Skocz do zawartości
Marek322

Co Powiecie O Tej Płycie ? Gigabyte ?

Rekomendowane odpowiedzi

BDB plyta...

Ale na te czasy za droga, przeciez jesli dokupic tulipana za 100zl to lacznie 240zl za tyle mozna miec juz porzadny zestaw AMD :)

Ale no coz, ja jak bede robic wiekszy remament z kompem to napewno AMD :)

 

Chociaz wiem jak wyglada wydajnosc tulipanka po o/c ale to jednak ograniczanie sie, intel ma zbyt wiele podstawek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge cos od siebie dorzucic, to mam "pokrewna" tej plyty tyle ze na intelu 815, super plytka, z pewnoscia stabilniejszej nie znajdziesz, ale do O/C wogule nie przydatna (przynajmniej moja) wogule nie ma opcji zmiany napiecia, dzielniki i FSB sie da zmienic, oj chyba nawet do 200 ale co z tego jak nici ze zmiany napiec....teraz troche zaluje ze wtedy nie wzialem plyty na Via (mialem wybor taki gigabyte na via badz na intelu, wybralem intel ze wzgledu na stabilnosc ,kompatybilnosc, itp.....)jakbym mogl manipulowac napieciem oj to bym swego tulipanka pomeczyl..... jesli mozesz i bedzie ci sie chcialo to podziel sie wrazeniami z twojej plyty, czy mozna na niej O/C itp.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał tą płyte i chyba PIII 933 tak jak Ty i coś koło 1.1Ghz wyciągnał bo miał kiepskie pamięci. Mój proc na tej jego płycie nie kręcił się zaciekawie max 1.2Ghz dlatego wziełem to co w sigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...