Skocz do zawartości
arch

Proc, Mobo, Grafa Do ~2000 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Wstepnie juz mam poglad na to, czego chce:

proc Opteron Venus 1.8 GHz

w kwestii mobo i grafy mam dylemat, lepiej wziac DFI LP NF4 bez SLI + Radeona X800 GTO , czy z SLI + GFa?

Prosze poleccie jakies konkretne modele. Dodam, ze najprawdopodobniej zaloze WC, wiec stockowe chlodzenie mi nie straszne ;) Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

popieram w 100% i chłodzonko to ac freezer a opteron to może selekt jakis?

Czytaj dokładnie, napisał że założy wc.

 

no dobra, wszystko gites... tylko po co ten Opteron? nie lepiej dac wiecej kasy za jakiegos selekta Venice 3000+ albo 3200+?

plyta oczywiscie DFI na NF4

grafa- modowalny X800GT/GTO.

 

a ramu nie kupujesz?

Widać razmu nie potrzebuje, a lepiej brać Opertona bo ma więcej cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram mam ze starego kompa (zobacze ile pociagnie, teraz jest ograniczany przez zwalony kontroler chyba, nie moge puscic na wiecej niz 200 MHz (tak, probowalem w asynchro), chociaz na 200MHz chodzi stockowo ;0). Najlepsze selecty Venice juz poszly, a te E3, najlepiej sie krecace podobno mialy jakies tam malo istotne bugi ;p Poza tym kto mowi, ze nie bedzie mozna kupic Opka select :) Nie spieszy mi sie, wpierw sobie bude pod WC przystosuje (i przy okazji pomecze ludzi w dziale o WC :D). Thx za konstruktywne wypowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...