Skocz do zawartości
Kas

Problem Z Radeonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Radeona X800XT reszta jak w sigu i po zainstalowaniu strownikow karta mi warjuje. Winda wykrywa druga taka sama karte zreszta spojzcie na screen:

 

http://img408.imageshack.us/my.php?image=screen2bq.jpg

 

Probowalem instalowac rozne sterowniki i z kazdymi to samo, czasami zdazalo mi sie ze pulpit byl tylko w 16 kolorach i za nic w swiecie nie moglem zwiekszyc rozdzilczosci i ilosci kolorow.

 

Najgorsze jest to ze obcielo mi o ponad 1000 punktow wynik w 3Dmarku05 o grach juz nie wspomne...

 

Ma ktos jakis pomysl jak rozwiazac ten problem...czy moze grafa siada ??

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj sterowniki karty graficznej i uzyj driver cleanera (np tutaj mozesz go sciagnac ) . Usun nim wszystkie sterowniki od Ati . Sciagnij z www.ati.com najnowsze Catalyst i zainstaluj je . Powinno pomoc :wink:

 

Jesli nie , to mozesz sie pokusic o usuniecie rowniez sterow Chipsetu i ponowne ich zainstalowanie...

 

PS. Rozumie , ze nie ma problemow z dzialaniem grafy w stylu arefatkow itp ?

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalne, że wykrywa dwie karty. Ja też mam dwie i jakoś mi to nie przeszkadza...

 

Zrób formacik, wgraj stery od mobo, następnie najnowsze stery od grafy (czy jakie tam chcesz) i wszystko powinno być git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jets przpadkiem karta z VIVO??

 

to ze masz radeoon X800 i x800 secondary to normalne i zawsze tak bedzie bo to przez 2 RAMDAC ktore sa na karcie a te nieznane uzadzenia co ci wykrywa i ze lokalizacja jest niby na karcie to mi t smierdzi VIVO.

 

Zainstaluj wszystkie sterowniki te do vivo tez i powinno byc lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam vivio i nie chodzi mi o to ze mam x800 i x800 secondary, ja mam dodatkowo nieznane urzadzenie ktore jest wykrywane jako x800

 

http://img491.imageshack.us/my.php?image=screen0qm.jpg

 

Nie pamietam czy wczesniej mialem w lokalizacji Magistrala PCI 2, moze tam powinno byc AGP ?

 

Czyszczenie driver cleanerem strownikow wykonywalem i to samo ,stery do mobo tez i dalej bez efektu. Przeinstalowywalem system, formatowalem i nic. Kurcze co ja zle robie ?? Moze sprobuje 2000 zainstlalowac...

 

@Heat artefaktow nie ma tylko grafa sie dusi jest jakby przez cos blokowana.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...