Skocz do zawartości
BLANTMEN

Niski poziom inteligencji mojego brata :[

Rekomendowane odpowiedzi

Mój brat to kretyn!!! Podejżewałem to jush od dłuższego czasu, ale dzisiaj sysko się potwierdzilo. Oto co się stało:

Jechał do szkoły autobusem. Na przedostatnim przystanku ludzie zaczęli wychodzić więc on tesh.Wyszedł, spojżał na komórke która jest godzina i w tym momencie 2 gostków do niego podchodzi i NAKAZUJĄ mu oddać komórke (jeden z nich miał nóż - psychol, kto wynosi nóż z domu i po hooy :evil: ) Gupek oddał - a czemu gupek:

1. Wokół niego bylo w hooy ludzi i mógł krzyczeć - pewnie ktoś by mu pomógł

2. Trochę wcześniej był komisariat. Mógł tam pójść i to zgłosić. Przy odrobinie szczęścia zdążyli by ich złapać.

 

No ja jush słów niemam :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt by sie nie ruszyl

takie czasy sa, wszyscy sie boja takich sytuacji 

i nikt by nie chcial miec nic z tym wspolnego :/

nikt sie nie ruszy jak zaczniesz krzyczec ludzie pomozcie :)

ale jak sie zwrocisz do konkretnej osoby o pomoc to ci pomoze bo poczuje sie zobowiazana ( tak jest w teorii przynajmniej, sam nie probowalem nigdy :P bo nie bylo potrzeby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wyobraz sobie taka sytuacje

stoi przed toba gosc z nozem

a ty zaczepisz kogos i zawolasz

"ej ty pomoz mi" ? [czy cos w tym stylu]

raczej nie bedziesz sie wtedy odzywal bo nie wiadomo

co za psychol przed toba stoi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a qrwa moze miał krzyczec 'pomocy chcą mi ukraść komórke!!!!'????a gdyby taki psych go dźgnął nożem..??? tym razem to ty sie nie popisałeś... ja to wogóle bym nie pozwalał dzieciom do szkoły nosić komórki.....chyba ze z konieczności.... a poza tym NIGDY, ALE TO NIGDY NIE WYJMUJ KOMÓRKI NA ULICY!!!! niech sobie szczeniek kupi za kieszonkowe zegarek za 5 zł.... a nie komórke do sprawdzania godziny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wyobraz sobie taka sytuacje

stoi przed toba gosc z nozem

a ty zaczepisz kogos i zawolasz 

"ej ty pomoz mi" ? [czy cos w tym stylu]

raczej nie bedziesz sie wtedy odzywal bo nie wiadomo

co za psychol przed toba stoi :/

Niewiem jakie jest prawdopodobieństwo że się ten kolo przestraszy. Szczelam, że tak 65% moshe więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat to kretyn!!! ...

byc moze - ale nie dlatego ze nie zrobil tego o czym piszesz, tylko dlatego ze nie spierdzielil gostkom - skoro bylo tylko dwoch to go nawet nie otoczyli, zazwyczaj takim bamberom nie chce sie biegac i polowaliby na kogos innego

 

a co do komisariatu - to nie wiem czy to dobry pomysl, nawet jak gliny by ich zlapaly to mogliby sie dowiedziec co nieco o twoim braciszku i mialby dopiero przeje**ne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz sie ruszylem. Jakis pijany koles zaczol klepac faceta na przystanku. Z kolesiem skoczylismy zgnoic patalacha. Nagle ni z tad ni z owoad wyroslo 6 (sic!) kumpli owego goscia! Co wiecej pierowtnie zaatakowany gostek gdy tylko napastnik go puscil dal noge. Tylko na prawde zimnej krwi zawdzieczam aktualne uzebienie(nienaruszone :wink: ). Wiec to wszystko nie jest takie rozowe i rozumiem ludzi ktorzy "nie reaguja bo sie boja" ale sie z nimi nie zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi si eze 90% ze by go niedźgnol, noze noszą w więkrzości tchurze, gdy by brat podjoł jakąś akcke to by go poranili napewno, wiec dobrze zrobił ze oddła telefon. ja nigdy niewyciągam komorki na nieswoim osiedlu jak niemusze. co z tego ze np poradzil bym sobie z jakims dresem czy 2 potem by mnie spotkali gdzies na miescie w 5 i by mnie zmasakrowali, dziekuj ebardzo za takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz sie ruszylem. Jakis pijany koles zaczol klepac faceta na przystanku. Z kolesiem skoczylismy zgnoic patalacha. Nagle ni z tad ni z owoad wyroslo 6 (sic!) kumpli owego goscia! Co wiecej pierowtnie zaatakowany gostek gdy tylko napastnik go puscil dal noge. Tylko na prawde zimnej krwi zawdzieczam aktualne uzebienie(nienaruszone  :wink: ). Wiec to wszystko nie jest takie rozowe i rozumiem ludzi ktorzy "nie reaguja bo sie boja" ale sie z nimi nie zgadzam.

Molgbys dokladniej napisac o tej zimnej krwi?? Chcialbym wiedziec na przyszlosc co sie robi w takich przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi si eze 90% ze by go niedźgnol, noze noszą w więkrzości tchurze, gdy by brat podjoł jakąś akcke to by go poranili napewno, wiec dobrze zrobił ze oddła telefon. ja nigdy niewyciągam komorki na nieswoim osiedlu jak niemusze. co z tego ze np poradzil bym sobie z jakims  dresem czy 2 potem by mnie spotkali gdzies na miescie w 5 i by mnie zmasakrowali, dziekuj ebardzo za takie coś.

dlatego z gnatem bezpieczniej sie czuje - nawet sportowym kal. 5.5mm

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu twojego brata też oddałbym komurkę . Ten kolo znożem mógłby dźgnąć twojego brata i uciec przez nikogo niezatrzymywany - kto by zatrzymał psychola z nożem?

Miałby 85% szans na przeżycie, bo niedaleko był szpital (te 15% to jakby mu nikt niepomogł, abo trafił w serce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz jak ktos umie kopnac to z obrotu w ryja i z 2 nogi w krocze 2 zbira i po wszystkim

co z tego ze to potrafie jak moze sie okazac ze na przystanku czeka na Ciebie siedmiu ;]]

wtedy to se mozesz kopac nawet sam siebie w ryja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz jak ktos umie kopnac to z obrotu w ryja i z 2 nogi w krocze 2 zbira i po wszystkim

co z tego ze to potrafie jak moze sie okazac ze na przystanku czeka na Ciebie siedmiu ;]]

wtedy to se mozesz kopac nawet sam siebie w ryja ;)

Co wy tak z tym kopaniem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dal teraz bratu jakiś duży nóż zamiast nowej komóry, niech nie bedzie gorszy :P ;)

Wlasnie kup bratu noz i obaj jakiemus cwaniakowi zabierzcie phona, to ma tylko jedna wade - jak traficie na nie odpowiednia osobe to wam w<span style="color:red;">[ciach!]</span>la :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahah ciekawe czy twoj brat ma 150cm wzrostu czy 180 i podeszlo do niego 2 po 190, jak ma 150 to spoko oddal <- ale mugl odrazu po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lic na komisariat.... Ale gdy ma 180 moglby sciemnic kolesi... np "ej panowie mozna to zalatwic mam troche kasy (sciema) odeszedl by kawalek i w drodze szukal... obruucil sie jednemu w ryja i zaczol <span style="color:red;">[ciach!]</span>ccccccccc.............!!!" Ja na pewno bym nie oddał w takiej sytuacji! PRzynajmniej bym próbował!!! W sumie w takiej sytuacji jest prawdobodobienstwo ze kkoledzy gdzies nie daleko... wiec lepiej w dobrą strone wyrwac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...