Skocz do zawartości
Nicko13

Pierwsze Wc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz mowil Tomcat.... ta wersja pewnie ma podobna wydajnosc do Prisona Non Pro wlasnie dzieki ulozeniu kroccow... wiec jesli mozesz dostac taniej to bierz :), a jesli nie wezniesz to daj mi namiary na osobe ktora sprzedaje to ja sam kupie B)

Ale i tak jaka jest roznica miedzy tymi blokami. Tzn jesli v2 ma wydajnosc podobna do cube z kroccami po skosie, to o ile gorszy jest cube z kroccami na 1 linii? 2° ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cube juz do mnie jedzie,wiec moge sie pochwalić cena dalem 47,50 ::DD:D::D:D:DD:D:D:D:D:

 

 

 

nie, z tego co widze to miedziane sa tylko kolanka ktore lacza aluminiowe rurki i finy. albo mi sie zdaje. nie wiem. to Ty masz przed oczami ten skraplacz. nie wiem moze mam przewidzenia ale te rurki "za finami" na screenach wygladaja na srebrne/szare wiec to chyba alu. sorry, jak sie blizej przyjrzalem to jednak ujrzalem Cu ;)

pozdrawiam

one sa oplecione Aluminium i to idzie na finy ale same rurki czyli lamele B) są miedziane.Chce ja prysnac cienka warstwa farby w kolorze miedzi (dla szpanu :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedl Cube,jak uszczelnic krocce ??Bo wzialem inne niz mial ten pan ktory mi sprzedal i nie wiem jak uszczelnic??Poleruje wlasnie bloczek spod i boki i plexe,bedzie sie blyszczec jak psu jajca :D

No najlepiej silikonem uniwersalnym pomazać gwint i powinno być dobrze. Można też taśmą teflonową, ja ją użyłem do uszczelnienia gwintów w nagrzewce. Ale bloczki to silikonem smaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej silikonem uniwersalnym pomazać gwint i powinno być dobrze. Można też taśmą teflonową, ja ją użyłem do uszczelnienia gwintów w nagrzewce. Ale bloczki to silikonem smaruje.

Ja sie nie patyczkowałem i uzyłem i tego i tego B) jak ja lubie przesadzac......... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki mozecie polecic blok na karte X800gto connect3d ??Chce aby byl jak najwydajniejszy i w miare ladny ktory moznaby bylo kupic z kroccami pod weze o srednicy wewnetrznej 12mm pozdr.Jeszcze czekam na pompke,pozniej skladam i prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki mozecie polecic blok na karte X800gto connect3d ??Chce aby byl jak najwydajniejszy i w miare ladny ktory moznaby bylo kupic z kroccami pod weze o srednicy wewnetrznej 12mm pozdr.Jeszcze czekam na pompke,pozniej skladam i prezentuje :)

wewnwtrznej 12mm? Troche presadzasz imo. misiu - kyniek - wybierz sobier co chcesz. Kazdy Ci poleci co ma, ja jak miałem jeszcze tego conncta3d to chciałem kupic prisona, ale to był moj wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problem...czym skleic zlaczki do pompki atmana ??Na silikon slabo sie trzyma :( jakis klej czy cos??i jak to zlozyc i odpowietrzyc ??tzn w jakiej kolejnosci skladac,mam blok,weze,pomke i skraplacz.a i jak myslicie moze to na razie chodzic bez wiatrakow??ten skraplacz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlaczki do atmana mozesz wkleic klejem epoxydowym.

 

Ja mojego atmana uszczelnilem w sposob taki ze najpierw wkrecilem na sylikon a potem zalalem klejem (epoxydowym).

 

Do odpowietrzenia uzyj trojnika.

 

Co do kolejnosci w ukladzie to ma to niewielkie znaczenie.

Uloz jak Ci najwygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlaczki do atmana mozesz wkleic klejem epoxydowym.

 

Ja mojego atmana uszczelnilem w sposob taki ze najpierw wkrecilem na sylikon a potem zalalem klejem (epoxydowym).

 

Do odpowietrzenia uzyj trojnika.

 

Co do kolejnosci w ukladzie to ma to niewielkie znaczenie.

Uloz jak Ci najwygodniej.

zgadzam sie, a co doskraplacza, to po kilku godzinach woda Ci sie baaaaardzo nagrzeje. Niewielki nadmuch my sie przydał, ale moze chodzic jakis czas tak spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak sie dzisiaj wkurzylem na to wszystko :mur: skraplacz sie rozszczelnil,zlaczek nie moge wkleic, nigdzie w miescie nie dostane kroccow ani trojnikow i na dodatek jeszcze sklep zamkneli (BricoMarche) w ktorym moglbym ewentualnie cos kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wc chodzi tak :

Garnek ok 25 l duzy

pompka atman304 w garnku :P

blok Cube wyszlifowany, wypolerowany i z dolozonymi diodami,do tego shitowa pasta thermalright jakis silikon i to koncowka bo nawet nie ziarnko ryżu :(

to wszystko bez skraplacza poniewaz przecieka :( czy jest ktos na forum kto ZLOKALIZOWAŁ BY PRZECIEK I ZLUTOWAŁ BADZ USZCZELNIL czyms ten skraplacz

PS dzisiaj przyszla karta GTO2@16p chodzi bardzo ladnie na 620/1300 na standardowym chlodzeniu !!! B)

chce do niej dolozyc blok jakis i radiatory na pamieci revoltec bga badz ocz,albo sam zrobie bo mam dremel i fajny cooler od xeona 3.6 B) caly miedziany B) .Wynik w 3dmarku 05 to ok 6600pkt ale blokuje mnie proc Semp @ 2.14 ktory jest blokowany przez pamieci ktore musialy chodzic jak najszybciej dla zintegrowanej grafy.Teraz zwieksze dzielnik i pojade z procem do gory,mam nadzieje ze da kopa :D reszta w podpisie jest (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wc chodzi tak :

Garnek ok 25 l duzy

pompka atman304 w garnku :P

blok Cube wyszlifowany, wypolerowany i z dolozonymi diodami,do tego shitowa pasta thermalright jakis silikon i to koncowka bo nawet nie ziarnko ryżu :(

to wszystko bez skraplacza poniewaz przecieka :( czy jest ktos na forum kto ZLOKALIZOWAŁ BY PRZECIEK I ZLUTOWAŁ BADZ USZCZELNIL czyms ten skraplacz

PS dzisiaj przyszla karta GTO2@16p chodzi bardzo ladnie na 620/1300 na standardowym chlodzeniu !!! B)

chce do niej dolozyc blok jakis i radiatory na pamieci revoltec bga badz ocz,albo sam zrobie bo mam dremel i fajny cooler od xeona 3.6 B) caly miedziany B) .Wynik w 3dmarku 05 to ok 6600pkt ale blokuje mnie proc Semp @ 2.14 ktory jest blokowany przez pamieci ktore musialy chodzic jak najszybciej dla zintegrowanej grafy.Teraz zwieksze dzielnik i pojade z procem do gory,mam nadzieje ze da kopa :D reszta w podpisie jest (chyba)

cos krecisz mi sie zdaje... grafa chodzi ci na takich taktach? Fajnie, nic nie mowie, a wynik 6600 w 2k5 jest troche mały. ja na gto@16p 555/612, czyli duzo mniej niz Ty robiłem 7k w 2k5 i nie mow ze to przez proca.

 

co do tego skraplacza - wywal go na smietnik, chyba ze przeciek jest w jikims dobrym miejscu to mozna sie go łatwo pozbyc - daj fote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieznam sie na kartach :D zanczy nie wiem ile beda miec w 3d :D

Ale za to potrafie lutowac :D

Jak mi podeslesz ten parownik to moge zobaczyc co da sie zrobic :D

Jestem z gdańska :D

Wiec moze nawet osobiscie bys wpadł :D

A i odrazu muwie zwe nie wszystkoda sie zlutowac :D

Miedzi i alu ja nie zlutuje bo niemam topików :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieznam sie na kartach :D zanczy nie wiem ile beda miec w 3d :D

Ale za to potrafie lutowac :D

Jak mi podeslesz ten parownik to moge zobaczyc co da sie zrobic :D

Jestem z gdańska :D

Wiec moze nawet osobiscie bys wpadł :D

A i odrazu muwie zwe nie wszystkoda sie zlutowac :D

Miedzi i alu ja nie zlutuje bo niemam topików :D

zlutoanie nie jest problemem, ale jak cos jest zwalone w nim w srodku to moze to niemiec sensu, jezeli ciwekanie gdzies przy kolanku to nawet na siłe da sie lutownica to zrobic, a najlepiej to propan butan i jest ;]

 

a zlutowac to sie nie da wszsytkiegoi, ale z metali to racej wszsytko :] no moze sa jakies małe wyjatki.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos krecisz mi sie zdaje... grafa chodzi ci na takich taktach? Fajnie, nic nie mowie, a wynik 6600 w 2k5 jest troche mały. ja na gto@16p 555/612, czyli duzo mniej niz Ty robiłem 7k w 2k5 i nie mow ze to przez proca.

 

co do tego skraplacza - wywal go na smietnik, chyba ze przeciek jest w jikims dobrym miejscu to mozna sie go łatwo pozbyc - daj fote

proc na 2.31 i wynik 7149 ORB i co dalej nie wierzysz ze mnie proc i pamieci blokują ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proc na 2.31 i wynik 7149 ORB i co dalej nie wierzysz ze mnie proc i pamieci blokują ??

no ale 6600 na takich taktach to za mało, ja nie mowie ze nie wierze, le ten wynik jhest dopiero wiarygodny, z tamtym było cos nie tak widdocznie, system zapchany, albno cos w tle leatało, bo był zdecydowanie za niski. alke jezeli karta rzeczywiscie tak lata to Ci sie niezły ezemlarz trafił, tylko woda na niego i lepszy proc i mozna zeobic jakiegos rekordziaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa fajny wynik (sciama) czemu niema Core Clock i Memory Clock?? taka mała ściemka.. Co do skraplacza to na złom... Mam teraz do oddania w dobre ręce Recorda :) wymizianego na lustro :) a i zwaliłeś z tym atman-em ja mam 305 i wogóle jej nie słysze jak wywale wiatrak z zasiłki będzie 0 chałasu ...

Edytowane przez dream_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa fajny wynik (sciama) czemu niema Core Clock i Memory Clock?? taka mała ściemka.. Co do skraplacza to na złom... Mam teraz do oddania w dobre ręce Recorda :) wymizianego na lustro :) a i zwaliłeś z tym atman-em ja mam 305 i wogóle jej nie słysze jak wywale wiatrak z zasiłki będzie 0 chałasu ...

moze wynik jest prawdziwy, orb nie zawsze potrafi wszsytko odczytac, ale jestem peiwen ze to jakas sciema jest bo cos tu nie gra. co do tego recorda to nie reklamuj sie tak. a pojecie niesłyszalnosci kazdy ma inne, ciezko jest dobrze wygłuszyc 305, a do słabego ukłądu spokojnie nada sie 304, ktory jest słabszy i cichszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego recorda to nie reklamuj sie tak.

Przeszkadza Ci to ?

Zanim zaczniesz zwracac uwage innym spojrz na siebie i przestan nabijac posty !

W kazdym temacie musisz cos glupiego i od rzeczy napisac !

Myslisz ze tego nie widac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza Ci to ?

Zanim zaczniesz zwracac uwage innym spojrz na siebie i przestan nabijac posty !

W kazdym temacie musisz cos glupiego i od rzeczy napisac !

Myslisz ze tego nie widac ?

mi to nier przeszkadza, chodzilo mi o to ze jest to niezgodne z regiulaminem i kiedys dostałem procenty, czyli nie chce zeby dostał tez za to. Mozna napisac w sigu, wtedy jerst okay.

spojrzałem na siebie. Ja niepisałem tutaj w zadnym poscie ze mam cos do sprzedania <_<

eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chciales mu pomoc to mogles to napisac na pw !

No ale nie chciales mu pomoc tylko wykorzystales okazje do napisania kolejnego nic nie wnoszacego posta !

po mnocach mysle jak tylko napisac "kolejnego nic nie wnoszacego posta". Mogłem napisac na pw, a reszte w poscie, nie pomysłem ze komus moze to zrobic roznice... eh skoncz to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa fajny wynik (sciama) czemu niema Core Clock i Memory Clock?? taka mała ściemka.. Co do skraplacza to na złom... Mam teraz do oddania w dobre ręce Recorda :) wymizianego na lustro :) a i zwaliłeś z tym atman-em ja mam 305 i wogóle jej nie słysze jak wywale wiatrak z zasiłki będzie 0 chałasu ...

spojrz sobie na wyniki pierwsze z gory wszystkie,moim zdaniem pierwszy wynik to nie wiadomo co to i z kosmosu wogole,a te ponizej przy taktowaniach standardowych zaraz przede mną wiec cos jest nie tak,postaram sie wbic do pierwszej 5tki :D a co do tego skraplaczyka kupie palnik taki zwykly za 6zl podlacze gaz od zapalniczek i polutuje troche,jak cos zwale to najwyzej na smieci pojdzie a jak naprawie to sprzedam komus albo zatrzymam sobie do fc bo chce zrobic w przyszlosci.Do wc bedzie żuk :) chlodnica nie nagrzewnica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spojrz sobie na wyniki pierwsze z gory wszystkie,moim zdaniem pierwszy wynik to nie wiadomo co to i z kosmosu wogole,a te ponizej przy taktowaniach standardowych zaraz przede mną wiec cos jest nie tak,postaram sie wbic do pierwszej 5tki :D a co do tego skraplaczyka kupie palnik taki zwykly za 6zl podlacze gaz od zapalniczek i polutuje troche,jak cos zwale to najwyzej na smieci pojdzie a jak naprawie to sprzedam komus albo zatrzymam sobie do fc bo chce zrobic w przyszlosci.Do wc bedzie żuk :) chlodnica nie nagrzewnica :D

Jezeli Twoja karta sie tak kreci, to mozna coniec zrobic, ten wynik z kosmosu to na crossfire - z dwiema kastami nie wygrasz ;)

Zakąłdaj wode na tą karte i zobvacz co powie rdzen, vmoda jeszcze zrób, mozna z nej wiele wycisnac, oile to prawda, daj screen z atitoola ze skanem na arty przy jakis czas ;)

 

co do skraplacza to daj fotke, zobaczymy czy opłaca sie go dotykac nie wprawionareka z niezbyt pro palnikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEM

GPU

i co dalej nie wierzysz?? takty troche nizsze od maxa bo max byl robiony w nocy przy otwartym oknie i z dwoma fanami wiejacymi na grafe

powiem Ci, ze Ci sie niezłagrafa trafiła... moj radzio wymiekał przy otwartym oknie i nadmuchach na 55X rdzen mem 61X. Zrób ładny wynik i przedstaw yoto ;) on miał chyba 7,7k na swojej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...