping 100 wiadomo... ppsh czy mp44 zabic sie da ale takim riflem nie ma bata, w biegnacego kolesia strzelam 1-2 metry przed nim :/

 

aczkolwiek z pingim 999 tez zabijalem riflem :D prawda gnz? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...