Skocz do zawartości
Jerry57

Restart Komputera Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziwna sytuacja (jak dla mnie) resetuje mi się pc, niezależnie od tego co, kiedy i jak robie. Restarty są niespodziewane po prostu od tak. Czasami są przy wczytywaniu wina XP, jednak NAJCZESCIEJ po wczytaniu jakiejś gry, oglądaniu filmu, albo nawet podczas pracy w np. Wordzie. Wtedy próbuje cos zrobić, najczęściej odłączam lub podłączam cd-rom albo zmieniam kable od zasilania lub przekładam taśmy i na jakiś czas mam spokój. Mam Procesor 1,6GHz; Grafike GeForce2 MX/MX 400; 384 SDRAM; HDD 40 GB i nic w ząb nie mogę tego rozgryźć :mur:

 

Proszę, BŁAGAM o pomoc :sad: !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaislacz zasilaczem, a tutaj lekarstwo na zwiechy

Dla mnie wygląda to raczej na problem z jakims sterownikiem, albo softem.

 

zrobilem to co tam jest napisane i wykrylo mi w wiekszosci bledy systemowe i pare graficznych ale niewiem czy (co do graficznych) jest to wina techniczna co wy nato ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem to co tam jest napisane i wykrylo mi w wiekszosci bledy systemowe i pare graficznych ale niewiem czy (co do graficznych) jest to wina techniczna co wy nato ??

Na początek postaraj się usunąć te błędy - nowe stery, starsze stery itd. odinstaluj programy z którymi masz problemy. Potem zobacz czy nadal masz restarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...