Skocz do zawartości
Remx

Msi - Ms-6337le5 Temperatura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam plyte głowna firmy MSI model MS-6337LE5 oraz procesor C 1.2Ghz T.....

Bios v7.3

 

http://www.msi.com.tw/program/products/mai...tail.php?UID=17

 

1).

I co jest nie tak a mianowicie w biosie wyswietla mi nieprawidłową temperature, z tego co szukałem na necie to wiele osob maja ten sam przypadek z tą płytą a nawed czytalem ze mozna to naprawic,

ale niewiem jak :( Moze ktos z was cos poradzi ?

 

2).

Co do podkrecenia procesora posiadam orginalny radiator/wentylator Intela i do jakiej wartosci moge podkrecac procesor na tym radiatorku ? oraz moze wiecie Jaką maxymalną wartoścc moge uzyskac na tym sprzęcie..?

 

 

Dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios masz najnowszy do tej plyty? jezeli nie, to moze update naprawilby problem z temp.?

 

jezeli chodzi o podkrecanie, to mialem kiedys takiego proca, tyle ze na plycie gigabytea i moj poszedl maksymalnie na fsb 124

a ile Twoj pojdzie? - jezeli sam nie sprobujesz, to sie nie przekonasz - duzo zalezy od egzemplarza jaki sie trafi, od plyty, zasilacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszy Bios

 

co do temperatury to niemam jak jej sprawdzic bo termometry nie dzialaja tak jak trzeba :(

 

co do krecenia moge 1.5Ghz ale chodzi o to czy mi sie to nie spali :/

i jakie napiecie powinno byc ? bo troszke zwiekszylem ale moze to za malo wiec wolałem nie ruszac i przestawilem na stare ustawienia

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojna glowa - tak szybko sie nie spali ;)

ja maksymalne napiecie dawalem na 1,8V i temperature w stresie mialem ok. 45* C

temperature mozesz sprawdzac palcem - zapusc na chwile np. 3dmarka otworz obudowe i sprawdz, czy sie nie grzeje za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...