Skocz do zawartości
nerc

Co Kupic?! :d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Radek ma 3 miechy gwary

6600 ma 24... wiec wiesz... jezeli lubisz zycie w stresie to why not :D

6600 nie jest taki zly, sam go wlasnie wzielem i czekam na niego teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o R9800SE ? Czerwony laminat i dobre pamieci = instalacja sterow Omega Drivers i mamy R9800Pro ( tylko chlodzenie trzeba zmienic ).

Nie we wszystkich R9800Se daje sie odblokowac dodatkowe 4 potoki, wiec kupno takiej karty to ryzyko.Jesli juz kupowac to tylko z gwarancja odblokowania potokow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowalbym ci ASUS, Gigabyte, Leadtek.O ile wiem to Leadtek ma pamięci SAMSUNG 4ns, a ASUS ma Hynix 3,6ns.Jeśli o Gigabyte to nie wiem jakie ma pamieci ale wiem , ze nie na kazdych plytach glownych chodzi i musialbys sprawdzic czy twoja plyta glowna obsluzy ja. ASUS ma dodatkowo fajne technologie takie jak, np.:ASUS GameFaceLive(umozliwia videokonferencje w trakcie gry 8 osbom - widzimy wtedy jak kto reaguje jak ich w jajco zrobimy), ASUS GameLiveShow(GRA przez internet i kazdy moze widziec jak grasz),ASUS Splendid(poprawia jakosc filmow),ASUS GameReplay(mozesz sobie nagrywac fragmenty gry i ustawic jako wygaszacz albo sprawdzic gdzie robisz bledy w czasie gry),ASUS SmartDoctor(programik ktorym kontrolojesz temperature,predkosc wentylatora itp.),ASUS SmartCooling(technologia zapewniajaca ze karta malo sie grzeje i cicho pracuje),ASUS VideoSecurityOnline (mozliwosc monitoringu roznych miejsc w domu[cos przeciw wlamaniom]),ASUS OnScreenDisplay(OSD) (mozliwosc zmieniania ustawien w trakcie gry [np.jasnosc itp.]mozna je podpisywac do jakiej gry chcemy i juz wiecej nie musimy ich zmieniac),ASUS Hyperdrive(ustawiasz sobie z jaka czestotliwoscia bedzie pracowac rdzen i pamiec w aplikacjach 2D,3D, czy cos takiego, w kazdym razie nie tracimy energi a od razu po wlaczeniu gry zegary sie zwiekszja[no i lepsza wydajnosc]).Nie wszystkie te oprogramowania sa w zestawie wiec trzeba je sciagnac ze stronki ASUSA. Wszystkie wedlug mnie sie dobrze krecom , ale ja i tak bym wzial ASUSA(sam na niego zbieram).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pamięciami to jest tak że pamięci i 3,6 i 4,0 mozna tak poluzować żeby działały jak 2,8 :D Mam Gigabyta (Hynix 4) i idą ponad 350mhz (700ddr), ale to zależy od szczęścia. Ja polecam jednak 6600GE od galaxy, bo w o/c bije niekiedy nawet GT !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakiego masz kompa.

moj pecet:

plyta: NF7-SL v.2.0

barton 2500+@2300MHz

pamiec 2x256MB 2.5 twinmos

grafa 9550 podkrecona

samsung 80GB 2MB cache

DVD-RW + CD

zasilacz, jakas lipa od CPC 300W chlodzony woda, jak narazie dziala :wink:

wodne chlodzenie CPC :mur: po lekkich przerobkach :D dziala juz drugi rok :lol:

 

P.S. napiszcie mi ktora karte z allegro byscie kupili jezeli chodzi o 6600?

Edytowane przez nerc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje ci GF 6600 ASUS-Bardzo dobrze sie kreci (srednio kolo 400rdzen i kolo 700pamiec).Bierz tego ASUSA bo w koncu to ASUS a w ogóle ma te fajne bajerki.

 

 

---------------

Intel Celeron 1,7GHz | Shuttle AV45GT ( AGP4x ) | Kingston 256MB DDR 266MHz |$$$$$$

|GF2mx400==================>> w planie GeForce 6600 ASUS 256MB DDR <<

 

 

ASUSASUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

480 na gpu to wcale nie dużo bo niktóre dochodzą do 580 :/ mój doszedł do 560 bez zająknięcia (po bios-modzie). Jak sie będzie kręciło to zależy od farta, bywa że jeden sie kręci super a drugi prawie wcale. Ja polecam jednak gigabyta, bo mam do niego zaufanie (miałem już 3 grafy z GB) i z żadną nie miałem kłopotów. Bdb są winfasty, a o ASUS'ach niewiele słyszałem (ale podejrzewam że sie specjalnie nie wyróżniają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadery 3.0 od 2.0 NIE RÓŻNIĄ SIĘ PRAKTYCZNIE NICZYM - było o tym na forum graf. -kolejny chwyt marketingowy, ja bym ci polecal 9800PRO - mozna na allegro za 420-450 dostać.Mam SAPPHIRE na hynix-ach 2,6ns i na standardowym chłodzeniu - a musze przyznać że to [ciach!]o nie chłodzenie - idzie 420/700 bez najmniejszego zająknięcia. 5953 w 3d mark-u 03 - i masz do tego pełno softu na necie, ati tool, rage 3d TWEAK, stery omegi i EXtream - od ruskich. wydaje mi sie ze to dobry stuff do O/C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca. PS 3.0 nie rozni sie az tak znaczaco od 2.0 ,a 6600 i tak bedzie wypadal slabiej od Radka 9800 PRO ,no chyba ze mowimy o tu 6660GT ,a ten jak wiadomo wypada troche lepiej. Wiec bierz radka 9800 PRO ,szukaj na r360 i hynix'ach ja taki mam i jestem zadowolony. No moze chcialbym jeszcze aby byl na PCB od XT ,ale nie wszystko mozna miec :P

 

st@ry daj wyzej pamiatki :) Ja dobilem bez radiatorkow do 715 i bez artow ,ale postanowilem dokupic tak dla swietego spokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dzis przyszedl arctic cooling rev.3 - jutro kupuje radiatorki na pamięci i będzie się działo ;-] wyżej nie puszczalem wlaśnie dlatego że nie chce "przedobrzyć".

A z chłodzeniem wodnym to juz wogle poleci ostro. Bierz 9800PRO ale koniecznie na szynie 256bit i nie wykstrowaną wersje np. Palita których pełno na allegro, tylko pełnego z zegarami 380/680 - do tego stery Extream i rage3d tweak do kręcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...