Skocz do zawartości
madmax57

Zbiorowe Zamówienie Części Wc Vol. 2

Rekomendowane odpowiedzi

skoro ktos uwaza ze sie wogole nie interesowalem tym zamowieniem to spoko bardzo takie cos motywuje i zacheca do robienia czegokolwiek zrezta wychodze z zalozenia ze rob cos dla ludzi a ludzie ciebie...

 

dostalem info ze paczka podobno jest wyslana gls'em dzisiaj bede dzwonil zeby znalezc paczke po miejscu doreczenia i zobaczymy czy wogole gdzies jest jak nie to beda kolejne kroki...

 

dodam ze nielubie jak do jednej sprawy miesza sie duzo osob wiec jak mial dzwonic ktos inny ja juz niedzwonilem zreszta jak sam dzwonilem wielki g.... sie dowiedzialem o wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie madmax57, dla mnie i zapewno dla czesci pozostalych dobrze zajmujesz sie caloscia, panowie to nie madmax57 jest winny, tylko niemcy, dodatkowo robi to dla nas nie biorac za to kasy wiec patrzcie co piszecie, jedynie apel do ciebie madmac57 jak mozesz pisz troszke czesciec jakies info co z zamowieniem, poniewaz ludzie lubia byc dobrze poinformowani, a jak jest cisza, do tego dochodzi zdenerwowanie z powodu dlugiego oczekiwania (wiem cos o tym - czekalem poltora miesiaca na monitor i prawie dwa na pamiec - pozdro Luks_pl) to pozniej ludzie pisza rozne rzeczy, nie do konca szczerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ludzie czytac umieja a w watku jest caly czas, ze alphacool daje ciala i nie wiem czy mozna to tez nazwac dawaniem ciala bo poprostu czegos nie ma wiec moim zdaniem pisanie dwa razy na dzien, ze paczki jeszcze nie ma mija sie z celem

ich minusem jest strasznie trudny kontakt bo na maile nie odpowiadaja i trzeba dzwonic a i tu jest sie ciezko czegos dowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro ktos uwaza ze sie wogole nie interesowalem tym zamowieniem to spoko bardzo takie cos motywuje i zacheca do robienia czegokolwiek zrezta wychodze z zalozenia ze rob cos dla ludzi a ludzie ciebie...

Nieprzejmuj sie madmax - Ci co pisza ze nic nie robisz w zwiazku z zamowieniem, jak sa tacy madrzy niech sami je zorganizuja.

 

Chcialem tez zaproponowac jakas zrzute dla madmaxa za te telefony - bo juz chyba doklada na to z wlasnej kieszeni.

 

dostalem info ze paczka podobno jest wyslana gls'em dzisiaj bede dzwonil zeby znalezc paczke po miejscu doreczenia i zobaczymy czy wogole gdzies jest jak nie to beda kolejne kroki...

Jak zadzwonisz daj znac - moze jest juz niedaleko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli naprawdę ją nadali GLS niech podadzą numer paczki. Wtedy tutaj

Tracking & Tracing: http://www.gls-germany.com/en/home/index.html

 

Będziecie mogli zobaczyć co się z paczką dzieje ...

Właśnie ich znowu pomęczyłem i mam numer.

33162443188

 

lepiej sprawdzać na polskiej stronie bo obok numeru magazynu jest kraj

GLS Polska

 

z tego co widać paczka poszła wczoraj, a nie w piątek i jeszcze jest w magazynie w niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co oznaczaja tam te trzy pozycje ?

Sa to kolejne etapy przekazywania paczki (bo niby filia jest caly czas ta sama) ?

 

No ale nic - dobrze ze juz wyslane.

 

Dzieki quos za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie madmax57, dla mnie i zapewno dla czesci pozostalych dobrze zajmujesz sie caloscia, panowie to nie madmax57 jest winny, tylko niemcy, dodatkowo robi to dla nas nie biorac za to kasy wiec patrzcie co piszecie,...

W pełni popieram Garfield^!!! Jestem dokładnie tego samego zdania. Nie popędzam i czekam cierpliwie, choć prawdopodobnie moja część zamówienia jest największa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się coś ruszyło :D

Jeśli Cię madmax uraziłem to z całęgo serca przepraszam, poprostu tak mnie jakoś wczoraj zebrało :?

 

Co do zrzuty to wg good idea, już proponowałem wczoraj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! No chłopaki ze stronki GLS wynika ze paczka jest juz w doręczniu :D:D Takze madmax57 nie wychódz dzisiaj z domu bądz na czatach cały czas:P jezeli dzisiaj dostaniesz paczke zdołasz ja jutro wysłac? Pozdro B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! No chłopaki ze stronki GLS wynika ze paczka jest juz w doręczniu :D:D Takze madmax57 nie wychódz dzisiaj z domu bądz na czatach cały czas:P jezeli dzisiaj dostaniesz paczke zdołasz ja jutro wysłac? Pozdro B)

jestem do minimum 17 w pracy ale jak narazie niedostalem info ze paczka do mnie przyjechala wiec narazie zachowac spokoj jak cos bede wiedzial dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK panowie dobra i zła wiadomość zaczne od:

 

dobrej: paczka jest i wszystko no dobra chyba wszystko jest podliczylem sztukowo sie zgadza niektore czescie wygladaja masakrycznie odpicowane

 

a teraz zła: w paczce jest taki roz....... w tych czesciach popakowane zlaczki w blokach srobki itp luzem zestaw dla MLJ to juz wogole tragedia ale dam rade tylko ze niedam rady na jutro postaram sie to wszystko poukladac i wysle dopiero w piatek ;[ wiem ze to duzo czasu ale wybaczcie niechce jakiejs pomylki a troche tego jest i musze przeanalizowac co i jak co z czym zeby ktos bonusa niedostal a kto inny niedostal czegos

Edytowane przez madmax57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zestaw dla MLJ to juz wogole tragedia...

To mnie pocieszyłeś :unsure: :unsure:

 

Bez pośpiechu. I tak w piątek rano lecę w delegację w ciepłe kraje na cały tydzień :lol: , więc nacieszę się dopiero jak wrócę. Oby wszystko było :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nnnno. w końcu doszło. :wink:

mam takie pytanie. czy jak madmax to w piątek wyśle [tym dhl'em], to paczka dojdzie do soboty [do gdańska]? czy raczej bedzie w poniedziałek dopiero......

pytam sie, bo mozliwe ze bede musial wyjechac, na weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym poście było:

Podana cena zawiera nastepujace koszta:

- cene wybranego produktu

- kurier DHL z DE do PL

- kurier DHL w PL do zamawiajacego

- koszt przelewu € do DE

ale paczka przyszła gls'em. :wink:

własnie ciekawe czym teraz wysle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysle chyba dhl'em, wkoncu na to czym wyslano paczke do PL nie mial wplywu, no ale macie cos do gls'u? :) ja jestem zadowolony i z dhl'a i gls'u kilka razy mialem wyslana paczke przez nich i docierały bardzo szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK przegladnelem cala paczke wszystko sie zgadza ale teraz prosze na MAILA max@max24.pl podeslac jeszcze raz takie dane:

 

- nick z forum

- kwota wplaty na konto bankowe

- co zamawialiscie

- adres wysylki

 

Upewni mnie to ze wszytskie dane mam dobrze wole sie nie walnac w czyms za duzo plikow potworzylem z tymi danymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj mail wyslany.

 

Z jednej strony szkoda ze dopiero na poniedzialek bedzie, ale z drugiej to jak tyle czekalismy to 3 dni nas nie zbawia ;)

 

Wazne ze paczka jest u madmaxa cala i zdrowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zazdroszcze wam chłopaki. Wiem jaka to jest radocha jak sie czeka na upragnioną paczke przez pare tygodni.

 

Pozdro

 

P.S.: Pochwalcie sie potem nowymi zakupami ... jakis foteczki czy coś! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam włąsnie tylko na częsci z alphacool do mojego pierwszego WC które złoze zapewne jeszcze w poniedziałek bądz we wtorek odrazu tez zakładam nowy temat z fotami:P pooglądacie sobie troche:P wiem jaka to przyjemnosc patrzec na czyjes wypociny hehe Pozdro B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aero zebys sie nie zdziwil, zlozyc wc to nie 5 minut, ja moje 2 ostatnie rewizje tez mialem skladac w 1 dzien, a wyszlo ze obie mnie kosztowaly po 3 dni pracy, zawsze wyjda jakies problemy, nowe pomysly itp, no ale powodzenia :)

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aero zebys sie nie zdziwil, zlozyc wc to nie 5 minut, ja moje 2 ostatnie rewizje tez mialem skladac w 1 dzien, a wyszlo ze obie mnie kosztowaly po 3 dni pracy, zawsze wyjda jakies problemy, nowe pomysly itp, no ale powodzenia :)

Eee tam ... nie strasz. Pierwszy kibel to może i sie dłuzej składa, ale juz nastepny to szybciutko sie robi.

Ja rozkładam i składam cały sprzet wc z kompem w jeden wieczór. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...