Skocz do zawartości
Imperator

Jaka masz temperature na procku?

Jaka masz temperature na procku? (full load)  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jaka masz temperature na procku? (full load)

    • 20 i mniej (np. -15 :))
      4
    • 20-29
      5
    • 30-35
      7
    • 36-39
      14
    • 40-42
      11
    • 43-45
      14
    • 45-48
      12
    • 49-51
      5
    • 52-55
      7
    • 56 i wiecej
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na 1500:

stress do 35

idle 15 (lima w pokoju rulez)

a na 1845:

stress 60

idle 24 (wow i to na p4 Wil)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Celku1200@1564 i U=1.725 max to 52 stopnie przy temperaturze systemu 42,43(b. dużo :(  ).

Na procu mam 42-45 full load a temp systemu tez nieciekawa 41-42. Ale to dlatego ze dodatkowy wentyl w sciance obudowy blokuje przeplyw powietrza miedzy dolem a gora obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie mam wysoka - 46C... ale to dlatego, ze dodatkowe wiatraki (jeden w obudowie na wysokosci proca, jeden z przodu obudowy) na razie nie sa podpiete... no i d5tb dziala na 7v a nie 12. Jak sie na dworze zrobi cieplej to wtedy powlaczam co trzeba i temp. spadnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz temperature na procku? (full load)  :P

 

PS. full load = stress

No to ja się wyłamię troche... niestety nie mogę podać dokładnych temperatur (więc po co to pisze? ;) ponieważ czujniczek w moim procesorze (cel 433) nie pokazuje tak niskich temperatur, w każdym razie opisze troche moje chłodzenie: discoWaterBLACK + Peltier 84W@12V

Procesor chodzi na magistrali 100MHz przy maksymalnym napięciu z włączonym L1 (niezły wyczyn).

 

Bez peltiera temperatury są troche bardziej możliwe (idle~20C~, stress~22C) czyli przybliżone do temperatur w pomieszczeniu 22-24C :))

A to kilka słów na temat WC discoWaterBlack-mojego autorstwa :P

http://www.extremepc.pl/recenzje/oc/dwb/dwb_1.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego przedziału temp. jaki mam na procu :D

a na procu mam od 29 do ok.59 :D standartowe chłodzenie :D ale zaniedługo machne jakiś porządny sprzęt i powinno być lepiej :D nawet już mam taki odjazdowy wiatrak o wym.(chyba) 10x10 cm :D zasilany bezpośrednio z sieci 220V ale spróbuje go podłączyć do zasilacza :D i walne go w obudowie nad procem a na celka założe volcano 3 :D i chyba powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...