Skocz do zawartości
bobson37

Silkroad Online

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, ja za to widziałem duzo osób wyglądających podobnie do mojego hero,moze dlatego ze grałem tak do 12 lvl;) Rzeczywiscie, jest wiele rodzajów potwórów, jednak imho jest j mało rodzajów broni, choćby patrząc na tą stronke: http://silkroad-online.pl/bronie.php. Bardziej szukałm czego w stylu diablo, przedmioty magiczne, rzadkie, unikalne(jesli są takowe to pszepraszam.) Poza tym czasami jest tyle graczy ze własną du.pe cięzko znalezc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , sa takie rzadkie przedmioty , nazywaja sie one Seal of Star , Seal of Moon oraz Seal of Sun . Wygladaja tak samo jak inne bronie z tym samym degree lecz maja DUZO lepsze statystyki oraz posiadaja efektownie wygladajace 'chmurki' 'mgielki' czy jak to tez jeszcze nazwac w rozowym kolorze : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problem... Na początku nie robiłem farmingu sp ( bo nie chciało mi sie :oops: ) czego teraz bardzo żałuje :( :mur: Mam postać na dość wysokim 34lvl (przynajmniej dla mnie) i nie chce wszystkiego robić od nowa :( Jest jeszcze jakaś szansa nabicia (chociaż i niewielkiej) liczby sp? Aha, dowiedziałem sie nie dawno że gdy dodaje się punkty w str, to czary są słabe (szczególnie gdy dojdzie sie do końca), a jak w img to silniejsze... Czy to prawda? Jeśli tak to co dało by zrobienie ,,hybrydy" na łuk i lód? :unsure:

Edytowane przez Dawid afg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby robienia od nowa postaci , wystarczy caly czas lvlowac a skill mastery zostawic na 32 poziomie, jak wiesz czym wieksza roznica miedzy lvlem postaci a skill lvlelem (do - 9)tym wiecej zdobywasz skill pointow a mniej expa. Sam od pierwszego lvlu gram na 0 , -2 i wystarcza mi to ,chociaz zbyt wielu skili nie rozwine ... ~

 

Tak , dodajac ptk w str zadajesz wiekszy dmg fizyczny , dodjac w int zadajesz wiekszy magiczny .Wiec jezeli masz postac full str. zapomnij o nukach.

 

btw. Hybrydy nie rob, jest to najgorszy mozliwy build

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problemik z silkiem... Zainstalowalem go na w miare czystym windows (3 dni od instalacji) i podczas proby uruchomienia gry moim oczom ukazuje sie ukochany bluescreen. Nie ma podanej konkretnej przyczyny ani nic w ten desen, tylko tekst ze pojawil sie problem i windows zostanie zamkniety, itd. jedyne informacje to jakies kody widoczne ponizej:

 

Dołączona grafika

 

Przekopałem google i kb microsoftu i co prawda bylo cos o takich kodach bledow ale w zupelnie innych sytuacjach i nijak nie moglem tego polaczyc do tego przypadku. Gra przed reinstalacja windows działała bez problemu. Kombinowałem z roznymi sterownikami, do karty graficznej najpierw zainstalowalem strasze niz poprzednio, pozniej te same i w koncu najnowsze. nic. Sterowniki do reszty sprzetu, to najnowsze pobrane ze stron producentow sprzetu. Nie ma wirusow ani nic bo system świeżo zainstalowany i od samego poczatku pilnowany duetem avast! + kerio pf. Kombinuje ile wlezie, stosuje to samo oprogramowanie jak na starszym windows, ale nie dziala. Juz skoczyly mi sie pomysly co moze byc nie tak :( Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram caly czas na Babel'u duzo polakow ale i tez Turasow ,ktorych to niestety nikt nie dosyc ze nie rozumie co gadaja to jeszcze nikt ich nie lubi bo KS'uja jak dzikie swinki :damage_wall: i niestety takiemu nie przetlumaczysz ze nie ma KSowac. Ogolnie gra wymiata ,ale caly urok psuja jak zawsze Czitongi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak któryś zalezie mi za skórę to go rozwalam. Nie jest to może najlepszy sposób (straciłem przez to kilka leveli) ale jak gościu zginie kilka razy to już nie KS'uje.

 

Edit. UPS mam nadzieję, że nie była to archeologia? W końcu 2 miesiące temat nie był ruszany. Teraz edit też zrobiłem po miesiącu czy to nie jest też archeologia?

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Mam taki probvlem ze komp nie moze chodzic 24 h na dobe to czy mozna odpalic 2 silki na 1 kompie.

Na starym byl program ale po updacie to juz nie dziala :<

Slyszalem ze pod vista jest jakis emulator na ktorym mozna odpalic 2 system naprzyklad win xp i tam 2 raz odpalic silka :D zalezy mi na tym zeby sklep stawiac jak bede expil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nieco odkopię temat. Postanowiłem wypróbować Silkroad'a, ściągnąłem klienta ze strony Download.com (wersja 1.150) ale mój Avast widzi program SRO_Client.exe jako wirusa Win32:Trojan-gen {Other}. Podejrzewam że to fałszywy alarm ale wolałbym się zapytać co o tym sądzicie? Wg twórców niektóre antywirusy widzą program jako wirusa ale to nic nie znaczy. Mam się czego obawiać?

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz sie czy przejmować, niektóre av wykrywaja virusy w cliencie. Jezeli sie boisz ze czasem moga byc jakieś wirusy, to ściągnij clienta z silkroadonline.net

Dzięki, tak też myślałem i już wcześniej olałem ten komunikat. Zresztą Launcher i tak zaraz ściągnął nowszą wersję tego pliku i wtedy Avast już się nie "rzucał" ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...