Skocz do zawartości
madmax57

Zbiorowe Zamówienie Części Wc Vol. 2

Rekomendowane odpowiedzi

no i jak tam nasza sprawa ?:>

telefon zamontowany sygnalu brak bo inteligentny pan niewiedzial ze uzytkowac by sie chcialo odrazu po zamontowaniu :mur:

 

atek dzwonil wczesniej i cos go zwodzili pytali o jakies durne dane ktore sa w profilu ale loozik niedam im sie jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowienia po kilka tys. zlotych, pewnie madmax jest ich najlepszym klientem, a ci olewaja nas jak moga :D

wiecie to jest taki chyba standard w interesach im wiecej od kogos zamawiasz tym bardziej traktuje cie jak smiecia niestety testowane na dystrybutorach sprzetu rtv-agd w PL i DE smutne ale prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miało być tak pięknie z tym alphacoolem..chyba troche pare osób sie zreflektuje...

 

kurde mógłby być ich polski dystrybutor...

 

 

acha jak to mówił dziadek "dobry szkop to martwy szkop' :? cuś w tym jest nie? oni jakos nas szanować sie nie mogą nauczyć... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do madmaxa i napisal mi ze dzwonil i mu powiedzieli ze dalej czegos tam brakuje - podobno ma byc w poniedzialek ta czesc.

 

Troszke mnie to alphacool denerwuje :/

Juz mialy byc wszystkie czesci w tym tygodniu a tu lipa :[

Tak mi sie wydaje ze na tym poniedzialku sie nie skonczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem czesci dla kumpla i go ostrzegalem ze zlozymy jego chlodzenie dopiero po sesji, jak tak dalej pojdzie to napewno zrobimy je po sesji skoro tak szybko dociera paczuszka, swoja droga skoro nie mieli jakiejs czesci na stanie powinni napisac na stronie, ze nie jest dostepna i okres oczekiwania jest jakis tam, a tak wszyscy czekaja i pewnie zamowienie v3 dojdzie duzo szybciej niz nasze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem czesci dla kumpla i go ostrzegalem ze zlozymy jego chlodzenie dopiero po sesji, jak tak dalej pojdzie to napewno zrobimy je po sesji skoro tak szybko dociera paczuszka, swoja droga skoro nie mieli jakiejs czesci na stanie powinni napisac na stronie, ze nie jest dostepna i okres oczekiwania jest jakis tam, a tak wszyscy czekaja i pewnie zamowienie v3 dojdzie duzo szybciej niz nasze :/

no raczej tak bedzie czekam narazie w poniedzialek znowu dzwonie i pytam co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej tak bedzie czekam narazie w poniedzialek znowu dzwonie i pytam co i jak

madmax moze wynegocjujesz jakis rabat ?:D

wkoncu za miesiac czekania (a zanosi sie na duzo wiecej niz miesiac) chyba cos nam sie nalezy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madmax moze wynegocjujesz jakis rabat ?:D

wkoncu za miesiac czekania (a zanosi sie na duzo wiecej niz miesiac) chyba cos nam sie nalezy :>

niestety z niemacami to o rabatach zapomnij nawet gratisow niechca dawac u niech za wszystko sie placi za duzo dostana zle za malo zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety z niemacami to o rabatach zapomnij nawet gratisow niechca dawac u niech za wszystko sie placi za duzo dostana zle za malo zle

mysle ze juz nawet z tych rabatow uzytkownicy by zrezygnowali byle by paczka byla w terminie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze juz nawet z tych rabatow uzytkownicy by zrezygnowali byle by paczka byla w terminie !!

ja juz powoli trace cierpliwosc dzwonilem 2 razy dzisiaj i ni cholere niemoge sie z nimi dogadac jutro poprosze znajoma biegle wlada tym ich poje.... jezykiem moze ona sie czegos dowie na kiedy maja zamiar nam to wyslac do U... pana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jutro poprosze znajoma biegle wlada tym ich poje.... jezykiem moze ona sie czegos dowie na kiedy maja zamiar nam to wyslac do U... pana

tak chyba bedzie najlepiej ...

ewidentnie cos kombinuja :/

moze jak uslysza w telefonie ojczysty jezyk to racza laskawie wyjasnic o co wogole chodzi :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chyba bedzie najlepiej ...

ewidentnie cos kombinuja :/

moze jak uslysza w telefonie ojczysty jezyk to racza laskawie wyjasnic o co wogole chodzi :[

Witam,

przy okazji dowiadywania się o losy naszego (trzeciego) zamówienia, spytałem o wasze i zapewnili mnie że dzisiaj wyjdzie.

Jestem w ciągłym kontakcie z ich działem wysyłki i jak tylko kurier weźmie wasze zabawki, dam wam numer listu przewozowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przy okazji dowiadywania się o losy naszego (trzeciego) zamówienia, spytałem o wasze i zapewnili mnie że dzisiaj wyjdzie.

Jestem w ciągłym kontakcie z ich działem wysyłki i jak tylko kurier weźmie wasze zabawki, dam wam numer listu przewozowego.

fajnie by było, dyby coś ruszyło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przy okazji dowiadywania się o losy naszego (trzeciego) zamówienia, spytałem o wasze i zapewnili mnie że dzisiaj wyjdzie.

Nareszcie może coś ruszy, bo już zaczynałem się trochę niepokoić....

I po drodze wielkie dzięki za zainteresowanie naszą zbiorową paczką v2. :wink:

Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

I orientuje sie ktos czy wyslali ?

Dzwoniłem tam znowu przed chwilą dowiedzieć się co z waszym i okazało się że jeszcze nie wysłali - choć wczoraj cały dzień mnie zapewniali że wyślą :angry:

Oczywiście tłumaczyli się że mają 200 zamówień dziennie i czasam zdaża się że coś nie pójdzie w ten dzień co powinno itp. itd.

Z miesięcznego opóźnienia natomiast tłumaczyli się tym, że kasa przyszła 9 stycznia (więc nie miesiąc), a do wczoraj czekali na jakieś części.

 

Dzisiaj ma iść na 100% (chociaż to samo słyszałem wczoraj).

 

jak będe wiedział coś więcej, dam znać

Edytowane przez quos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wiadomo cos nowego ?

Orientuje sie ktos czy ta paczka wogole juz zostala wyslana ?

Bo po wczesniejszym zachowaniu alphacoola nie mozna byc tego pewnym :/.

 

Niech ktos da znac.

Że się tak wyrażę, sytacja nieprzyjemna się robi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą mieć problem z jakimś komponentem.

 

Trzecie zamówienie już zostało rozesłane "po zamawiających". Do mnie bloczek na chipset właśnie dotarł.

Wiesz, jeżeli to jest jakiś nieistotny komponent, typu króciec, wężeyk, itp. to myśle, że obeszło by się bez tego.

Myślałem, że na ferie dostanę stuff, a tu się nie zanosi:/ Aż mam ochotę sam zadzwonic. ehh

Zresztą dziwi mnie to, że na przykład madmax, który podjął się zrealizowania zamówienia jakoś wogóle się sytuacją nie przejmuje....nie próbuje się czegoś dowiedzieć?. Ja jestem w stanie nawet oddać mu pieniadze za telefon (myślę, że nie tylko ja), bo do cholery ile można czekać? Czekamy już miesiać i co mamy czekać drugi?

Edytowane przez Kepons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeżeli to jest jakiś nieistotny komponent, typu króciec, wężeyk, itp. to myśle, że obeszło by się bez tego.

Myślałem, że na ferie dostanę stuff, a tu się nie zanosi:/ Aż mam ochotę sam zadzwonic. ehh

Zresztą dziwi mnie to, że na przykład madmax, który podjął się zrealizowania zamówienia jakoś wogóle się sytuacją nie przejmuje....nie próbuje się czegoś dowiedzieć?. Ja jestem w stanie nawet oddać mu pieniadze za telefon (myślę, że nie tylko ja), bo do cholery ile można czekać? Czekamy już miesiać i co mamy czekać drugi?

nie przejumuje sie wogole <_< wez juz przestan <_< duzo robi dla was i tak, a to nie jego wina ze niemcy nie wysylaja....

 

(btw własnie rozpakowałem chlodniczke :lol: i co łyso wam ;) )

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejumuje sie wogole <_< wez juz przestan <_< duzo robi dla was i tak, a to nie jego wina ze niemcy nie wysylaja....

 

(btw własnie rozpakowałem chlodniczke :lol: i co łyso wam ;) )

"weź juz przestań" - znalazł się cwaniak :angry:

"duzo robi dla was i tak" - więcej robi demek i guos - no offence

Jeżeli się juz podejmuje takiego "wyzwania" to w granicach swoich możliwości powinno się dołożyć wszelkich starań, żeby wszystko grało, mam na myśli przyciśnięcie niemców

Uwaga, bo gryze dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą dziwi mnie to, że na przykład madmax, który podjął się zrealizowania zamówienia jakoś wogóle się sytuacją nie przejmuje....nie próbuje się czegoś dowiedzieć?

Do madmaxa nie mozemy miec tu pretensji !

Dzwonil przeciez juz tam kilka razy.

 

Denerwuja mnie poprostu niemcy :[

Kilka razy mowili ze paczke wysla na nastepny dzien, a nie wysylali.

Nawet nie racza nas poinformowac mailem tylko trzeba do nich dzwonic :[

 

Jak ktos sie cos dowie niech szybko da znac bo szczerze mowiac mnie juz trafia !

Ilez mozna realizowac takie zamowienie ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"weź juz przestań" - znalazł się cwaniak :angry:

"duzo robi dla was i tak" - więcej robi demek i guos - no offence

Jeżeli się juz podejmuje takiego "wyzwania" to w granicach swoich możliwości powinno się dołożyć wszelkich starań, żeby wszystko grało, mam na myśli przyciśnięcie niemców

ano znalazł sie ;)

demek mial kase na skype - wiec zadzwonil, a quos gada po niemiecku wiec dzwonil (chyba gada... tak mi sie wydaje)

ile mozna ich przyciskac, to jest bezczelnosc, zadnego zaangafzowania z ich strony <_< u nas tez przesadzili, no ale my mamy paczki <_<

 

Uwaga, bo gryze dzisiaj

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...