Skocz do zawartości
piotres

Arctic Fan Pro Tc - Jak Go Zmusic By Ciagle Dmuchal Na Maxa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Zamierzam kupic Arctici Fan Pro TC 80 mm (cena 7 zl na allegro), jak wiemy one maja aut. reg. obrotow i wydajnosci a co za tym takze idzie glosnosci :D .

 

A ja chce by te wentyle mi ciagle dmuchaly na te 23 dB i 52 CFM niezaleznie od temperatury .. ktos wie jak musze je zmodowac ?

 

z gory dziekuje

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ja np. moge oderwać ten czujnik i połączyć te dwa piny cyną tak ?? Bo ja ostatnio właśnie oderwałem ten czujnik i połączyłem te 2 piny ale nie cyną tylko drucikiem i mi sie spalił wentyl :D

drucik, cyna jeden wal ;) wazne zeby zamknac obwod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odizolowałem ten kabelek przy czujniczku i zmostkowałem miedzianym drucikiem :wink: Jednak zrobiłem to w wersji 3 TC ale to to samo niemal B)

Dokladnie tak! - lepiej wykorzystac ten sposob bo TC moze sie kiedys przydac ;)

 

a swoja droga jestem zaskoczony ze Ty - Piotres o to pytasz :>

Edytowane przez SlowsilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie i nic nie odrywalem, po prostu kropelka cyny zeby to zlaczyc i cyka od roku, aczkolwiek nie na maxa bo sa naporawde glosne na 3000rpm a standardowo za malo wydajne, wiec na 7V kompromis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...