Skocz do zawartości
rado1450

Gainward Gf 7800 Gt 256 Mb 2xdvi , Vivo 256bit Pci-e

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie . mam kupic ta karte . jednak zastanawiam sie czy warto dac za nia 1500 . moze jest jakas inna w podobnej cenie ??? moze ktos wyrazilby o niej opinie ?? czy bedzie wyraznie lepsza od zmodowanej gto2 ??

Mam dylemat co do karty i nie wiem co teraz zrobic ;/ a musze sie dosc szybko zdecydowac . pls help

 

amd athlon 64 3000+ box (939)

gigabyte ga-k8n-sli nf4-sli 939

ddr 512 pc400 kingston

hdd caviar 160 gb sata

zasilacz chieftec 420

gainward gf 7800 gt 256 mb 256 bit pci-e

 

to znaczyt to ma byc taki komp ( zmiana z tego co w configu mam ) i nie wiem czy kupic gto2 i zmodowac czy tego gfa , ma ktos moze linka z wynikami w markach albo wogole o wydajnosci tego gfa ??? pls help

 

ten gf ciekawi mnie bardzo :) zapodalby ktos jakies wyniki , napisal swoja opinie czy cos . config zmieniany na taki jaki dopisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecam 7800GT od GALAXY. Z tego co słyszałem i widziałem świetnie się kręci no i można na niej bez problemu wycinąć 8000pkt w 3DMarku 2k5 po podkręceniu. Jak nie wierzysz to poczytaj o niej na forum.

 

No i kosztuje 1200 zł z groszami (razem z Vatem :))

Edytowane przez jarek_pr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moze sie zapytam tak . czy pomiewdzy gainwardem a innymi roznica jest tylko kiedy ustawione sa fabrycznie ? czy jednak gainward i w kreceniu wypada lepiej ?? a moze leadteak extreame ?

Edytowane przez rado1450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moze sie zapytam tak . czy pomiewdzy gainwardem a innymi roznica jest tylko kiedy ustawione sa fabrycznie ? czy jednak gainward i w kreceniu wypada lepiej ?? a moze leadteak extreame ?

A ile miałbyś dac za tego extreme? Bo widzę że nie jest on jakoś super podkręcony... Mógłbyś zrobic to sam i zaoszczędzic pieniądze :D Ja osobiście wybrałbym 7800gt gigabyte http://www.acris.pl/produkt.jsp?pid=6480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast mi pisac ze szukanie nie boli i starac sie ze mnie idiote zrobic to sprawdz najpierw bo tam tez pisalem .

 

sprawdze co beda mieli w sklepie i wtedy sie zastanowie , bo szkoda mi troche tyle kasy skoro inne tez sie ladnie kreca

Edytowane przez rado1450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...