Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

3100Pkt za Nami... (Dzieki Chaosowi :P... (no i tam rybie i masellowi :P ))

 

celujemy w 3200 Pkt !!!!!!

 

Dodawac wyniki... kazdy 1 Pkt sie liczy :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3100Pkt za Nami... (Dzieki Chaosowi :P... (no i tam rybie i masellowi :P ))

 

celujemy w 3200 Pkt !!!!!!

 

Dodawac wyniki... kazdy 1 Pkt sie liczy :)

41.2 pkt brakuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3100Pkt za Nami... (Dzieki Chaosowi :P... (no i tam rybie i masellowi :P ))

 

celujemy w 3200 Pkt !!!!!!

 

Dodawac wyniki... kazdy 1 Pkt sie liczy :)

spoko .. ja dodalem swoje stare wyniki z 9500@9700, 9600pro i 9800pro@xt .. jak sie odswiezy to dostane jesio 12pk

;] bedzie razem jakos 108.2 z tego co dobrze policzylem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to nie pozostalo Nam nic innego jak jechac za Ciosem (3300PKT) :)

 

Dajcie mi ( :lol: ) jakiś sprzęt to chętnie pomoge ;) . U mnie juz wszystko zbenchowane co moglo byc :razz:

he he he ... tez tego Nam brakuje z Lancem... ale juz NIE DLUGO :wink:

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że przydałoby się w CPU-Z pogonić tych od kebabów [; . Jakieś LN2 party z netbrustami [; ? Mozna kupić na allegro z 5 jakiś celków 65nm i sprzedać jako selekty :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jestem bez kaskady :mur: tak to przez weekend naprodukowalbym kilka wynikow z prockiem, a tak to kupa narazie.

 

MaSell: pazdziernik @ Poznan?:D

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa wyniki z 6GHz by sie zdaly, nie macie zadnych prockow w zapasie ?:D

Sector zakupi w najblizszym czasie P4 :) (ale ja juz mam wynik ponad 6 Gigsow...wiec musialby dodac wynik lanc... wiec umowmy sie ze Lanc kupuje P4 :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie mialem zasugerowac zebys dodal swoje wyniki z GDA ...

a 05 i 06?

06 - póki co, kiełbasiany stary wynik (22K+) jest najwyższy, i jest dodany. to co było w gda jest kiepściutkie (20K+) - po co więc miałbym to dodawać ? podobnie z 05. hwbot punktuje (chyba, że się mylę?) tylko najwyższe dodane wyniki pojedyńczego usera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

06 - póki co, kiełbasiany stary wynik (22K+) jest najwyższy, i jest dodany. to co było w gda jest kiepściutkie (20K+) - po co więc miałbym to dodawać ? podobnie z 05. hwbot punktuje (chyba, że się mylę?) tylko najwyższe dodane wyniki pojedyńczego usera.

Nie orientuje sie we wszystkich twoich wynikach, ale jak wczesniej miales wyniki na Ultrach, a teraz dodasz na GTX to za oba bedziesz mial pkt.

 

Wolałbym @sierpień gdzie sobie chcesz [;

w sierpniu u mnie? robimy sciepe i kupujemy ln2 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje sie we wszystkich twoich wynikach, ale jak wczesniej miales wyniki na Ultrach, a teraz dodasz na GTX to za oba bedziesz mial pkt.

Z czystej ciekawości dodałem wynik z GDA i jest jak pisałem - punktowane są wyniki _najwyższe_ danego usera - a nie wszystkie, bo taką drogą dodasz 50 wyników, i masz 50 x 1 pkt (jak ja 1.6 za marny wynik 20K+ z GDA). proste i uczciwe. dlatego - nadal dodawać będe wyniki które są tego warte, a nie "wyniki" żeby nabijać po 1 pkt w górę, nawet dla dobra ppc.

taki pęd za 1,6pkt jest troche niepoważny, prawda ?

 

-

edit:

najwyższe w ramach konkretnej grupy sprzętowej ofc.

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawaj wyniki tak zeby bylo dobrze :D Ja, jak zapewne duza czesc forum nie mam dostepu do zajebistego sprzetu, wiec dodaje co sie da. Srednio mam po 1.5pkt i juz ich nabilem ponad 70. Wiec Panowie gonimy do 9-tego miejsca! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawaj wyniki tak zeby bylo dobrze :D Ja, jak zapewne duza czesc forum nie mam dostepu do zajebistego sprzetu, wiec dodaje co sie da. Srednio mam po 1.5pkt i juz ich nabilem ponad 70. Wiec Panowie gonimy do 9-tego miejsca! :D

taka prawda, ze wiekszosc userow ma wyniki po 1,5-2PKT... ale one TEZ SA WAZNE... moim zdaniem kazdy puk test na wage zlota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

06 - póki co, kiełbasiany stary wynik (22K+) jest najwyższy, i jest dodany. to co było w gda jest kiepściutkie (20K+) - po co więc miałbym to dodawać ? podobnie z 05. hwbot punktuje (chyba, że się mylę?) tylko najwyższe dodane wyniki pojedyńczego usera.

punktowane sa wszystkie wyniki usera ...

chyba ze masz 2 w tej samej kategorii sprzetowej .. wtedy bedzie tylko ten lepszy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości dodałem wynik z GDA i jest jak pisałem - punktowane są wyniki _najwyższe_ danego usera - a nie wszystkie, bo taką drogą dodasz 50 wyników, i masz 50 x 1 pkt (jak ja 1.6 za marny wynik 20K+ z GDA). proste i uczciwe. dlatego - nadal dodawać będe wyniki które są tego warte, a nie "wyniki" żeby nabijać po 1 pkt w górę, nawet dla dobra ppc.

taki pęd za 1,6pkt jest troche niepoważny, prawda ?

 

-

edit:

najwyższe w ramach konkretnej grupy sprzętowej ofc.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=6814

 

Nie no zawsze te 1,6pkta ;) a zapunktowało tylko 1,6 bo to 16ty wynik na SLI 8800GTX, za 22k masz 5,9pkta za 5 wynik na Ultrach i 45,5 za 8 wynik na świecie w 2k6 ;)

 

Każdy punkt sie liczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...