Skocz do zawartości
boomer

Gto2 Sapphire Z Komputronika?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

Kumpel kupil 2 karty SAPPHIRE gto2 z gwarancja na modowanie @ x850 w komputroniku, obie maja chlodzenie od gto2 z napisem "limited editon", ale jedna z nich wyglada mi na x800gt :blink: :

http://img383.imageshack.us/img383/5764/img113pi.jpg

http://img383.imageshack.us/img383/1179/img228xy.jpg

Czy jest mozliwosc zeby to byla pomylka? Jak mozna nie zauwazyc podmiany chlodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Kumpel kupil 2 karty SAPPHIRE gto2 z gwarancja na modowanie @ x850 w komputroniku, obie maja chlodzenie od gto2 z napisem "limited editon", ale jedna z nich wyglada mi na x800gt :blink: :

To nie jest GT tylko sapphire X800 GTO, z pamieciami 2ns.

 

Oczywiste jest, ze karta jest do wymiany, i nie maja sie nawet jak tlumaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UOKIK podobno jest na nich tyle skarg, ze glowa boli. Kiedys tez z nimi mialem zgrzyty wiec kontakotwalem sie

wlasnie z UOKIK i opinia kobiety, ktora tam pracuje na temat tego zlodziejskiego sklepu byla taka cytat:"W komputroniku to ja bym srubki za 50gr. nie kupila". Mysle, ze juz nic dodawac nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik napewno nie jest jedynym,ale jesli sprzedaz osiagnela 55mln. PLN jak mozna przeczytac o czyms musi to swiadczyc .. Skoro w tym sklepie jest tyle skarg to gdzie bede mial gwarancje ze sytaucja sie nie powtorzy ? Tym bardziej ze nie ma w krakowie komputronika i nie widzi mi sie posylanie np HDD w tą i wewtą :P Juz nie wspominajac o użeraniu sie z obslugą, wsiadlym chyba w bahne zeby wyjasnic na ratajczaka lub grochowskiej na miejscu osobiscie. Ej to sa transakcje dla normalnego czlowieka na powazne pieniazki , jakas odpowiedzialnosc musi byc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z poznania wiec sklepow jest mnostwo i ostatnio sobie nawet jeden sklepik upatrzylem, w ktorym teraz kupuje. Jest to dosc maly sklep i tylko jeden na caly poznan no ale rewelacyjny, naprawde bo tak jak tam sie mozna dogadac(rabaty i inne)to szkoda gadac. Juz nie wspominajac o tym, ze jak sprzet zamawiam przez GG :D to w 99.9% jest do odebrania na drugi dzien. Kiedys skopal mi sie moj P6 to po 2 tyg dostalem zwrot kasy ale i tak pownownie u nich kupilem z jeszcze wiekszym rabatem za czekanie.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep.komputronik.pl

 

Zupelnie zapomnialem o tym temacie, koles sobie odpuscil wiec nawet nie zajzalem.

Koles byl w sklepie, dali mu ta sama karte :blink: , identyczne pcb, chlodzenie od gto2. Wrocil do domu, sprawdzil atitoolem ze ma 16p i zapomnial o sprawie.

Dzisiaj przeczytalem topic i postanowilem raz jeszcze przekonac typa :) . Zgodzil sie bo zobaczyl ze na stronie maja dostepnego 1szt. gto2. Ciekawe czy tym razem dadza mu prawdziwa karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gto2 sprowadzonego z usa za 200$ i nie jest to ta karta co na foto.. z tego co mi wiadomo zadna wersja gto2 nie byla na niebieskiej pcb (a tymbardziej LE ale prosze mnie poprawic jesli jest inaczej). proponuje sprawdzic na jakim gpu jest (limited edition powinno byc na R480).

Niestety sam "doznalem" profesjonalnosci komputronika - w katowicach zaoferowali mi wersje "OEM" (?) - a dokladniej sama karte bez pudelka kabli softu czy nawet orginalnego opakowania anystatycznego za 1tys.

ciekaw jestem czy dostalbym wentylator :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobilem tak kupilem kompa w sklepie wzielem sobie ta karte bo myslalem ze x850 jest duzo drozsza (okazalo sie potem ze az o 10zl), szczesliwy jak juz dostalem kompa pojechalem do domu i pierwsze co zabralem sie za podmiane biosa patrze w ATITOL a tam r430:( no i zawod na maxa wiec na 2 dzionek do sklepu do ziomka i mowie mu jaka sprawa. On jezeli masz racje i to wal oddajemy na reklamacje. Hurtownia w 1 fazie zgodzila sie na wszystko a tu bach nagle shapire odpisalo ze karta jest taka jak powinnna byc:( a na pudelku ladnie pisze ze LIMITED EDITION, no i ziom ze sklepu sie wkur.... mowi jak to skoro nie to i powiedzial ze shapire ma mu wystosowac oficjalne pismo wiec czekam mam isc w przyszlym tygodniu do sklepu sie dowiedziec co sie wyjasnilo.

Moze ma ktos jakies argumenty ktore by przemawialy na moja kozysc zeby bylo mozna cos wywalczyc? dodam ze jest na niebieskim laminacie pudelko pisze tak jak wyzej napisalem LIMITED EDITION brak dodatkowego zasilania no i rdzen nie ten co powinien byc :( w hurtowni jak patrzelismy na zdjecie bylo czerwone ale to nie dowod na to ze to nie ta karta ;(( Troszke sie podlamalem bo w sumie ta karta nie jest droga a z tym rdzenie to zwykle x800xt czy GTO lub cos takiego ale za jaka kase:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nei wiem. niby jeszcze sa na hurtowniach bo gdzie niegdzie jak szukalem jakis informacji jak sie obronic przeed ta ze tak powiem "podruba" oglaszaly sie ze maja z r480 ktory bardzo latwo sie przerabia ale teraz wolalbym x850xt bez zadnej zabawy bo jest drozszy tylko o 10zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hop on over to Sapphires forums and you will see they are now shipping GTO2 cards with R430 cores. They are still unlockable to 16 pipes and some even ship already unlocked, but the R480 core has departed. The R430 core does NOT overclock as well as R480, obviously."

 

Karty na r430 sa od razu zmodowane. Jak dla mnie kaszana, limited ed to limited, powinna sie skonczyc a nie wypuszczaja na slabszym-podkreconym rdzeniu. Bez dodatkowego zasilania karta nie pociagnie juz takich zegarow...

Na szczescie mam czerwonego gto2, wyrwalem go za ~620zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...