Skocz do zawartości
steryd123

geforce 3 ti200 koniec produkcji????

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj kolega co prowadzi sklep komputerowy poinformowal mnie ze od nowego roku geforce3 ti 200 nie bedzie produkowany. chcialbym wiiedziec czy to prawda?ja mam palita i powiedzial ze to ostatnia szansa zeby go sprzedac za wyzsza (troche bo i tak ceny jego spadly ) cene. to jest wersja z 64 mb pamieci jak myslicie ile za niego moge dostac ma 3 miechy. bo w takiej sytuacji nie wiem czy go sprzedawac czy zostawic a potem za kilka miechow zmieniac na cosi k lepszego i wtedy nie bedzie mnie juz tak interesowalo ile za niego dostane bo i tak wszystko stanieje przez geforce fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkcja radeonow 8500 i gf3 juz dobiegla konca, przypuszczam ze po nowym roku bedzie moznaje dostac po bardzo okazyjnych cenach przynajmniej gf3, bo r8500 juz teraz bardzo ciezko dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkcja radeonow 8500 i gf3 juz dobiegla konca, przypuszczam ze po nowym roku bedzie moznaje dostac po bardzo okazyjnych cenach przynajmniej gf3, bo r8500 juz teraz bardzo ciezko dostac

nie ma i nie bedzie Radeonow 8500, a co najwyzej 9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no to ja dziś w szklepie fatamorganę widziołem ... z 8500 na burcie ... Latający Holeder jakowyś chyba ... trza było tyle nie pić .... ;-)

heh...myslales ze jak ATI zaprzestalo produkcji karty to natychmiast zniknie ona z rynku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no to ja dziś w szklepie fatamorganę widziołem ... z 8500 na burcie ... Latający Holeder jakowyś chyba ... trza było tyle nie pić .... ;-)

jest bardzo duzy zapas jeszcze tych kart w hurtowniach, dlatego ATi postanowila zrobic taki myk, ktory przynajmniej okrasla te karte w randze wydajnosciowej, przeciez nie kazdy wie, ze Radeon 9000 jest wolnijeszy niz Radeon 8500, dlatego teraz sie bedzie nazywac Radeon 9100 :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no to ja dziś w szklepie fatamorganę widziołem ... z 8500 na burcie ... Latający Holeder jakowyś chyba ... trza było tyle nie pić .... ;-)

jest bardzo duzy zapas jeszcze tych kart w hurtowniach, dlatego ATi postanowila zrobic taki myk, ktory przynajmniej okrasla te karte w randze wydajnosciowej, przeciez nie kazdy wie, ze Radeon 9000 jest wolnijeszy niz Radeon 8500, dlatego teraz sie bedzie nazywac Radeon 9100 :))

ja myslalem ze jeszcze jakas paartia zostanie wyprodukowana tych 8500/9100 bo jak w hurtowniach benda przepakowywac do innych pudelek, zreszta jest dziora ogromna miedzy radeonem 9000 a 9700 cenowa jak i wydajnosciowa, moim zdaniem niepowinni zaprzestawac jeszcze produkcji tych radkow, albo zrobic wersje ultra 9000 ktora by sie rownala z 8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no to ja dziś w szklepie fatamorganę widziołem ... z 8500 na burcie ... Latający Holeder jakowyś chyba ... trza było tyle nie pić .... ;-)

jest bardzo duzy zapas jeszcze tych kart w hurtowniach, dlatego ATi postanowila zrobic taki myk, ktory przynajmniej okrasla te karte w randze wydajnosciowej, przeciez nie kazdy wie, ze Radeon 9000 jest wolnijeszy niz Radeon 8500, dlatego teraz sie bedzie nazywac Radeon 9100 :))

ja myslalem ze jeszcze jakas paartia zostanie wyprodukowana tych 8500/9100 bo jak w hurtowniach benda przepakowywac do innych pudelek, zreszta jest dziora ogromna miedzy radeonem 9000 a 9700 cenowa jak i wydajnosciowa, moim zdaniem niepowinni zaprzestawac jeszcze produkcji tych radkow, albo zrobic wersje ultra 9000 ktora by sie rownala z 8500.

ATi raczej juz nie bedzie sie cofac, ale isc do przodu, dobrz, ze zdecydowala sie zmienic te nazwe, bo teraz lepiej sie bedzie sprzedawac, a tak wlasciwie, to po co jeszcze Ci wiecej modeli kart?

teraz sa: 9000; 9000Pro; 9100; 9500; 9500Pro; 9700; 9700Pro - malo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż gf3 nie ma sensu. Jak teraz sprzedasz, to się wybulisz na gf4. Z kolei jak będziesz czekał na gf FX to za to twoje ti200 prawie nic nie dostaniesz. Więc i tak źle i tak niedobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram kase i za dwa miechy pewnie kupie sobie gf3 ti 200 gainwarda :). Oczywiscie jesli ceny spadna...

ja myslalem, o ATi9500Pro, ale to pewnie dopiero pod wakacje kupie, chociaz nie wiem, bo zazwyczaj wszsytko przepijam ;), a na wakacje mam juz male plany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

male plany :D

przepić? :)

odwiedzic znajomnych w Krakowie, w Szczecinie (wlasnie mam dylemat, czy pojechac teraz na Sylwestra tam, czy zostac u siebie, bo mam puszczac muze na prywacie;)), bilety tez swoje kosztuja, a na miejscu, to trzeba czasem cos zjesc na przyklad :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... i teraz dylemat - co kupic? W dwa miesiace uzbieram na 9700Pro ale czy jest sens? Przeciez 8500 tez jest bardzo mocny... A moze lepiej jakiego Ti4200 i go troche popchnac? No nie wiadomo na co sie zdecydowac :?. Ehh, jak to mawiaja: "osiolkowi w zloba dano - w jednym owies w drugim siano"... :(

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no to ja dziś w szklepie fatamorganę widziołem ... z 8500 na burcie ... Latający Holeder jakowyś chyba ... trza było tyle nie pić .... ;-)

jest bardzo duzy zapas jeszcze tych kart w hurtowniach, dlatego ATi postanowila zrobic taki myk, ktory przynajmniej okrasla te karte w randze wydajnosciowej, przeciez nie kazdy wie, ze Radeon 9000 jest wolnijeszy niz Radeon 8500, dlatego teraz sie bedzie nazywac Radeon 9100 :))

Ta no co ty ?? Juz dawno o tym wiadomo conajmniej od 2 tygodni, ale teraz serio Radki to se jeszcze w hurtowniach leza i to sporo a ATi chce sie na nich wzbogacic wiec FG3 pojdzie do lamusa a R8500 se zarobia troche dla ATI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no to ja dziś w szklepie fatamorganę widziołem ... z 8500 na burcie ... Latający Holeder jakowyś chyba ... trza było tyle nie pić .... ;-)

jest bardzo duzy zapas jeszcze tych kart w hurtowniach, dlatego ATi postanowila zrobic taki myk, ktory przynajmniej okrasla te karte w randze wydajnosciowej, przeciez nie kazdy wie, ze Radeon 9000 jest wolnijeszy niz Radeon 8500, dlatego teraz sie bedzie nazywac Radeon 9100 :))

Ta no co ty ?? Juz dawno o tym wiadomo conajmniej od 2 tygodni, ale teraz serio Radki to se jeszcze w hurtowniach leza i to sporo a ATi chce sie na nich wzbogacic wiec FG3 pojdzie do lamusa a R8500 se zarobia troche dla ATI

czemu jestes taki sceptyczny wobec ATi? jakbys nie zauwazyl karty na ukladzie GF2 do dzis sie sprzedaja, chociaz to zlom i powiedz mi dlaczego i konkurencja nVidii nie moze tez tak sobie zrobic? oczywiscie ja nie twierdze, ze R8500, to zlom, ak jak GF2 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...