Skocz do zawartości
Fikoł

Czy Ten Dysk Będzie Pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie !

W tej chwili posiadam dysk Seagade 20 GB U6 ST320410A

i płyte główną K7S5A Pro rev.5.0 no i wsio chodzi ale teraz chciałbym sprzedać ten dysk i dołożyć do tego dysku

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76129695 i czy on będzie chodził na tym kompie ??

No i za jakieś pół miesiąca będe zmieniał płytke główną na tą http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75632254

i czy też dysk będzie kompatybilny z tą płytką ??

Czekam na odpowiedź :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nowa plyta bedzie "kompatybilny" ale mozesz miec problemy z tym dyskiem na obecnym sprzeciku :razz:

 

Ps. co do dokladnie tego dysku, to bufot 2mb... troche malo... zwlaszcza przy 160gb. przydalo by sie 8...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nowa plyta bedzie "kompatybilny" ale mozesz miec problemy z tym dyskiem na obecnym sprzeciku :razz:

 

Ps. co do dokladnie tego dysku, to bufot 2mb... troche malo... zwlaszcza przy 160gb. przydalo by sie 8...

 

Pozdrawiam.

A czy ten dysk będzie wolniej chodził od tego obecnego ??

Bo ta prędkość dysku co mam obecnie zupełnie mi wystarcza do otwierania okienek :]

I czy temperatura 41*C nie jest za wysoka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfer będzie szybszy niż teraz jest.

Temperatura przy tym dysku to norma, możesz zainwestować w jakieś chłodzenie na ten dysk aby go ochłodzić.

 

Wszystko będzie działało jak należy, o to się nie martw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...