Skocz do zawartości
KWS89

Gf4 Na ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Stanąłem nad wyborem prezentu(TANIEGO!!!). Mam Gainwarda GF4 Ti4200@313/600(zmienione chłodzenie na Pentagrama Freezone 80AL; brak artów), i na sempku z podpisu daje się podjechać w 3dm2001 do 12274, ale już w 2003 osiągam śmiesznie niskie wyniki(900-1000), i się zastanawiam nad zmianą karty na coś wydajniejszego od mojego podkręconego gfa, warunek: nie chcem radeona(nie chce mi się potem babrać z reinstalkami windowsa itp.) ale w ostateczności wziąłbym, moim faworytem był GF 6200, ale czekam na wasze opinie dot. wydajności, dorzucania koksu do piecyka(vertexy i o/c). Zaznaczam: ma być jak najtaniej bo i tak wychodze z założenia ze jak zabraknie pary to dorzuce mocy a komp służy mi głównie do siedzenia w necie i grania od czasu do czasu w gry(nfs:mw, postal i jeszcze coś może się wynajdzie w przyszłości niedalekiej :wink: ).

i jeszcze jedno pytanie, pentagram photon 41, może ktoś miał stycznosc z tym aparacikiem, może ma jakies opinie? Warty czy niewarty polecenia?

Pozdrawiam

Artur

PS. w tym roku robie ekonomiczne święta, moim prawdziwym marzeniem jest body Canona 350D albo przynajmniej jakiś nikonik kompaktowy :wink: A żebym miał kase to bym od razu rzucił się na GF66/6800 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja Ci bym polecił pomimo Twojej niechęci do Radeona, 9800pro, karta ciut lepsza od 6600, i chyba tańsza-nie wiem nie patrzyłem ostatnio na ceny :unsure: A tak btw jaki masz zasilacz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.1 Kasa jak najmniejsza bo to ma być prezent czyli max.400zł

ad.2 Najlepiej zeby można było odebrać ze sklepu w najbliższej okolicy(najdalej bialystok) i było zapudełkowane

ad.3 Radek oze być, ale nie kręci mnie babranie się ze sterownikami

 

Mam zasiłke Mercury 400W(realnie pewnie z 250 ma) ale napięcia trzyma dobrze(sprawdzane miernikiem :wink: ), sempron wg. kalkulatora na benchmark.pl ciągnie ok. 40W(w moim przypadku), mam 2 dyski, nagryware DVD, 2 kostki ramu, k.telewizyjną, i na plytce sieciówke, dźwiękówke, kontroler S-ATA(nie używany), kontroler Fire wire i kilka USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...