Skocz do zawartości
plastic11

Aiw 9700pro ?

Rekomendowane odpowiedzi

moja machina to:

-Athlon XP 2600+

-2x256 MB RAM DDR Kingston

-MSI GF FX 5200 128 DDR

-Soltek SL-FRN2

-WD Caviar 80 Gb SE

i chcialem wynienic karte graficzna na taka za powiedzmy 300-350 PLN. przegladajac allegro znalazlem cos takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82189117 wtedy mi sie przypomnialo, ze kiedys tez chcialem sie zaopatrzyc w tuner TV :] czy warto zakupic takiego AIW 9700Pro? roznica bedzie spora? a moze polecilibyscie cos innego za te 300 z hakiem PLN?

ps. jestem tu nowy, forum przeszukalem, odpowiedzi nie znalazlem, prosze mnie nie jechac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy bedzie spora różnica w odniesieniu do Twojej aktualnej grafy ? Kopara Ci opadnie jak zobaczysz co 9700 potrafi! Nie będe się wypowiadał na temat 6600, bo miałem przyjemność testować tylko wersje GT, która jest dwa razy szybsza od zwykłej, ale moim skromnym zdaniem 9700PRO rządzi i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci zależy na tunerze to tak. Jak nie to poszukaj jakiejś 9700 w granicach 370zł, zawsze to jakiś grosz w kieszeni...

ode mnie może mieć gigabyte'a 6600 za 390-400 zł także chyba jest to lepsza oferta od radeona 9700 pro tylko , że mnie interesują tylko oferty z wawy do soboty, a na allegro jak poszuka,porozgląda sie troche to znajdzie 6600 jakiegoś za 350-380 zł Edytowane przez Buksik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam nad 9700/9800 AIW ale chyba ta będzie lepsza;

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81657560

Lepsze taktowanie itp, ale jestem lamerem, więc poczekaj na ocene expertów...

3DMark2001: 10900pnkt.

 

3DMark2003: 3250pnkt.

 

3DMark2005: 2630pnkt.

Staram się nie patrzeć na wyniki 3DM, ale to co prezentuje ten 9800SE to straszna kicha... Do tego nie mam pojęcia jak gośc osiągnął taki wynik w 3DM2005... Poprzednie banche na poziomie 9550, a tu nagle wynik w dolnej granicy pełnego 9800PRO ? Coś mi sciemą jedzie... No, ale ja 9800SE nigdy nie miałem i moge się mylić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...