Skocz do zawartości
Lesiu

Jaka Płyte Główną Kupić...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zwracam się do was z wielka prośbą o radę... Chcem kupic płyte główną i nie wiem którą wybrać.... Interesują mnie 2 modele:

- DFI LanParty UT nF4 SLI-D

- Asus A8N-SLI Premium nForce4 SLI

 

Bardzo proszę o pomoc i jakieś wyjaśnienia najlepiej dlaczego ta a nie ta druga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czytalem troche i są podobne i dlatego nie moge się zdecydować :P Krecić chcem a SLI to wiadomo :P co 2 karty to nie jedna :D Tak wiec dalej proszę o poradę którą wybrać i dlaczego tą...

Edytowane przez Lesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. polecam model DFI LP UT -D bądź ULTRA-D

@Xtreme Addict

podales 2 te same modele. To jest to samo chyba.

@Lesiu

DFI LanParty Ultra-D, a jak bedziesz SLI potrzebowal to olowkiem porysujesz sobie chipset i bedziesz mial SLI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat zalezy mi na SLI. Z tego co wiem to DFI ma mocno rozbudowany BIOS i ladnie sie na nim podkreca, a Asusa nie znam widzialem go tylko w CHIP Komputer Testy na 1. miejscu i dlatego pytam bo nie wiem ktorawybrac teraz. Ktora bedzie lepsza do Overclockingu i SLI. No i dlatego prosze was o pomoc w dokonaniu wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lesiu

Nigdy wiecej nie kupuj Chip Komputer Test. [cenzura] jakich malo. Jesli chcesz cos wiedziec o sprzecie to forum.purepc.pl albo www.benchmark.pl i tam masz dzial testy ( na tweaku tez testuja ale mniej ). Bo zobacz np jakie masz kryteria wyboru tego ASUS-a :[ Zreszta zobacz na ktorym miejscu jest DFI a jak wysoko jest ceniony przez klientow. Sa pytania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xtreme Addict

podales 2 te same modele. To jest to samo chyba.

@Lesiu

DFI LanParty Ultra-D, a jak bedziesz SLI potrzebowal to olowkiem porysujesz sobie chipset i bedziesz mial SLI :P

z tym że nieoniecznie ...

nowe modele mają zalane punkty które łączy się przy modzie ... więc albo gwara ... albo i tak niepewny mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod jest pewny. Tylko utrata gwarancji, jednak jak cos sie stanie i bedzie to olowkiem robione to wystarczy ladnie wyczyscic i nie dojda :] A co do zalanych punktow to nie wiem jak to dokladnie jest ale w sumie jesli bardzo chce SLI to sobie lekko nozykiem zeskorobie :P

Edytowane przez tazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wlasnie nie wiem dokladnie jak to bedzie z modem jesli naprawde zamalowuja. Mam ta plyte ale SLI mnie nie interesuje, bo w sumie jak bede mial kase to sprzedam ta karte co mam i kupie cos mocniejszego - nie zapominaj ze nie wszystkie gry wykorzystuja SLI. A kazda gra wykorzysta moc nowej karty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lesiu

Jesli chcesz cos wiedziec o sprzecie to www.benchmark.pl i tam masz dzial testy.....

Sa pytania ?

Sa pytania

Skoro ten benchmark tak zachwalasz to powiedz mi gdzie jest na stronie producenta taki model Miro (chodzi o parametry)

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://...5/Miro_690.html

ktory to benchmark tak ladnie recenzuje :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...