Skocz do zawartości
Shake

Catalyst 5.11 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zrobić test sterowników z przeznaczeniem do Radeonów. Na razie mam na oku takie gry:

> Splinter Cell Chaos Theory

> Far Cry

> Serious Sam 2

> Quake 4

> F.E.A.R.

> CS: Source

 

Oraz produkty Futuremark'a i inne

> 3DMarkŽ2001 SE Free Version (Build 3.3.0)

> 3DMarkŽ05 Free Version (Build 1.2.0)

> Aquamark 3 v1.0

 

Coś dorzucić/wywalić?

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje sprawa z NFS Most Wanted, a mianowicie ustawiam maksymalnie detale ile można w grze + 1024/768 i dym wygląda jakoś dziwnie :| Jakoś tak , "biednie" :) na Catalach 5.11, 5.10 tak samo sprawa wygląda... myślałem że te stery to naprawią a tu taki zonk

 

Mam zamiar zrobić test sterowników z przeznaczeniem do Radeonów. Na razie mam na oku takie gry:

> Splinter Cell Chaos Theory

> Far Cry

> Serious Sam 2

> Quake 4

> Halo

> F.E.A.R.

> CS: Source

 

Oraz produkty Futuremark'a:

> 3DMark®2001 SE Free Version (Build 3.3.0)

> 3DMark®05 Free Version (Build 1.2.0)

> 3DMark®03 Free Version (Build 3.6.0)

 

Coś dorzucić/wywalić?

może wrzucić tego nieszczęsnego NFSa ? I zrobić test na najlepszą graficzkę, bo jak widać na każdych sterach to inaczej wygląda :| + problem z dymem...

był bym wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo dobrze by bylo jakby udalo ci sie dokonac takiego testu :) A z gier to wyrzucilbym HAlo , Far Cry i Splintera. Natomiast ze Smarkow to zostaw tylko 2005 bo ten najbardziej jest wrazliwy na stery i karty graficzne. A fakt jestem takze za aby dodac NFS: Most Wanted bo tez mam All na MAX i dym jakos dziwnie wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam z dymem i cieniami, trzeba czekać na nowe stery od ATi. Ja bym zostawił wszystkie Marki, no może bym wywalił 03, ponieważ nowe stery są optymalizowane pod te nowsze wersje i byśmy sobie zobaczyly jak programiści olewają wersję 01 ;] Lista zaktualizowana

 

A patrzyłeś czy te stery mają już wsparcie dla X1800, bo coś tam słuszałem, że z tym wsparciem ciężko było...

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzialaly Omegi na Catach 5.11. A te Catalysty 5.11 maja juz wsparcie dla kart serii X1800 wiec i te WarCatsy powinny tez miec jesli sa robione na Cat 5.11. Hmm wczoraj stwierdzilem ze zostawie spowrotem te WarCatsy 5.11 PRO a nie XT gdyz XT u mnie gorzej wypadaly. Niby mialy byc jeszcze lepsze a wg mnie im nie wyszlo i te Pro sa wydajniejsza przy mojej karcie. Moze przy X1800 lepsze beda te XT ale tego juz nie wiem bo nie mam takiej karty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa, wow, jestem pod wrażeniem !!!!

 

Odinstalowałem stare stery, potem driver cleaner, wgrałem omegi 5.11 i normalnie szok :D

 

do tej pory karta ustawiona (w 3D w sterach) na low miała 6012p a high 5250 w 3dmark05

 

a teraz na high ma 6036 :D

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Jak dla mnie 5.12 jakies kichate są w smarku 03 wynik mniejszy gdzies o 15-20 pkt :angry: ale zobacze jeszcze w smarku 05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...