Skocz do zawartości
Hubert

STALKA!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problema;) Mieszkam w Baniach- 40 km od Szczecina. Chcialbym sobie zalozyc stalke, neo+ czy cos takiego (chodzi mi o neta 24h). TPSA wali jakies glupoty,ze cos tam z centrala(za stara;() Obecnie mam ISDN-a i chula piknie! Mowia tez ze jak zalatwie 10 osob do neo+ to bedzie im sie oplacalo to walnac. Wiecie moze czy moge sobie cos zalozyc typu SDI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ci znajomi muszą mieć znajomych w tpsie :( cała polska :( dla niektórych sprzęcior na 2 dzień a inni nie mają telefonów !!!popytaj znajomych a nuż jeden znich pracuje w tpsa i sprawę da się popchnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz:

5,4 km przy 0,4 mm

7,5 km przy 0,5 mm

11,2 km przy 0,64 mm

20,7 km przy 0,9 mm

Wartosci czysto teoretyczne przy b. niskim zaszumieniu linii. Ty widziales kabel 20 mm? lol 2 cm srednicy nie no dobre jak by spadl ze slupa zabil by na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubert to zalezy od:

1. TPSA

2. twojego numeru poczatkowe 3 lub 4 cyfry nie wiem ile masz np nr tel. XXX xx xx

3. odleglosci od najblizszej centrali przewaznie w jakims wiekszym miescie

4. Od mozliwosc skombinowania sprzetu tzn od odblokowannia numerów linii w centrali badz od samego terminal takiej malej skrzynki przy twoim PeCecie jego dostempnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...