Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Erm..... pytanie: jak opisać P4-M Northwood żeby było dobrze? Nie ma takiej kategorii a w Dothanach chyba nie mozna tego zamieścić ? A z kolei jak wrzuce do pentium S478 to też do bani będzie :( Ma ktoś z Was jakiś pomysł ?? Czy lepiej się mam ze swoim wynikiem schować, żeby średniej Wam nie psuć? :D ... Doradźcie coś bo ten no ... chciałbym mieć tam gdzieś wyniczek :P a uwazam, że jak na taką padakę to niezły jest :P

 

EDIT: tam i gorsze padaki mają :P mówiąc fiolozoficznie pies ich trącał.... zamierzam dorobic jakiś pucharek dla PPC :D na to chyba mnie stać jeszcze :D

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie HWBot'a. Czy jest dopuszczalne, żeby ktoś dawał wyniki (nieważne w jakiej kategorii) dwa razy dla tego samego procka? Tzn. Najpierw na procku wykręconym na np. 5550Mhz, a za chwilę na 5450Mhz zapewniając sobie w ten sposób dwie kolejne pozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie HWBot'a. Czy jest dopuszczalne, żeby ktoś dawał wyniki (nieważne w jakiej kategorii) dwa razy dla tego samego procka? Tzn. Najpierw na procku wykręconym na np. 5550Mhz, a za chwilę na 5450Mhz zapewniając sobie w ten sposób dwie kolejne pozycje?

Jesli daje ten sam uzytkownik to liczy sie TYLKO najlepszy wynik...

 

a jesli dodaje pod roznymi Nickami to jest to niezgodne... :angry:

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz. Mimo, że jego wyniki widnieją na 3 i 4 miejscu to po rozwinięciu mojego wyniku jest tam napisane hardware rank: 4.

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka ;)

 

Nie jestem z Waszego teamu, ale takze jak i Wy reprezentuje w pewnym sensie nasz kraj na arenie swiatowej w oc.

 

Pewny osobnik z naszego kraju, wypowiadajacy sie na forum PCArena.pl o nicku pkotlowski, takze stara sie benchowac i promowac nasz kraj na scenie oc.

 

Ale, ale ... nie idzie chlopak w dobrym kierunku.

 

Dlaczego ? Proste ---> zwykly tani faker i tyle.

 

 

Caly watek na forum hwbot'a bo mnie chlopak zdenerwowal.

 

http://hwbot.org/forums/viewtopic.php?id=633

 

Nie benciach!e od wczoraj i wiem co mozna zrobic, a co czego sie nie da zrobic.

 

Takich "ocerow" reprezentantow to nam nie trzeba.

 

 

Pozdro for all.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, typowe...

 

A później się dziwimy że dla wszystkich polak to oszust :/

Z tym to się nie zgodzę bo istnieje całe grono (znaczna większość) userów naszego forum które na koncie nie ma żadnego fake'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udowodnie, bo wiem jak to się robi i gdzie widać, że wynik jest "nie teges" ;)

sa takie sposoby po ktorych nie wodac, uwierz. znany i lubiany programik pokazujacy sie jako karta graficzna to nie wszystko, a np na orbie juz nie udowodnisz ze fake, bo orb pokazuje zewszytko teges.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Skończyło się babci sr...nie jak to znajomy mawia. Wbijam dzisiaj na HWBot'a i widze, ze ludziki takie procki jak mój wpisują do kategorii Pentium m - na jadrze banias ... http://img244.imageshack.us/img244/6882/ca...764631pmkt2.jpg macie jak nie wierzycie... http://www.hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId=CPU_354 , mój SPI 1M na ustawieniu 1,86 GHz robi w około 54 sekundy ... teraz pytanie czy zrobic tak spi i wrzucić tam i zarobić pucharek i punkty, bo zamiote towarzystwo czy lepiej zgłosić adminowi o wywalenie tego NW ? Ja na razie nic sobie nie robiłem, ale wysłałem do tych od HWBota już 3 maile o wrzucenie kategorii P4M i nic. nawet nie dostałem odpowiedzi typu : pałuj się koleś. W ramach vengeance'u mam zamiar wrzucić tam swoje wyniki na SPI i pozamiatać ten ranking mobilków. Wolę Was zapytac niż by miało być potem jak z wiadomymi pamieciami w innym topicu. Nie chcę robic skify ale jak inni tak robia i zgarniają punkty to co innego pozostaje ? Czekam na 5 sensownych za lub przeciw a potem wrzuce albo nie swoje dokonania i jazdy .... bo juz mnie to masakratycznie wkurzyło.

 

EDIT: Kwestia rozwiązana za radą Ent'a :D Dziękuję Mu zatem za to, ze moja marniutka pentiawka zajęła zaszczytne pierwsze miejsce pośród mobili i może się tam chwilkę utrzyma. Pierwszy złoty pucharek dostałem :P

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność zaprezentować Wam pierwszy wynik wrocławskiej grupy wrOC_Crew

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=218576&st=30#

 

Devilek, proszę o przydzielenie na HW bocie Kategori San diego 3500+ i podpięcie punktów z wyniku pod punktację PPc.

 

//toman

Edytowane przez wrOC_Crew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Jako że wczoraj zadebiutowałem na HWbocie, mam pytanko:

Wiem że nie mogę dodać tego samego wyniku w dwóch teamach, ale czy mogę zrobić dwa różne wyniki i pojedyńczo dodac je do 2 team'ów ?

Chciałem troszkę pomóc promować niedoceniany kraj jakim jest Polska :) Póki co mam 2 wyniczki klasyfikujące się na 1st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność zaprezentować Wam pierwszy wynik wrocławskiej grupy wrOC_Crew

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=218576&st=30#

 

Devilek, proszę o przydzielenie na HW bocie Kategori San diego 3500+ i podpięcie punktów z wyniku pod punktację PPc.

 

//toman

A co ja mam wspolnego z Twoimi pkt i kategoriami na hw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie porabalo z dodawaniem wynikow? Dodalem ostatnio killka punktujacych wynikow ale dalej ich nie widze na stronce. lista byla odswiezana itd. niech ktos na to luknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie porabalo z dodawaniem wynikow? Dodalem ostatnio killka punktujacych wynikow ale dalej ich nie widze na stronce. lista byla odswiezana itd. niech ktos na to luknie.

Najlepiej dodawać wyniki przez strone HWBota, najpierw się zaloguj a później benchmark results -> submit.

 

Pozdro

Edytowane przez PMichalak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dodawać wyniki przez strone HWBota, najpierw się zaloguj a później benchmark results -> submit.

 

Pozdro

dodawanie przez posty to jakaś paranoja, na stronie dużo łatwiej, szybciej i od razu się pojawia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 14 miejsce w ogolniaku ;]

Gdzie te czasy gdzie mieliśmy 6-7 miejsce ;)

Raptor i jonathan pokazali, że nie mając hi-endowego sprzętu zalanego ln2 można zdobywać punkty :>

gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te czasy gdzie mieliśmy 6-7 miejsce ;)

Raptor i jonathan pokazali, że nie mając hi-endowego sprzętu zalanego ln2 można zdobywać punkty :>

gratki

Ty też nie próżnujesz ;)

 

Ogólnie w tym tygodniu Raptor, jonathan i M!chalak odwalili kawał dobrej roboty ;] Dzięki nim mamy znowu 1k pkt w rankingu ogólnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...