Skocz do zawartości
Albi_On

Venice Czy Sempron Czy...

Rekomendowane odpowiedzi

co brac :

AMD Sempron 3000+ BOX (Socket 754, 64-bit) + DFI LanParty UT nF3 250Gb

 

AMD Athlon 64 3000+ BOX (Socket 754, NewCastle) + DFI LanParty UT nF3 250Gb

 

AMD Athlon 64 3000+ bulk (Socket 939, Venice) + DFI LanParty UT nF3 ULTRA-D

 

nF3 dlatego ze mam gf6800 na agp i nie zmienie jej (w najblizszym czasie)

dfi to chyba najlepszy wybor jesli chodzi o oc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie zestaw nr 3. Czyli "AMD Athlon 64 3000+ bulk (Socket 939, Venice) + DFI LanParty UT nF3 ULTRA-D".

Tak jeżeli chodzi o oc to zestaw bardzo dobry.

Ważne aby był już 939 socket, bo jest to platforma którą w przyszłości będziesz mógł ulepszać.

I dotego jakiś fajny wentylatorek: np. Freezer 64 Pro

Edytowane przez Majkel_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A [gluteus maximus] jasio

Kup chłopie SEMPRONA 3000+ s939 i płyte ASROCK 939DUAL SATA2 i bedziesz w pełni usatysfakcjonaowany i przy okazji zaoszczedzisz kupe szmalu. Przedwczoraj pszeszedł do mnie taki własnie komplet i nie nazekam a nawet jestem zaskoczony ze za 610 zł (łącznie z przesyłka) mam kom który jest bardziej pszyszłosciowy i rozwojowy od jakiejkolwiek konfiguracji z tych co podałeś. Na dodatek zapewnia switne mozliwosci OC. I już spiesze wyjaśnic DLACZEGO?

- na płycie masz pełne AGP i pełne PCI-E czyli w razie czego zeby przesiaść sie na PCI-E nie musisz zmieniac płyty

- masz slot o nazwie FUTURE CPU (czy jakos tak) w który w pszysżłosci wkładasz karte rozszezeń na której znajdować sie bedzie socket AM2 i 4 banki pamieci DDR2 (bezbolesna przesiadka na nowe AMD - nie trzeba zmieniać płyty)

- switne mozliwosci OC - HTT (FSB) ponad 400 nie jest zadnycm wyczynem (jesli masz proca który bedzie chodził z takim FSB, a dodam jeszcze ze wiekszosc DFI ma problemy z takim HTT)

- cena zwala z nóg - zaoszczedzone 3 lub 4 stówy wydaj na 1 GB RAM lub na grafe i bedziesz jeszcze bardziej zadowolony.

Edytowane przez guziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw 1 i 2 jest dla mniej kasiastych ludzi .Co nie znaczy że jest zły. Ale jak masz kase na zestaw 3 to oczywiście go bierz. Chociaż z tego co czytałem to tak wielkiej róznicy wydajności nie ma. Ale kupując zestaw albo 1 bądz 2 sporo zaoszczędzisz. No ale twoje pieniądze i rób jak uważasz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co brac :

AMD Sempron 3000+ BOX (Socket 754, 64-bit) + DFI LanParty UT nF3 250Gb

 

AMD Athlon 64 3000+ BOX (Socket 754, NewCastle) + DFI LanParty UT nF3 250Gb

 

AMD Athlon 64 3000+ bulk (Socket 939, Venice) + DFI LanParty UT nF3 ULTRA-D

 

nF3 dlatego ze mam gf6800 na agp i nie zmienie jej (w najblizszym czasie)

dfi to chyba najlepszy wybor jesli chodzi o oc?

 

Heh, no to się dobrze zastanów bo nf3 i 6800 mają ze soba problemy, poniekąd jest o tym topic, też chciałem ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś ala zestaw nr 2, bo jak dla mnie bulenie za s939 i płyte na nf4 a także pozbywanie sie w dobrej grafiki nie zrekompensuje mi tych paru stów (jak znam życie to na tym s754 z 1,5 roku będzie mozna jechać, a wtedy to i 939 zdechnie). W zasadzie 939 to rozwojowe 754 a jak widać w testach znaczących równic nie ma. Pod s754 Abit KV8 Pro na K8T800 Pro powinien być w sam raz, ma całekim spoko mozliwości OC (270-280 fsb ale to Via w koncu a nie nForce) jest niedrogi i ma niezłe wyposarzenie. W końcu za niecałe 500 zyli na s754 mozna juz kupić Venice 3,0 (na 939 to cos koło ~650!) i tez napewno coś z niego wyciśniesz...

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wiem że proponuje ze wzglęcu na AGP i PCX w jednym ale i tak mam satysfakcje :D

No wiesz, to jest dobra płyta główna, i można dobrze pokręcić, a za tą cene to trzeba brać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...