Skocz do zawartości
matdys

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Stoje przed dylematem, co wybrać:

PSP-przenona konsola 100lecia(no przesadziłem), odtwarza wszystko, grafa jak na PS2, + filmy (gry można nagrac na karte pamięci)

 

X360 -Stacjonarna konsola nowej generacji, grafa niesamowita, ale....od grania mam pecet

 

Geforce 7800Gt-karta graficzna o niesamowitej jakoci wszystkiego, poprostu--------->demon

 

Co z tego jest najlepsze?

Zapraszam do dyskusji :)

Edytowane przez matdys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz psp jest spoko sam ja posiadam ale ... to jest fajny dodatek jak sie ma hajs - gierki sa bardzo drogie, filmy drozsze od tych na dvd a za duzo jeszcze tytułów nie ma, ja do grania mam ps2 (czekam na ps3) a na kompie czasem zagram, czasem cos zrobie, ale pad na psa a klawiatura pod pc to duzzza roznica. dlatego racze ci przekarkulowac co jest ci niezbedne i podjac właściwy wybór ! pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

rozumiem, ze czekanie do premiery PS3 zeby sprawdzic co lepsze nie wchodzi w rachube? to jednak wzialbym X360. 7800 za rok bedzie starociem, na ktorym pograsz w zeszloroczne gierki. PSP to gadget - filmy w Irl sa tansze ;) - ale jednak dla mnie to gadget. bralbym X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie zagnębcie mnie ale:

Gry, i filmy można ZA DARMO wgrać na k.pamięci.

Stary, to ze gadamy tu sporo o modchipach, swapmagicach i downgrade'ach firmware'u do PSP nie znaczy, ze regulamin tu nie obowiazuje.

 

Wgrac za darmo to je mozna, ale najpierw trzeba je kupic ;) I na tym poprzestanmy, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Stoje przed dylematem, co wybrać:

PSP-przenona konsola 100lecia(no przesadziłem), odtwarza wszystko, grafa jak na PS2, + filmy (gry można nagrac na karte pamięci)

 

X360 -Stacjonarna konsola nowej generacji, grafa niesamowita, ale....od grania mam pecet

 

Geforce 7800Gt-karta graficzna o niesamowitej jakoci wszystkiego, poprostu--------->demon

 

Co z tego jest najlepsze?

Zapraszam do dyskusji :)

co mam wybrać?

szczoteczkę do zębów? ---------stara się zepsuła

zestaw kluczy nasadowych?---------no poprostu miód chromowane!

akumulator?

nocnik?------super nowej generacji;] podgrzewany

:mur: mam nadzieje ze autor zczaił o co mi chodzi,!

Wybieraj to co ci się przyda bo wszystkie rzeczy wymienione przez ciebie "pochodzą z innej parafii" !;]

 

ps. tylko prosze cię nie pisz mi tutaj zaraz że wszystko służy co grania....

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz xboxa. po co Ci nowa grafa ? masz niezłą, ewentualnie wymień na 6600GT. Psp jest ok, ale to ręczna konsolka :/ xbox 360 to nowa jakość. btw nikt ci nie karze kupować nowych gier, wejdź na allegro, używki już są i w cenie połowy zafoliowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-box 360 bo grafe masz wystarczajaca, aby grac w to co jest na rynku. Po to dawac 1000 wiecej by miec AA czy wyzsza rozdzialke to imo glupota, gdy doplacaja mamy całkowicie inna, z innymi grami, exlusivami, platforme do gier. Wtedy juz są dwie platformy, a nie jedna, co za tym idzie biblioteka gier, w ktore mozna zagrac się powieksza i o te gry z X'a360 oraz o te co sie da zemulować z X'a1.

 

PSP tylko wtedy, jeśli grac bedziesz a autobusie czy pociagu. Ogolnie jesli spedasz tyle czasu, ze w domu nie masz czasu grac. Grafika aż taka jak na PS2 nie ma, a tytuły to odgrzewane kontlety i poza wyjatkami mało innowacyjnych gier. Pozatym łatwo porysować, zniszczyc, zgubić. Pozatym stracić zęby lub otrzymać nóż pod nere tylko dlatego, ze sie grało na np przystanku to mi się nie widzi. A jak masz grac tylko w domu to IMO bezsens aby wybrac mała PSP z małym wyswietlaczem, zamiast konsoli stacjonarnej o duzo wiekszej mocy, możliwosciach i komforcie grania. Chyba ze lubisz "srać i grać" to bierz PSP xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz niewspomne o textach "pecet niejest do grania" no comments.

No tak, da się grać na kompie. Ale wiesz, maluchem można się wybrać w 4 osoby w dalszą wycieczkę. Efekt w sumie podobny :lol: Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, da się grać na kompie. Ale wiesz, maluchem można się wybrać w 4 osoby w dalszą wycieczkę. Efekt w sumie podobny :lol:

 

Raczej jak wybrać się na wyścigi jeepem. Bo na PC jak najbardziej pograsz, ale w co innego, niż na konsoli. Jeśli najbardziej lubisz gry raczej zręcznościowe, typu : bijatyki, samochodówki, jakieś nawalanki itp to bierz konsole, jeśli zaś strategie i rpg to kup sobie karte graficzną, albo przyoszczędź na razie.

 

UWAGA UWAGA, to info jest skierowane do wszystkich fanów/antyfanów konsol, tudzież ich ulubionych gier ;) Wiem, iż istnieją rpg na konsole (ma wyjść Oblivion,kolejne Final Fantasy itp),oraz zręcznościówki (albo, jak kto woli 'gry akcji' :)) na PC. Jednakże zdecydowana większość RPG powstaje na PC,a na konsole zdecydowanie więcej zręcznościówek. Moja wypowiedź absolutnie nie miała na celu obrażenia tych tytułów, tylko zaznaczenie ogólnego trendu gier tworzonych na daną platformę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wział gt bo gry na xboxa sa strasznie drogie a po drugie zeby sie cieszyc grafa wyswietlana przez xboxa pasuje miec tv LCD dobrej klasy, bo na zwykłej 21 to marnotrastwo. A psp to tylko dla maniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wział gt bo gry na xboxa sa strasznie drogie a po drugie zeby sie cieszyc grafa wyswietlana przez xboxa pasuje miec tv LCD dobrej klasy, bo na zwykłej 21 to marnotrastwo. A psp to tylko dla maniaków.

Nie. Zeby cieszyc sie grafika wyswietlana przez x-boxa trzeba miec oczy.

 

Zeby sie moc podniecac kazdym pixel-shaderem i onanizowac sie przy kazdym odblasku, super ekstra i w ogole, to trzeba miec HDTV...

 

pewnie... po co mu te kilkadziesiat super hiciorow z X-boxa, jak Ninja Gaiten, Forza, Halo i wiele wiele innych, po co mu nowe exlusivy z tej konsoli i wiele innowacyjnych, wnoszących na rynek polot świezości tytułów. PO CO jak nie zobaczy super fajnie swiecącego pixela! jak to pisze jasiu smietana na onecie

 

"TO JEST APSURT!"

 

Lepiej wydac 1,5k na karte, zeby miec ciagle te same gry, ciagle te same tytuły na jedna i tylko jedna plarforme, zeby nie miec exlusivow. Wazne ze bedzie fajnie swiecący pixel! TO JEST NAJWAZNIEJSZE! Co z tego, ze gra bedzie ta sama, co na Twoim GF6600 (w wiekszosci przypadkow mierna), ale pixele beda ładnie sie mienic w swietle, hdr i te pascia. I co z tego, ze te efekty znajdziesz tylko w kilku tytułach wychodzących w ciagu roku wsrod innych niszowych produkcji, a jesli juz to fabula tej gry i tak w większości przypadków bedzie stała raczej na poziomie benchmark'a do kart video)! Co z tego, ze na konwersje exlusivow z konsol bedziesz czekał miesiace jak na Driv3r'a czy GTA SA (8 miesięcy!), jesli w ogole sie doczekasz. A jesli sie już doczekasz to i tak uświadomisz sobie, ze te 8 miesiecy poszło tylko na podbicie rozdziałki i zmiany sterowania na klawiature i myszke, nawet w przypadku, gdy wiesz, iz dla mocy PCtowych podzespolów to poprzednia epoka. Mimo tego i tak ta właśnie gra stanie się grą roku na PC chociaż, że pochodzi właśnie z poprzedniej graficznie epoki, którą Twoja super elo elo XXXXMB XX vertex i pixel potoków itp itd karta video ciągnie gładko niczym syk pierda z gay'owego pupala, bo wykorzystuje ledwo jej np 20% mocy i , że właśnie ta gra roku spokojnie by chodziła na Twoim obecnym 6600.

A jesli juz wyjdzie mega super fajna gra z ekstra grafika i dobrą rozrywka jaką oferuje to sie okarze ze mimo tego wspaniałego procesora w Twojej karcie i tak bedziesz miał zwiechy, bo developer nie potrafił wystarczająco dobrze zoptymalizować engine'u (jak np NfS:MW).

CO Z TEGO! TO WSZYSTKO JEST NIEWAŻNE! BEDZIE PixS! BEDZIE AntyA! LANS-BAUNS, ORZESZKI I MARCEPAN Z COLĄ! ORGAZM DLA OCZU! BIERZ GT!

 

:E

 

Jakby ktoś postu nie zczaił to polecam wiki i hasło "ironia", bo jak widze, ze dla ludzi w grze najwazniejsze jest grafika to aż skreca. Żal mi tylko tych osob, bo same chyba nie są świadome jak wiele GENIALNYCH tytułów ich omineło, tylko dlatego, ze zlekcewazyli takie platformy jak wlasnie konsole z powodu ich grafiki.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zeby cieszyc sie grafika wyswietlana przez x-boxa trzeba miec oczy.

 

Zeby sie moc podniecac kazdym pixel-shaderem i onanizowac sie przy kazdym odblasku, super ekstra i w ogole, to trzeba miec HDTV...

Nie. Do tego rowniez wystarcza oczy i zwykly kolorowy TV. HD to tylko podbita rozdzialka. Testowane in person ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA, to info jest skierowane do wszystkich fanów/antyfanów konsol, tudzież ich ulubionych gier Wiem, iż istniejš rpg na konsole (ma wyjć Oblivion,kolejne Final Fantasy itp),oraz zręcznociówki (albo, jak kto woli 'gry akcji' ) na PC. Jednakże zdecydowana większoć RPG powstaje na PC,a na konsole zdecydowanie więcej zręcznociówek. Moja wypowied absolutnie nie miała na celu obrażenia tych tytułów, tylko zaznaczenie ogólnego trendu gier tworzonych na danš platformę

Nie chcę Cię martwić, ale rozmijasz się z prawdš. Na samo PS2 jest równie dużo RPG co na PC. A policz sobie ile było na PSX, na NES, na SNES, XBOX i na wiele innych platform. Co ostatnio wyszło na PC w tym temacie? WoW?

 

Na PS2 wyszedł ostatnio nowy Dragon Quest, Xenosaga II, KHII, Star Ocean III, Shin Megami Tensei III, a za pasem nowe Final Fatasy XII, Grandia III, Romancing Saga, Sukoden V, Xenosaga III.

 

Jednym tchem wymieniłem dziesięć tytułów i to na samo PS2. Pewnie równie dużo tytułów znalazłbym na GameCube i niewiele mniej na Xbox. Zgoda, w większości są to jRPG, ale są ;)

Edytowane przez Jędrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić, ale rozmijasz się z prawdš. Na samo PS2 jest równie dużo RPG co na PC. A policz sobie ile było na PSX, na NES, na SNES, XBOX i na wiele innych platform. Co ostatnio wyszło na PC w tym temacie? WoW?

 

Na PS2 wyszedł ostatnio nowy Dragon Quest, Xenosaga II, KHII, Star Ocean III, Shin Megami Tensei III, a za pasem nowe Final Fatasy XII, Grandia III, Romancing Saga, Sukoden V, Xenosaga III.

 

Jednym tchem wymieniłem dziesięć tytułów i to na samo PS2. Pewnie równie dużo tytułów znalazłbym na GameCube i niewiele mniej na Xbox. Zgoda, w większości są to jRPG, ale są ;)

Ilosciowo tak (o jakosci sie nie wypowiadam, bo to temat na oddzielna dyskusje - dosc powiedziec, ze i na PC i na konsole sa i perelki, i crapy). Tylko ze niestety jRPG nie kazdemu przypadaja do gustu. A poza Morrowindem na Xboxa, "zachodnich" RPG na konsole ze swieca szukac :(

 

To Kingdom Hearts II juz jest? Wydawalo mi sie, ze jeszcze trza poczekac (mowie o wydaniu innym niz japonskie). :blink:

 

 

No to tymbardziej przyznajesz mi racje :]

A jakze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Kingdom Hearts II juz jest? Wydawalo mi sie, ze jeszcze trza poczekac (mowie o wydaniu innym niz japonskie).

ooops, w USA 30 marca ;P a w EU jest TBA.

 

Ilosciowo tak (o jakosci sie nie wypowiadam, bo to temat na oddzielna dyskusje - dosc powiedziec, ze i na PC i na konsole sa i perelki, i crapy).

akurat te co wymieniłem to są murowane hity, choć mało znane w Polsce, to w USA i JAP rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

 

Tylko ze niestety jRPG nie kazdemu przypadaja do gustu. A poza Morrowindem na Xboxa, "zachodnich" RPG na konsole ze swieca szukac

Prawda, jRPG nie muszą się podobać każdemu, tak samo jak nie każdy musi lubić "klasyczne" RPG. Ja na przykład tych drugich nie trawię. Jedyny jaki mi przypadł do gustu, to Fallout2. Co do konsol, fakt mało jest zachodnich RPG, ale jest Bard's Tale, jest Fable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooops, w USA 30 marca ;P a w EU jest TBA.

akurat te co wymieniłem to są murowane hity, choć mało znane w Polsce, to w USA i JAP rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Prawda, jRPG nie muszą się podobać każdemu, tak samo jak nie każdy musi lubić "klasyczne" RPG. Ja na przykład tych drugich nie trawię. Jedyny jaki mi przypadł do gustu, to Fallout2. Co do konsol, fakt mało jest zachodnich RPG, ale jest Bard's Tale, jest Fable.

Tylko ze 90% osób mówiących, że nie lubi jRPG, zna te tytuły tylko z obrazków. Sami jeśli już zasiedli to pewnie do jakiegos kiepskiego tytułu i potem skreślili cały gatunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...