Skocz do zawartości
ilona-lackowska

Błagam o pomoc dla syna!

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem wczoraj telefonicznie z Iloną. Jest możliwość przekazania 1% swojego podatku (dotyczy to oczywiście tych co pracują legalnie he) bezpośrednio na leczenie Damiana. Przekazujemy je na konto fundacji ale ze wskazaniem na Damiana. Dla niezorientowanych tłumaczę, że ten 1% nie idzie z naszej kieszenie ale z kwoty podatku, który przekazujemy dla państwa, dlatego nic nie tracimy!

 

Prośba do Ilony.

Napisz, by było to wiadome dla wszystkich, co i jak szczegółowo z przekazaniem tych pieniedzy - wyedytuj swego pierwszego posta i tam napisz.

 

PS.

Obecnie Ilona przez tydzień nie ma dostepu do kompa, więc cierpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj telefonicznie z Iloną. Jest możliwość przekazania 1% swojego podatku (dotyczy to oczywiście tych co pracują legalnie he) bezpośrednio na leczenie Damiana. Przekazujemy je na konto fundacji ale ze wskazaniem na Damiana. Dla niezorientowanych tłumaczę, że ten 1% nie idzie z naszej kieszenie ale z kwoty podatku, który przekazujemy dla państwa, dlatego nic nie tracimy!

 

Prośba do Ilony.

Napisz, by było to wiadome dla wszystkich, co i jak szczegółowo z przekazaniem tych pieniedzy - wyedytuj swego pierwszego posta i tam napisz.

 

PS.

Obecnie Ilona przez tydzień nie ma dostepu do kompa, więc cierpliwości...

Ba my sie nawet dzis* widzielismy :)

Wszyscy ktorzy choc troche pomogli maja pozdrowienia; brak kompa jest spowodowany wyjazdem ale obiecala jak najszybciej odwiedzic forum... czekamy z niecierpiliwoscia :D

 

*no niby wczoraj wieczorem ale czas tak szybko plynie :P

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy jestem ograniczona z dostępem do internetu ale dzięki za wszystko . Tak 1% można przekazać na Damianka ale jest kłopot teraz nie mam nr na 1% ale można go znajść na stronie www.dzieciom.pl

tyle tylko że przy dopisku trzeba zaznaczyć dodać nr 34 w ten sposób pieniadze trafia do Damianka .

Jeśli sa jeszxze jakies pytania to proszę o tel 667146911

Postaram sie jak najszybciej wpaść ponownie i napisać co dalej narazie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze coś w rodzaju pajacyk.pl. tzn. strona na której za kliknięcie na baner lecą jakieś groszaki. Może niewiele ale na forum jest nas 56 tys. i gdyby każdy raz dziennie wszedł na taką stronę byłoby w s p a n i a l e.

Tylko trzeba zrobić stronę i chyba najtrudniejsze - znaleźć reklamodawców, płacących więcej niż ci na zwykłych stronach.

 

A swoją drogą niedłuso będe miał konto na mBanku i też coś wpłacę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kain uwierz p3 500 lub jakiś duron 600 do netu wystarczy, a to można by spokojnie złożyć przy pomocy użytkowników forum którzy by dali jakieś niepotrzebne części. Z łączem już większy problem ale i to pewnie dało by się jakoś rozwiązać.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w braku i tego i tego... Ilona wyjechala z Damianem na rehabilitacje, a jej komp zostal w domu :wink:

Kontaktuje sie poprzez tamtejsza kafejke internetowa...

 

@Shakell co do strony... moze i pomysl dobry ale gorzej z wykonaniem; ktos juz z tłika zaoferowal pomoc w poprawieniu design'u

strony o Damianie i poki co na obietnicach sie chyba skonczylo :-|

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kain uwierz p3 500 lub jakiś duron 600 do netu wystarczy, a to można by spokojnie złożyć przy pomocy użytkowników forum którzy by dali jakieś niepotrzebne części. Z łączem już większy problem ale i to pewnie dało by się jakoś rozwiązać.......

 

Dokladnie o tym samym pomyslalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie dorzucilem do pomocy dla Damiana, 1% podatku, w sumie 90 zl - moze jeszcze kogos z rodziny namowie, zdaje sie, ze tesc rowniez jest chetny wplacic.

Pozdrawiam i zycze sukcesow w leczeniu.

 

(acha, gdyby ktos chcial korzystac z tej formy pomocy, to dzwonilem do fundacji, nr konta dla wplat na 1% podatku to ten, ktory zaczyna sie na 67 - w tytule wplaty podac nalezy Nr 34, czyli ten Damiana i dopisac "1% podatku")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie słonka . Dzięki wam za pomoc to bardzo istotne. Mały ćwiczy az hce sie żyć . Jest w coraz lepszej formie . a ja CORAZ szczęśliwsza . Myślałam nad zakupem laptopa by móc zabrać go z sobą jak wyjeżdzam bo z łączem nie było by kłopotu lecz sami rozumiecie koszt laptopa nie jest mały a pozatem ja się na tym nie znam więc boje sie podjąć jakiejś powarznej decyzji . W domu komputer jest stary ale jakoś do odbierania wiadomości wystaRCZA . ale by go zaBRAĆ W DROGIE NIE MA NAWET MOWY . pozdrawiam was bardzo bardzo gorąco .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

laptopy teraz bardzo potaniały w w Media markt można wyrwać całkiem fajnego notebooka za 2500 zł a teraz jest nawet promocja, jest laptopik za 1999 zł :D ewentualnie jakiegoś używanego wtedy koszt zakupu byłby jeszcze niższy :D

Pozdro

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE WITAJCIE WITAJCIE Nareszcie jestem z wami i strasznie sie ciesze . Wróciłam z Damiankiem i to z Damiankiem w znakomitej formie zrobił postępy co strasznie mnie cieszy a to też i dzięki wam za co strasznie wam dziękuję . Będąc w Polańczyku nie miałam możliwości pisania bo brak było dostępu do komputera . Ale teraz juz jestem i mam nadzieje że często będziemy puisali .

Pozdrawiam was jeszcze raz bardzo gorąco .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnie

cześc wszystkim mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie . Piszę bo wpadłam na pomysł i może pomogli byscie mi cos zorganizować . Zrobiło sie ciepło więc czas spotkań , ognisk i różnego rodzaju spotkań . Może dzięki takiemu spotkaniu można by zorganizować jakąś aukcje zbiórkie czy cokolwiek z czego mozna by zebrac nawet kilka złoty i może udało by sie nam dojechać i poznac was i podziekować . Narazie tylko cvir widział sie i to jeszcze nie z Damusiem tylko ze mna .

mam też jeszcze dwie wielkie prośby moze jest wśród was ktos kto zrobił by dla Damianka stronkie bo ta którą ma jest już stara i nie ma jak jej uaktualnic gość który ja robił wyjechał a ja nie mam zielonego pojecia jak sie do tego zabrać .

I jeszcze jedno jesteście tu fachowcami od sprzętu i wiecie gdzie można tanio kupić sprzęt musze cos zrobic bo bez komputera na wyjeżdzie gine i zaniedbuje ludzi którzy mi pomagają . Musze kupić laptopa lub jakiś używany komp by móc pracować kiedy jade z małym na rehabilitacje .

Prosze poradzcie mi co zrobić prosze.

ILONA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLANTMEN

Dzięki wielkie wysłałam wiadomosć nawet nie wyobrażasz sobie jak sie ciesze że mi pomożesz . dzięki wielkie .

Antar1us

Może masz i racje tylko że ja się natym nieznam i chciała bym najlepiej dobry a co najistotniejsze tani .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZiMatik

Dziękuję z całego serca . Bez wspaniałych ludzi rehabilitacja damianka nie była by możliwa . Dostałam wiadomośc z Fundacji ESCO proponują tańszy turnus i bliżej jestem wdzięczna lecz dla Damiana potrzebne są przede wszystkim kąpiele siarkowe i borowinowe . A tych zabiegów ty nie ma . Jeździłam kiedyś z Damianem do Wiatrowa do ośrodka turnus 14 dni około 3000 2 lata temu lecz to było bez sęsu Damian zaczynał bać się nawet wody nie pozwalał z soba zrobic nic wstawał o 7 a zasypiał o 16

U Damiana nie zrobi sie nic siłą . byłam w wielu ośrodkach na naszym terenie lecz takiego efektu jak po pobycie w Bieszczadach nie można było zauwarzyć nigdzie ,

W Polańczyku Damian ma wiele bodzców i jest chętny do ćwiczeń . Osobiście wolała bym pojechać nad morze pospacerować odpocząć lecz nie oto tu chodzi zależy mi na tym by Damian dobrze sie czuł i by efektu były jak największe . Nawet koszt dojazdu był by o wiele niższy jednak jeśli mam szanse na to by mógł pojechać to wybiore Bieszczady bo tam Widze poprawę . Mam nadzieje że mnie Pani rozumie .

Jeszcze raz dziękuje z całego serca i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Ilono - nie wiem, czy slyszala Pani o miejscowosc Vrbow na Slowacji?? To taka gorska mala miejscowosc, nie tak daleko od granicy z Polska ( mam tu na mysli przejscie graniczne Łysa Polana) Tam sa naturalne zrodla borowinowe i inne- sa baseny z wodami leczniczymi. Jezdzi tam wiele osob z roznymi schorzeniami. Wiem ze jest to pewnie wiekszy koszt niz tutaj, w kraju ale..? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZiMatik

Niestety nie słyszałam była bym ogromnie wdzięczna za adres czy kontakt bardzo chetnie pojechała bym będęc w Polańczyku to przecierz jest juz niedaleko bo około 40 kl od granicy słowackiej.

Może akurat udało by sie pojechac tam jeśli było by lepiej .

Była bym wdzięczna za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Ilono - nie wiem, czy slyszala Pani o miejscowosc Vrbow na Slowacji?? To taka gorska mala miejscowosc, nie tak daleko od granicy z Polska ( mam tu na mysli przejscie graniczne Łysa Polana) Tam sa naturalne zrodla borowinowe i inne- sa baseny z wodami leczniczymi. Jezdzi tam wiele osob z roznymi schorzeniami. Wiem ze jest to pewnie wiekszy koszt niz tutaj, w kraju ale..? Pozdrawiam serdecznie

Oj tu się mylisz włąsnie jest taniej niż w Polsce byłem to wiem. :wink:

 

BTW Jak znajde dane to zaraz podam.

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...