Skocz do zawartości
Gość majkel84

Uli 1697 - Nowy Chipset Pod A64- W Końcu Trzeci Gracz Na Rynku...

Rekomendowane odpowiedzi

no tak bo epoxy to chyba lepjej wykonane są i mają większy potencjał OC, no a asrock to jest tani, ale są problemy z nim, no i ma ten dodatkowy port pod nowego socketa

i nie wiem którego mam wybrać, asrocka mógł bym w przyszłości bardziej rozbudować o nowe pamięci DDR2 i nowy procek M2(słyszałem że AMD jak tam coś pozmienia to ten port o kant d**y rozbić)

zaprojektowanie nowej przejsciowki to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym odpisal:

 

a czy zamiast tego moglbym wygrac bardziej dopracowany bios ? B)

anwyay gratuluje :)

 

Też się nad tym zastanawiałem. Te 240Mhz zaczyna mnie denerwować. A jeszcze bardziej zdenerwuje się jak długo oczekiwany bios nie rozwiąże tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mału update:

 

Szarpnąłem się na Athlon'a X2 3800+. Rezultat? Spokojnie pomyka na 270Mhz FSB, podczas gdy "stary" Venice 3500+ E6 nie chciał przekroczyć na tej płycie 240Mhz (nie wstawał już przy 245Mhz).

 

Szkoda, że ciągle nie ma wielu użytkowników tej płyty Asrock'a. Może sprawdzenie jej na większej ilości procków rzuciłoby trochę światła na ten temat.

 

Póki co Athlonik X2 3800+ pomyka bez zwiększania napięcia na 2,4Ghz. Na razie tak zostawie, bo zasilacz kupowany był rok temu i nie myślałem wtedy, o takim zestawie jaki mam teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

pojawil sie pierwszy bios ocwbeta1 do asrocka 939sli-esata dla posiadaczy tej plyty lezy on tu!!

 

natomiast epox na uli 1697 bedzie dostepny dopiero pod koniec kwietnia w stanach wiec u nas bedzie gdzies kolo konca maja

edit:

@Boundrose

miales racje crossfire na 939sli32-esata2 to byl zart

Edytowane przez lucas234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uprzedziles mnie lucas234 :wink: Wlasnie sie tutaj przyblakalem chcac napisac to samo.

Mimo ze sam uwazam cos takiego jak SLI czy Crossfire za rzecz zbedna to obsluga tych dwoch technologii na raz jest rzecza bardzo miłą ;-)

 

Ksyho czekamy na relacje :)

 

edit: btw mam nadzieje ze z tym crossfire nie padlismy ofiara jakiegos kwietniowego zartu. Afaik Uli mialo to w planach ale z nastepnym chipsetem.

 

 

edit2: to byl tylko kwietniowy zart :lol2:

Edytowane przez Boundrose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą płytę ASRock 939SLI-eSATA2 i plytka max robiła 8x310. Teraz chodzi bezproblemwo na 9x282 i pamięci na 230Mhz czyli jak na płyte za 245zł to nieżle chyba. A tak wogóle to można by było zrobić oddzielny temat poświęcony ASRock 939SLI-eSATA2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktos ma tego epox 9u1697? czy naprawde jest tak iswietny jak go opisali na ocworkbench?

pozdrawiam :lol:

Ja mam te plyte, jest niezła choć sa minusy.

Max HTT 335 powyżej nie wstaje,nie pomaga podnoszenie napiecia.

Na codzien pracuje 9*274 Venice, 224 mhz 2,2,2,5.1T

Minusy to jeden jedyny bios i brak programów diagnostycznych (nawet Epox Thunder Probe dziala z bledami). Prawdopodobie nie dzialaja pewne kombinacje dzielników (albo mój proc ma słaby kontroler)

Jezeli sa jeszcze jakies bardziej lub mniej szczególowe pytania to zapraszam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...