Skocz do zawartości
St.Anger

Jaki Zasilacz Pod A64 X2 3800+?

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt pewnie będzie kręcony, myślałem nad tym komputronik, tylko nie daje mi spokoju jedna rzecz :) , chciałbym wziąć płytę główną DFI LP nf4 UltraD, ona ma 24 pinowe gniazdo zasilające, a ten zasilacz ma 20 pinowy kabel, czy to nie przeszkadza?? Jeśli macie inne propozycje co do zsilacza, to nie chciałbym przekroczyć 400 zł, ale oczywiscie im mniej tym lepiej :) .

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zasialcz Hiper ma 24pinowa koncówke tylko rozłaczaną na 20pin. Ale ja tez bym tego co grzesiu polecił bo ten Hiper ma troche za małe max natezenie pradów na lini 12v (30A) http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18869 i zmiesciłbys sie w cenie 400zł.

 

EDIT:

Tu masz jeszce taniej: http://www.znak.pl/index.php?cid=894&scid=...Tag480+TG480U22

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zgadzam sie z milanem655 :| Taki procek i taka graficzna ? :| Zartujesz sobie ?? :| Przeciez X800GTO2 @ X850 XT PE bez problemu zjada go... Lepiej troszke slabszego procka, ale np wez juz 7800GT. Co do zasilacza to jeszcze nie zapominajcie o TopPowerze... Nawet Benito i Zenfist z tego forum uwazaja ze to naprawde świetne zasilacze....

 

edit: Niewiele przekraczasz 400 zl ale poczytaj sobie o nim : http://zenfist.pl/pID/243.htm

Edytowane przez tazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zgadzam sie z milanem655 :| Taki procek i taka graficzna ? :| Zartujesz sobie ?? :|

nie kazdy ma komputer wylacznie do gierek ( i nie mam tu na mysli, ze mozna na nim jeszcze ogladac filmy sluchac muzyki i "klikac" .. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni napisali to w tym senisie (przynajmniej mi sie tak wydaje) ze za ta cene albo za nizsza mozna kupic lepsza grafe i po prostu szkoda przeplacac. A z drugiej strony po co komu grafa za ok 800zł do słuchania muzyki. Tak prawde mówiac jedynym plusem tego xt jest AVIVO i tyle no i moze obsługa PS i VS 3.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście ale przecież to strata pieniędzy nie musi kupować 7800GT ale za tą samą kase dostanie dużo szybszą karte, chyba o to chodzi żeby za swoje fundusze kupić jak najlepszy sprzęt, a x1600XT to strata pieniędzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z paluszkiem w pupci poleci to na topku 526 p6 420w, 12v do 30a, 12 jest superstabilne (na moim konfigu max zmierzone odchylenie na 12v idle / 100%load to 0,03v ;-] 5v - 0,00 ;-]),

cena niższa (za 300zł ktoś sprzedaje na forum 1szt., u zenfista ~330) a konfig co by nie gadać nie będzie wcale taki prądożerny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym X1600XT, ale przed chwilą poczytałem o nim, nic szczególnego, tylko że ten GTO2 kosztuje 900zł, a komp bedzie za kredyt studencki, więc nie mogę za bardzo przeginać :) . Słabszego procka nie dam z co najmniej 2 powodów, po pierwsze słabszego X2 już nie ma :) , po drugie komp bedzie głównie do pracy w 3DStudio Maxie, więc procek, płyta i ram muszą być solidne. A może jeszcze jakieś propozycje grafiki, może coś nVidii??

 

 

EDIT: Skoro już założyłem ten temat, to może jeszcze ktoś poradzi mi jaką nagrywarkę DVD wybrać? Wiem, że są o tym tematy, ale tam nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jaki konkretny model kupić.

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Lukmek, zapodasz tego linka :) ? I jeszcze takie pytanko, czy myślicie, że Arctic Cooling Freezer 64 Pro pociągnie tego proca po lekkim OC?? Może ktoś go już ma na Athlonie X2?

 

EDIT: Czy ktoś mnie słyszy :) ??

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...