Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Gry - Poprostu Mi Sie Nudza...

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też gry zaczęły ostatnio nudzić. Niby takie dobre(np. NFS MW), ale jednak sie baardzo szybko nudzą :/.

 

A teraz grywam w Silent Hill 2...

 

To jest najbardziej kultowa gra w swoim rodzaju. Przy każdej grze można znaleźć coś nowego. A za przechodzenie parę razy mamy nawet dodatkowe bajery, zakończenia, itp. Tylko że nie da się grać w nią non-stop, bo możnaby dostać zawału :lol:, szczególnie w nocy samemu w domu :).

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

chyba to jakaś epidemia :-| (...)

Mnie na szczescie mimo mojego wieku ona nie dotyczy i dobrze mi z tym.Zgadzam sie z kims tam strone wczesniej,ze z gier sie nie wyrasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo. jeszcze do nie dawna(jakis rok temu) jak jakis kumpel mnie spotkal na miescie albo na dworze to bylo swieto. kompa mam od 6 lat i przez 5 okraglych lat cioralem w gry ile sie tylko dalo :) doslownie, potrafilem olewac domowe obowiazki zeby tylko awansowac na jeszcze wyzszy poziom w baldurze :) takich sytuacji bylo mnostwo. ale kiedys to byly gry, nie to co teraz. jedynym celem dzisiejszych gier jest tylko testowanie sprzetu, nowo zakupionego radka albo gf itp. kiedys sie na to nie zwracalo uwagi, gralo sie nawet jak na ekranie bylo 15fps bo gry (oczywiscie nie wszystkie) mialy niesamowita grywalnosc i potrafily skutecznie przykuc do kompa. a teraz to jest jakas parodia, producenci biora udzial w jakims wyscigu, kto zastosuje w swojej grze lepszy silnik fiz, ktora giera bedzie miala lepsza grafe itd itd. to juz jest naprawde nudne. teraz mam 18 lat i naprawde rzadko jaka gra jest mnie w stanie wciagnac na dluzej niz pare dni (oczywiscie nie bez przerwy :)) teraz tylko mp3, film, net,ogolne dlubanie przy kompie(mody,podkrecanie itp) no i probuje wyjsc na prosta ze swoim zyciem towarzyskim ktore zostalo zepchniete gdzies na bok ;) i faktem jest to ze coraz wiecej osob odklada nowo "zakupione gry na polke" :) nie przez przypadek. mozna by to tlumaczyc wiekiem itp ale chyba nie o to tu chodzi. moj kupel ktory ma teraz 24 lata stracil zainteresowanie grami chyba nawet w podobnym czasie jak ja. a wczesniej gral calymi nocami. widac ze rynek gier sie zapada. producenci zeruja na sukcesach poprzednich czesci jakies serii (quake, doom, age, itp) kiedys te gry wprowadzaly mase swiezych pomyslow ktore wplywaly na rozgrywke i przykuwaly do komp. ktos w ty topicu wczesniej napisal ze gral w dooma nie zwazajac na to czy jest to gniot czy nie tylko zeby przejsc kolejna czesc swietnej serii(do czasu) i na tym wlasnie producenci zeruja. ida na latwizne bo wiedza ze i tak sie dobrze giera sprzeda. a inni z koleji mysla ze odpicuja grafe w grze tak ze swieci sie wszystko jak psu jaj.. to maja zysk murowany. szkoda. pamietam nieprzespane noce przy morrowindzie, baldurze, falloucie, diablo, mafia, pierwsze czesci nfs'a, unreal, itp. troche tego bylo a teraz np nie jestem w stanie podac tytulu jakiegos przyzwoitego rpg'a z ostatnich 2 lat. az sie plakac chce. moze ktos to doczyta do konca, troche sie rozpisalem.

pozdrawiam

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. a teraz to jest jakas parodia, producenci biora udzial w jakims wyscigu, kto zastosuje w swojej grze lepszy silnik fiz, ktora giera bedzie miala lepsza grafe itd itd. to juz jest naprawde nudne.

Przecież tak było zawsze. Gdyby nie ten pęd za lepszym nadal byś grał w gry typu alone in the dark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wyroslem z gierek....przynajmniej w zabawe w te nowe.....Zainstalowalem Age of empires 3...zabawa trwala raze mz intrem 10 minut (odinstalowalem), zainstalowalem nfs most wanted, zabawa moze trwala 3 dni (odinstalowalem). Mnie juz nowe gry nie bawia......Pamietam kiedy bylem mlodszy i jak wyszla jakas giera t odrazu sciagalo sie demo po czym kupowalo pelna wersje. Gralo sie i gralo. Ostatnio kupilem sobie fallout tactics i wydanie kolekcjonerskie Age Of empires (1 i 2)......powrot do przeszlosci to wspaniala sprawa....tylko stare gry potrafia mni jeszcze wciagnac na dlugie noce... carmageddon, age of empires 1,2, fallout tactics, gta2,3, Diablo1,2. Nowe gry to wielka kicha. Brak klimatu, miodności. Firmy ustawicznie prowadza wyścig graficzny i muzyczny. Gry ukajaja grafika i mizyka (efektami)...ale to nie potrafi utrzymac wielkiego gracza przy monitorze na wiecej niz 3 godziny. Chcialbym miec teraz te 15 lat i sprawdzic czy nowe giery by mnie tak wciagaly jak kiedys....mysle ze poniekad tak...ale któż to wie. ehhh aż sie łeska w oku kręci B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest właśnie tzw. pies pogrzebany, bo na dzień dzisiejszy jak dla mnie autorzy gier większy nacisk stawiaja na oprawę AV niż na grywalność....jak mam czas to staram się chociaż dema gier sprawdzać, ale to chwilowa fascynacja, która po godzinie, dwóch....nie ma znaczenia czas....poprostu gdzieś ucieka, gdyż od gry wieje straszną nudą...

 

Kilka dobry lat temu (obecnie mam 24) też zagrywałem się bez opamiętania, może to była kwestia braku internetu w domu (wiele nowych możliwości), a może poprostu gry były lepsze, nie wiem....a może poprostu z tego wyrosłem...

 

Jeżeli na x360 i PS3 będą gry, które będą potrafiły przyciągnąc mnie na długie godziny do telewizora to nieukrywam, że pozwole sobie na obydwie konsole....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma jakis swoj tytol, Mafia, COD, Gta.

Ja tez chyba mam taki okres znudzenia, wyrastania z tego, jak zwal tak zwal.

Kupilem cod2, zainstalowalem w zeszlym tyg. i tyle... czeka. Nie chce mi sie po prostu.

I zastanawiam sie po co kupilem nowa grafe X800gt co ma przyjsc na dniach??!!

 

A jedyna gra jaka mnie wciaga ostatnio i sie nie nudzi na szczescie do tej pory,

to wstępna z moja dziewczyna! :D

I przynajmniej mocnego kompa nie trzeba :lol: . Śmiga na najwyzszszych detalach. A tak szczeże to poco kupujecie A64, GF7800GT/GTX i po 2 GB ramu? Ja mam P4 1,5@1,65 , 512 ramu i R9550 ale z chęcią zamienił bym się na FX-57, GF7800GTX i 2gb ramu :lol: . Może ktoś chce moj konfig. W sam raz do filmów i neta. Ja tam lubie grac i patrząc na mój wiek powinienem(14, prawie 15 wiosen). O terazm gdy załatywiłem sobie NFS MW to na necie praktycznie nie siedzę. Ale na Tweak.pl zaglądam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram na pc wcale... nudza mnie ustawianie rozdzielczosci, jakies kody seryjne spisywane z pudelka. . za duzo czasu zabiera instalacja.... to nie jest fajne. Czekac. Wole wlozyc plyte do xboxa i bawic sie do woli. O nic sie nie martwic.... Tyle ode mnie. Wole po pracy wlaczyc gre na konsoli niz babrac sie z ustaweiniami na pc poziomu grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra która mnie nie nudzi to Americas Army B)

Gierka wgniata w fotel :wink:

Ale też zauważyłem że nowsze gry typu FEAR,Quake 4 itp mnie totalnie nudzą,przechodze do połowy gry i dochodze do wnionsku że to się staje monotonne i nudne... :unsure:

Wyjątkiem jest Matrix : Path of Neo,który mnie w żadnym momencie gry nie znudził B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra która mnie nie nudzi to Americas Army B)

Witaj w klubie :wink: To jedyna gierka jaka mam obecnie na dysku, a lezy na nim bez przerwy od poczatku 2003 roku :) W miedzyczasie przewinelo sie dziesiatki tytulow, ale poki co tylko do tej gry potrafie wrocic nie bedac znudzonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Cod2 ;] czuje ze to mi sie predko nie znudzi. AA dobre jest, kazdemu moge polecic, tez swego czasu gralem w to troche. Co do path of neo, to sie nie zgodze :> A moze inaczej - gra dobra, ale ma pelno bledow. Ale jak mozna grac w gre, gdzie na kazdym kroku widzi sie bug na bugu itp ;(. Ostatnio gralem w korniki ridika i mnie wicagnelo... wiec gry mi sie jednak ne nudza, poprostu wiekszosc to shit, albo odgrzewany kotlet. btw; ta firma od ridika chyba zrobila tylko te gre, co nie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie :wink: To jedyna gierka jaka mam obecnie na dysku, a lezy na nim bez przerwy od poczatku 2003 roku :) W miedzyczasie przewinelo sie dziesiatki tytulow, ale poki co tylko do tej gry potrafie wrocic nie bedac znudzonym.

Witam, jak tylko mam czas zasiadam do AA.... :D Ostatnio ciagle wyplywam w patrole na pokaldzie Silent Huntera 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...