Skocz do zawartości
BENITO

Test Modecomów.

Rekomendowane odpowiedzi

4-setce jużtrochu napięcie zaczęło pływać. Nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież testowana była niemal w maxymalnym obciążeniu.

 

Model 350-watowy po prostu posiada większe rezerwy mocy. Dostał jednak 45W mniej obciążenia niż starszy brat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz robiony przez Channel Well Technology (CWT), kolejną legendarną firmę w branży(oprócz FSP , Delty czy Topowera). Jest producentem zasiłek marki Antec.

Może nie ma jakiś wyśrubowanych parametrów, ale na pewno nie zawiedzie.

Z głośnościa nie jest za dobrze, jednak na pewno będzie cichszy niz codegen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na koniec należy wyraźnie podkreślić, że MC-350 NIE NADAJE się do zasilania kompów, które wykorzystują w dużym stopniu linie 3,3V i 5V (czyli zbudowane na płytach bez oddzielnego wtyku 12V). Wystarczy spojrzeć w specyfikacje.

Polecam Modecom Feel LC-B350W. Są zdecydowanie bardziej ciche od wersji 400W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli o Modecom ktoś jeszcze pamięta.

 

Mam GTF i świetnie sie trzyma na to co mam do niego podpięte + czasem dysk 80Gb i dwie katody :)

 

Dziękujemy za test. Jeszcze by sie przydało wyciskanie z nich potów i testowanie zabizpieczeń :wink:

 

 

EDIT:

 

Ps. 350GTF jest głośny jak .... ale wystarczy troszkę delikatności w lutowaniu i da sie wymienić wentylek. :wink:

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modecomy z serii mc może nie są tak dopieszczone, ale coś za coś. zasilacz ma przede wszystkim dobrze trzymać napięcia, a te akurat to robią. ja ostatnio dorwałem MC-400ATX za 155 złociszy i jestem zadowolony z zakupu. chociaż te głupie oplotki na kable mogli by dać, a tak poza tym wszystko doskonale. zresztą teścik mi trochę pomógł w doborze i nie żałuje zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem wczoraj Feel 350W i jestem w sumie zadowolony... Nie moge chwilowo okreslic glosnosci tej zasilki, bo przeszkadza wiatraczek na grafie (blok w drodze), ale mam pytanie do Benita. Czy rozbierajac te zasilacze znalazles gdzies obwod do termoregulacji obrotow wiatraka? Wiem, ze MC-xxx maja ja, ale nie wiem jak Feel. Zastanawiam sie, czy jak bym rzucil na zasilke jeszcze jakis fan pro tc to czy obroty wentyla by jeszcze spadly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn chodzilo mi o zastosowanie drugiego wiatraka, jak to ma miejsce przy Feel 400W. Pro TC z wyjetym termistorem i ustawiony na jakies 1500 obrotow jest jeszcze cichy, moze nie dmucha za mocno, ale zawsze to cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...