Skocz do zawartości
lyzkov

Oszustwo Wrześni@ka

Rekomendowane odpowiedzi

Wieśniak, weź idź już spać bo już dawno po dobranocce... Mama kaszki nie dała do poduszki? A może tatyuś bajeczki nie opowiedział i nie ukochał do snu? Jesteś pyskatym oszustem i takich jak ty trzeba tępić!

 

Dobre teksty jak mialem 15 lat jak ty tez takimi sypałem :) Alespokojnie dorośniesz a mozesz je pisac dalej nie robia na mnie zadnego wrazenia wrecz wywłuja śmiech z takiego idioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotą i bezmózgowcem to jesteś ty... Cfaniaczek z ciebie taki wielki, że ho ho... Oszust, złodziej i jeszcze pysk ma nie wyparzony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego mam ci zazdrościć? Tego, że ejsteś pustym idiotą i krętaczem? Rozbawiasz nas w każdym poście pokazując jak jesteś durny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

LOL no przyznaj sie KrokObok ze mu zazdroscisz... no wez juz nie klam doskonale wiemy ze zazdroscisz mu jego skarbu... tak... zazdroscisz mu MOZGU! BWAAHAH!

Dostalem bloka od Wrzesnika :(

Ok koncze to spadam spac. Dajcie sobie na luz z nim bo nie warto sie wkurzac.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego mam ci zazdrościć? Tego, że ejsteś pustym idiotą i krętaczem? Rozbawiasz nas w każdym poście pokazując jak jesteś durny...

 

Sam byś chciałbyc takim kretaczem spokojnie dam ci kilka lekcji buhahahaha idź juz spac dzieciaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce Wam sie tak obrzucac blotem nawzajem? to nic nie da...

sprawie przygladam sie od dluzszego czasu ale daruje sobie pisanie mojej opinii na ten temat - szkoda slow

do KrokObok i innych "adwokatow" pokrzywdzonego: ktos z Was napewno mieszka w wawie wiec niech dogada sie z poszkodowanym, zbierze brygade i odwiedzi Wrześni@ka zamiast tracic sily na klepanie durnot na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o uspokojenie się, bo zostanie zakmnięty ... chyba o to chodzi wieśm@kowi.

Chce specjalnie wqrzyć ludzi by temat zamknięto i sprawa przycichła :/(swoimi głupawymi, wręcz idiotycznymi wypowiedziami zachęca do kłótni ... prowokuje )

 

Jestem przekonany że paczka nie została nadana!

Ściema z piorytetem dobra, może zapomniałeś z poczty zabrać potwierdzenie nadania paczki ??

 

 

EDIT:

"(...)a nie fantazjowac i koloryzowac rzeczywistosc i dopowiadac do moich wypowiedzi do niego swoje 5 groszy"

 

Boże miej litość... udajesz mądrego, wszytskich poprawiasz, ty zawsze masz rację... a byś w wolnym czasie poćwiczył ojczysty język. 'Niedługo nikt nie rozumia Ciebie' . Jestem bardzo ciekaw co studiujesz, gdzie przyjmują tak wybitne jednostki ?

Edytowane przez kubajew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o uspokojenie się, bo zostanie zakmnięty ... chyba o to chodzi wieśm@kowi.

Chce specjalnie wqrzyć ludzi by temat zamknięto i sprawa przycichła :/(swoimi głupawymi, wręcz idiotycznymi wypowiedziami zachęca do kłótni ... prowokuje )

Wkurzyć ? Jak czytam ten temat to mam wrażenie, że kto inny prowokuje... ale robi to najżałośniej jak się da - jak 12/13 latek -_-

 

:ploom: ---> odruch jak czytam teksty wieśni@ka <--- :ploom:

wieśniaku, jesteś tak żałosny, że aż mi cię szkoda... mama cię nie kocha, a tata tylko w nocy? wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać... :ploom:

Wieśniak, weź idź już spać bo już dawno po dobranocce... Mama kaszki nie dała do poduszki? A może tatyuś bajeczki nie opowiedział i nie ukochał do snu? Jesteś pyskatym oszustem i takich jak ty trzeba tępić!

Dziwne, że reakcji moderacji brak...

 

Napisałem paczka idzie "zwykłą paczką" bo Priorytetu zapomniałem nakleic. Na miejscu lyzkova zaczal bym pisac jasne fakty i to co do niego pisze a nie fantazjowac i koloryzowac rzeczywistosc i dopowiadac do moich wypowiedzi do niego swoje 5 groszy

 

Pozdrawiam

Masz wogóle jakikolwiek dowód nadania paczki ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba czegos nie rozumiem :?. Bo wrzesni@k oszukal kolege z forum, wszyscy go wytykaja palcem, a on sie nie broni tylko glupie posty pisze, i sie wysmiewa. Hm, tak sie zastanawiam, chlopak oszukal, i sa niezbite dowody na to, a moderacja/administracja w tej sprawie nic nie robi :?: Moze jakas kara, co :?: Czy nie dostaje nic, bo dajecie mu szanse wytlumaczenia :?: Ile to juz czasu :?: 2 tygodnie :?: Hm... gdzie sprawiedliwosc :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat tematem, ale chamstwo co poniektórych uzytkowników forum jest przytłaczające i szczerze mówiąc to odpowiedzi Wrześni@ka są na duzo wyższym poziomie, niż inwektywy niektórych forumowiczów. Co do tematu - j.w., nie trzymam absolutnie niczyjej strony, ale przykro się robi, że forumowicze tak łatwo dają się ponieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja tylko nie rozumiem jednego czytajac temat od samego poczatq.Skoro wrzesniak ma taki sprzecik to dlaczego nie wysle mu wlasciwego proca gwarancji i tego wszystkiego? Wrzesniak- przy twojej sygnaturce to co to dla CIebie te 500 zl w porownaniu ze sprzetem,ktory posiadasz.500 zl ?? Phi :P To dla CIebie miedziaki.Zalatw sprawe i wszystko bedzie good - chyba :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja dostalem PMke :wub:

 

Prywatna wiadomość

Wrześni@k

...., Dzisiaj, 09:54

Delete Post Quote Post

 

Kontaktu to ty nie masz i tak ze mną dziaciaku żadnego a Bana możesz ty dosta za głupote roku. Jestes na liście zablokowanych wie niw widze twoich postów ani wiaodmości nie dochodzą pozdrawiam

No formalnie sie zmartwilem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie ta jego wielka ynteligenija

 

Wiec jak sprawa z lyzkowem??

Czy dodanie tej 1zl do priorytetu to takie wielkie pieniadze dla takiego bogacza??

Z reszta zwykla paczka idzie jakies 3 dni wiec nie rozumiem sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh czytajcie co napisali userzy tego forum :? . Piter juz napisal, ze sprawdzil jeden z procesorow, ktory sprzedal Wrześn@k i napisal ze procesor ten nie przeszedl przez rece polskiego dystrybutora, a jak przeszedl to nie w sposob legalny. Więcej w oryginalnym poście Pitera

 

Czemu nie chce oddac? bo sprzet (sprzedawany) jest lewy a sprzet w sigu nie istnieje (niektorzy chcieliby zobaczyc jak dziala jego radek ale jakos nie moga sie doprosic wynikow z benchmarkow :? ) albo tez jest lewy. Wrześniak zalatwisz to laskawie ? I nie pierdziel ze wina poczty bo wysylam z wawy codziennie 20 listow i wiem ile czasu ida, no oczywiscie o ile wyslales ja w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO MODOW.

 

Mozecie troche wyczyscic chociaz ostatnie kilka stron... poza rzucaniem miechem nie ma tu nic zwiazanego ze sprawa, czasami mysle, ze niektorzy userzy wypowiadajacy sie w taki sposob sa glupsi od Wrzesniaka... (nie bede wymienial nickow, ale chyba wiece o kogo chodzi) :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie , tylko fakty i to co się dzieje , slowne utarczki i wyzywanie nie ma tutaj sensu , albo dajcie jakies rady Lyzkowowi co powinien zrobic , albo piszcie co sie z esprawa dzieje naprawde obrzucanie sie tu wyzwiskami do niczego nie doprowadzi a i tak juz wiele ostryc slow padlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mu moge dac rade, idz zglos sprawe na policje jesli jeszcze tego nie zrobiles, napisz takze lub zadzwon do rzecznika praw konsumentow powinien ci poradzic co zrobic:

 

http://www.infoobywatel.gov.pl/so/1_5/1_5_...1_1/Glowna.html

 

bo inaczej to mozesz sobie czekac do ....

 

albo zrob tak:

"...

Wyslanie prostego podania z wytlumaczeniem sprawy do prokuratury rejonowej (rejon zamieszkania oszusta).

 

Dolaczyc nalezy wydruk maili kontaktowych, informacje o aukcji (adresy, login sprzedajacego itd.) oraz potwierdzenie przelewu.

 

To, ze podany przez oszusta adres czy nazwisko nie jest prawidlowe, jest zupelnie nieistotne. Konto bankowe jest wystarczajacym identyfikatorem tozsamosci.

 

Sprawa moze przeciagnac sie jakis okres czasu. Nastepny krok to wezwanie zglaszajacego na najblizsza komende w celu spozadzenia raportu.

 

Ja w ten sposob odzyskalem blisko siedemset zlotych.

 

Co warto rowniez dokonac, to wyszukac innych poszkodowanych i dolaczyc ich nazwiska + telefony kontaktowe do zgloszenia, oraz zadbac, by podjeli oni podobne kroki..."

 

mysle ze osoby ktore rowniez kupily proca moglyby ci pomoc.

Edytowane przez themOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2:

LoL roku, coś ci sie chyba pomyliło ja mu sprzedałem proc dobry a nie ukradłem go, to raz dwa mam na piśmie odmowy przjecia reklamacji więc policja może sobie pogdybac hahah prawei spadłem z krzesła ze śmiechu

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrześni@k nie pisz kilku postow pod rzad bo i tak ich nikt poza moderacja nie widzi.

Do czasu zalatwienia sprawy z lyzkowem stan ten sie nie zmieni.

Ja bede zatwierdzal twoje posty.

Wiec daruj sobie Orby i benchmarki bo i tak sie nie podzielisz wynikami. Masz inna sprawe do zalatwienia

 

I pisz kur!@ po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2:

LoL roku, coś ci sie chyba pomyliło ja mu sprzedałem proc dobry a nie ukradłem go, to raz dwa mam na piśmie odmowy przjecia reklamacji więc policja może sobie pogdybac hahah prawei spadłem z krzesła ze śmiechu

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

to byl tylko przyklad z kim wypadaloby sie skontaktowac w tej sprawie, policja lub prokuratura osadzi czy sa jakies podstawy do zajecia sie toba czy nie.

Edytowane przez themOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wrzesniak - mowie Ci - zrob to co napisalem wyzej.Dobrze na tym wyjdziesz i wszystko bedzie wporzo,chodz sam fakt,zostanie,ale przynajmniej to zalagodzi troszq sprawe i bedziesz mial problem z glowy.Mowie - co to dla Ciebie 500 czy 600 zl w porownaniu z Twoimi zarobkami i sprzetem z podpisu,gdzie sama karta jest warta 4x wiecej.Po kiego bena maja Cie znow wyzywac - jesli Ci to nie przeszkadza i nie zalezy Ci na ludziach to rob swoje,ale jesli masz troszq kszty rozumu to posluchaj starszych od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2:

LoL roku, coś ci sie chyba pomyliło ja mu sprzedałem proc dobry a nie ukradłem go, to raz dwa mam na piśmie odmowy przjecia reklamacji więc policja może sobie pogdybac hahah prawei spadłem z krzesła ze śmiechu

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

no i co? paczki nadla nie ma..no ale wysłałeś ja, masz fakture zakupu, pismo odmowene tylko ta wreda poczta paczke posłała piechotą...

 

ta.. kurde nawet oszust powinien mieć odrobine inteligencji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i paczki wciąż nie ma... Co do kasy to nie 500 nie 600 a 750.

 

A wrzesio najwyraźniej uważa, że sprawę wyjaśnił...

Teraz poczta może paczkę zagubiła, a jak chciałem, żeby mój znajomy osobiście odebrał w wawie to "niestety nie było takiej możliwości". Możliwość przyjęcia była ale możliwości oddania nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...