Skocz do zawartości
SpiderMAN

Street Legal Racing

Rekomendowane odpowiedzi

To juz robilem, instalowalem z 5 razy i nic to nie dalo :( ale juz doszedlem jak to obejsc :D Trzeba przeniesc activision.avi do innego folderu, zainstalowac patcha i spowrotem przeniesc tego avi tam gdzie byl. Heh... czasami czlowiek szuka, grzebie w rejestrze, mysli, a rozwiazanie jest takie proste :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to samo mialem !!! instalowalem najpierw jeden pozniej drugi i na koncu trzeci!! ale przyznaje ze najlepiej mi to wszystko dzialalo jak mialem zainstalowany 2!!! a i tak wszystk osie walilo i czlapalo strasznie!!! odpuscielm sobie giere bo mnie nerwy braly :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ja przeszedlem w jeden dzien :? Gra moze i fajna ale krutka i latwa.

W jeden dzien :?: 8O To chyba rzeczywiscie jest krotka :( Acha... powiedz jak montowales te wieksze silniki np. V6, V8, :?: bo ja moge wmontowac tylko te 3 pierwsze(najslabsze) bloki silnikow :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to jeszcze sporo gry przedemna. Czy Ty tez po instalacji tych patchy masz takie buraki z teksturami, i to ze kursor myszy nie chodzi swobodnie w garazu, wtedy jak sie dlubie przy samochodzie??. Acha no i jeszcze dosc czesto wywala mnie do windy, tez tak miales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma wiele niedociagniec. Gralem na GF3Ti200 mialem 2 patche. Gra rzeczywiscie sie wywalala kilka razy. Tekstury sa walnieta pojawily sie czasami z opoznieniem. Gra sama w sobie jest fajna. Tylko mogliby troche engine naprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie fele :D Ja wolalem samochodziki pedzone na 4 kola i 720 konikow :D

Kwestia gustu - dla mnie najladniejsze, przynajmniej do Ninji.

 

Pozdr...

A tak z czystej ciekawosci. Jak do Ninji wladowales V6. Caly samochod rozbierales i zaczynales od silnika???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie fele :D Ja wolalem samochodziki pedzone na 4 kola i 720 konikow :D

A ja moja zrobionego a'la ten Mustang z Fast'n'Furious - jest nawet mocniejszy jak w filmie - ok. 920 koni! :twisted: Taki rumak wymaga wprawnej reki...

 

Dołączona grafika

 

Elegancko odrestaurowany z wraka, 100% oryginalnych czesci, zadnych podtlenkow, turbosprezarek czy zmienianych zawieszen - majstersztyk :D.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dlugo by tlumaczyc - ide juz spac. Zdradze tylko ze potrzebna jest modyfikacja samego samochodu.

 

Pozdr...

Pewnie za pomoca street legal edit zmodyfikowales wlasnego save'a, bo normalnymi sposobami w grze to jest niewykonalne, kombinowalem na rozne sposoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie modyfikowalem sejwu tylko model pojazdu (a konkretnie jego plik).

 

Pozdr...

Tak wiem, pomylilem sie, faktycznie nie edytuje sie save'a tylko model. Mam ten program i praktycznie we wszystkich samochodach da rade pozmieniac silniki, wysokosc zawieszenia i wielkosc kol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie WYRAZNIE zaznaczam ze UZYLEM OPCJI SZUKAJ i w tej kwestji *OWNO ZNALAZLEM :x wiec upszejmie prosze naszych ukochanych Adminow o nieblokowanie tego posta :|.

 

Problem jest nastepujacy. Po zmianie karty z nShitii na ATI Street Legal po prostu przestal dzialac, podczas otwierania gry wywala komunikat

 

D3DERR_INVALIDCALL

a potem

Create hw 3d device FAILED

 

Problem ten wystepuje zarowno w oryginalnej grze jak i po aplikowaniu kolejnych - zaden (1, 2, 2.2, 3) nie pomogl - ciagle ten sam error.

Czy ktos sie z tym spotkal? Pomaga zmiana sterownikow? Pomozcie... bo znowu mi sie zachcialo tuningowac... :cry:

 

P.S. Swoja droga GTA3 tez nie chodzi, gra zachowuje sie takby byla glucha, klikam na .exe i zero reakcji :(.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina ATI.

To pewnie wina 8 sterownikow, w ktorych nie zmieniles 33 opcji i do tego directx z nakladka softmode ver 3.1 + rage3d z aplikatorem od tylu. Jak to wykonasz to jeszcze musisz pomalowac karte na srebrno zeby odbijala promienie sloneczne.

Karta nie ma z tym nic wspolnego - jest git.

Pierwsze slysze zeby z ATI jakies problemy byly 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeszcze raz, po kolei. Przeinstalowac sysa, zapodac nowe stery od ATI (mam najnowsze Herkulesowskie bo niewiadomo czemu Catalysty wylaczaja niektore opcje DX8.1 (np. nie dziala demko z delfinkiem). I co jeszcze?

A, i nigdy nie pomaluje karty na srebrno, granat metalik to moj ulubiony kolor :twisted:.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...