Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pkt nie bedzie, a inni maja za wyniki bez orbow, screenow itp to cya.

Ale o czym mówisz? Od ok 24h nie było żadnej aktualizacji punktów z tego co widzę i to nie ma z Tobą nic wspólnego - jak będzie aktualka to też się załapiesz.

ps. USSR sie polaczyli.

Znaczy mają "instant number one"? Bo u nich to tak wypada, 10k lekko...

 

Link: http://hwbot.org/forum/showthread.php?t=1108 - po prostu nikomu nie nalicza, nie tylko tym dwóm + Tobie... :P

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie naliczyłem koło 5k pkt, ale w 2 największych rosyjskich teamach jeszcze kupa punktów.

Nieśmiało zaproponuję: róbmy screeny póki mamy 2. :lol2:. Utrzymanie 2. to będzie zdaje się równoznaczne z wyprzedzeniem Greków - ostro.

Jednym słowem lawina łączeń się zaczyna. A w sumie pomysł jest o tyle głupi że w następnej rev. HWBota chyba będzie oddzielna klasyfikacja po narodowościach - chociaż np. że XS się złączy z czymś to wątpię. Więc ogólnie to się głupio robi, tyle powiem :P.

 

Edit: http://utorau.narod.ru/index.html/ =>

1. http://hwbot.org/teamInfo.do?teamId=1561

2. http://hwbot.org/teamInfo.do?teamId=1520

3. http://hwbot.org/teamInfo.do?teamId=1449

4. http://hwbot.org/teamInfo.do?teamId=1385

5. http://hwbot.org/teamInfo.do?teamId=1402

_______________________________________

~16.000 punktów - wg mnie właśnie "rozwalili system" i teraz nie wiadomo co to będzie w ogóle... :P

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Taa tylko zwroc uwage na podstawowa sprawe,ze nasz kraj jest malutki a oni to potega,reasumujac w moim mniemaniu sa nadal za nami ;)

 

kiedys byl taki kawalek chlopakow z warszawy"Molesta"-"Kseroboy" za to tez powinni karac!!!

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ruscy na 1 miejscu, a my spadamy o jedno...

dokladnie... trzeba sie zabrac za turkow :)

 

EDIT:

 

Fakt... dzis rano wstalem i pierwsze co mi przyszlo na mysl to CO JA NAPISALEM O TURKACH :P... oczywiscie ze Grekow :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... trzeba sie zabrac za turkow :)

A konkretnie to Greków ;).

 

No to skończyło się rumakowanie, chociaż myślę że naprawdę jakaś rewolucja poszła - u nas to tak od biedy jakoś wyglądało, a tutaj to po chamsku przy kolejnej aktualizacji nowopowstały team od ręki na pierwsze :lol2:. W dodatku policzyłem że jeszcze mają połowę punktów w zapasie - to dalej chyba cały kontynent się złączy :razz:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Heheh, ale z 71 zownowaliśmy kategorię E6300 :)

heh fakt,thx,dla mnie chill,ale dla zesolu gorzej,bo po zmianie-medale doszly,ale pkt'ow ubylo....Chyba,ze faktycznie ten update sie troche muli to wyjasnia sprawe,jezeli bedzie klocek to zmienie na Allendale:lol:

 

 

btw: 8800GTX po zwodowaniu czeka na jutrzejsze testy,6700 troche kaprysny na wodzie(na zewnatrz nie za zimno),ale 4-4.1Ghz mam nadzieje poleci ;)

 

Ryba olac Ruskich,duzy kraj i jeszcze wiecej sniegu,nie lapmy kompleksow :),walczymy i tyle :):):)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ruscy na 1 miejscu, a my spadamy o jedno...

Ja p.......

 

zrobił ktoś screnna z drugim miejscem? ja zapomniałem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ja p.......

 

zrobił ktoś screnna z drugim miejscem? ja zapomniałem ;(

olac screen..THis Is Sparta :angry:

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobił ktoś screnna z drugim miejscem? ja zapomniałem ;(

proponuje robic screena juz co miejsce, bo teraz to tylko bedziemy spadac, jak reszta zacznie sie tez laczyc ;) ale jak juz pisalem, swoje "15minut" mielismy i warto bylo :D

btw: mam nadzieje, ze w I piatce sie uchowamy po "rewolucji", chociaz bardzo w to watpie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. dalej cos sie wali - mialem 490 pkt, dostalem nowych 50 za dwa wyniki i mam 504pkt :rolleyes:

Wszystko ok, dostałeś za lepsze wyniki w markach, ale odjęli Ci za poprzednia za global ranka. Czyli jak miałeś wcześniej 400 miejsce a teraz 380, to dostajesz tylko różnicę punktowa z tych dwóch, bo za poprzedni wynik już się nie liczy.

 

A Rosjanie, jak to Rosjanie, nie wytrzymali, że ich wyprzedziliśmy, ale i tak wiadomo, że jesteśmy lepsi :D Jeszcze trzeba tylko podbić Spartę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje robic screena juz co miejsce, bo teraz to tylko bedziemy spadac, jak reszta zacznie sie tez laczyc ;) ale jak juz pisalem, swoje "15minut" mielismy i warto bylo :D

btw: mam nadzieje, ze w I piatce sie uchowamy po "rewolucji", chociaz bardzo w to watpie :(

i wszystko wróci do pra porządku ... jak się wszyscy pojednoczą - to możemy spaść dalej niż był Pure :lol2:

Dane szacunkowe (może być dużo gorzej - bardzo pobieżnie przeleciałem HWBota)

USA 14460

Grecja 10160

Ruskie 9600

Niemcy 6553

Włochy 6250

Turcja 5563

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wszystko wróci do pra porządku ... jak się wszyscy pojednoczą - to możemy spaść dalej niż był Pure :lol2:

Dane szacunkowe (może być dużo gorzej - bardzo pobieżnie przeleciałem HWBota)

USA 14460

Grecja 10160

Ruskie 9600

Niemcy 6553

Włochy 6250

Turcja 5563

A gdybyśmy się nie zjednoczyli to Pure byłby na szarym końcu z 3700 pkt ;)

 

W takim wypadku mamy czwarte miejsce : jak dla mnie nie jest źle, biorąc pod uwagę ze jeszcze ponad pół tysiąca jest w innych polskich teamach, a im możliwości mamy dalej na powiększenie ilości pkt.

 

Z tym, że Ruskie spokojnie są w stanie zrobić 14k, więc faktycznie Twoje szacunki pobieżne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdybyśmy się nie zjednoczyli to Pure byłby na szarym końcu z 3700 pkt ;)

 

W takim wypadku mamy czwarte miejsce : jak dla mnie nie jest źle, biorąc pod uwagę ze jeszcze ponad pół tysiąca jest w innych polskich teamach, a im możliwości mamy dalej na powiększenie ilości pkt.

 

Z tym, że Ruskie spokojnie są w stanie zrobić 14k, więc faktycznie Twoje szacunki pobieżne ;)

bardzo pobieżne - pojechałem po flagach i nazwach - a jest wiele teamów bez flag i o nazwach nie mówiących o kraju pochodzenia ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wszystko ok, dostałeś za lepsze wyniki w markach, ale odjęli Ci za poprzednia za global ranka. Czyli jak miałeś wcześniej 400 miejsce a teraz 380, to dostajesz tylko różnicę punktowa z tych dwóch, bo za poprzedni wynik już się nie liczy.

 

A Rosjanie, jak to Rosjanie, nie wytrzymali, że ich wyprzedziliśmy, ale i tak wiadomo, że jesteśmy lepsi :D Jeszcze trzeba tylko podbić Spartę ;)

U mnie podobnie zmienilem E6300 z Allendale na Conroe,doszly zlote medale,ale stracilem 7.3pkt za global rank

Sparte podbijemy,nie ma ch... :-P :-P

 

wieczorem biore sie za gtx'a

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach walki z HOT ja jutro niemal na pewno walczę z E4400, X6800 B1, QX6700 B3 i [oby, bo nie wiem czy Intel da{ł}, a to najlepszy zawodnik na pewno] QX6850 G0 na azocie - sporo "roboty" będzie :). +Commando [VCore, VDroop], +8800Ultra SLI + 2900XT CF czy jak to tam się zrobi bylebym zdążył Windę na 680i postawić :P, w każdym razie się postaram wymaksić co się da, żeby to źle nie wyglądało.

 

Ale tak czy inaczej rewolucja w HWBocie nastąpiła, bo co innego się połączyć i walczyć o medale itp, a co innego się połączyć i od ręki się wbić na totalnie niezagrożone [do czasu kolejnej fuzji :razz:] pierwsze miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie zmienilem E6300 z Allendale na Conroe,doszly zlote medale,ale stracilem 7.3pkt za global rank

Sparte podbijemy,nie ma ch... :-P :-P

W Twoim wypadku to akurat straciłeś punkty za hardware ranka, bo kategoria allenade mniej oblegana, wiec mnożnik punktowy mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

W Twoim wypadku to akurat straciłeś punkty za hardware ranka, bo kategoria allenade mniej oblegana, wiec mnożnik punktowy mniejszy.

no tak prawie dokladnie,bo nie dlatego,ze Allenade mniej oblegana tylko,ze bardziej oblegana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...