Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Lol nie wiem co robicie za problemy. Przecież Lanc i Sector mają w profilu wpisane swoje gg :lol2:

Numer telefonu do Lanca tez juz mamy ;)

 

Podsumowanie ostatnich 3 dni ;) : Przepraszam Chaos, Gemmy, Yoto, Fido, kszonek, Lanc :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2. CHLOPCY I DZIEWCZETA kur%^ica mnie bierze... Wynik 6800GS FAKE na maxa... zaraportowalem a mod sobie z raportu nic nie zrobil... PORAPORTUJCIE TROCHE KOLESIA BO mnie to wqrza... wszystkie wyniki tak blisko siebie a koles naraz wywala 24000... paranoja i porabani moderatorzy na hwbocie...

Wynik SLI, nie zaznaczyl celowo, lub zapomnial "ptaszka" przy SLI/CF ...

 

Napisalem na forum, powinien sam zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik SLI, nie zaznaczyl celowo, lub zapomnial "ptaszka" przy SLI/CF ...

 

Napisalem na forum, powinien sam zmienic.

dzieki Majster :) a ja na razie zrobilem vmoda na pamieci na moim 8800GTS...

 

vmem 1,86 -> 1,92v i z 1050 zrobilo sie 1100MHz :)

 

Oczywiscie to takie cinkie przymiarki... rdzen sie fajnie kreci 680MHz @ 1,22v stock cooling.

 

Ps. Da sie zmusic GF8800 GTS 320 i 640MB do pracy w sli??

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo 2x76GS pójdą pod DI. Mam nadzieję, że Hindenburg coś z nich konkretnego wyciśnie ;]

:mrgreen:

 

E tam... nic ciekawego nie prognozuje... o ile palit bedzie mial 1,2V <_<

A ty czegoś nie wiesz :] Ten pan wyżej chce nam swoją kartę podesłać :wink:

 

Mamy juz 3 hardware junkie w teamie ;) Trzeba grekow pogonic jeszcze, bo nie mozna od nich odskoczyc.

 

Dzis chyba znowu zapowiada sie ciekawa noc z spi & reszta, bo trzeba lancowi skopac tylek ;) (0.2p straty :D )

Zaniedługo będzie 4 ;]]

 

Ja się jeszcze odegram :wink:

Lol nie wiem co robicie za problemy. Przecież Lanc i Sector mają w profilu wpisane swoje gg :lol2:

...

 

Numer telefonu do Lanca tez juz mamy ;)

 

Podsumowanie ostatnich 3 dni ;) : Przepraszam Chaos, Gemmy, Yoto, Fido, kszonek, Lanc :D

W tym kraju to już nie można mieć prywatności :lol: :wink:

 

Ja Cię jeszcze zjadę ;]]

 

EDIT:

3 największe lamy ;>

Dołączona grafika

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

e tam kto ma globala powinien byc da best, ewentualnie ten z najwieksza iloscia pucharkow (zlotych) :D

widze,ze 57 juz masz na karku,nie klamales ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam kto ma globala powinien byc da best, ewentualnie ten z najwieksza iloscia pucharkow (zlotych) :D

Nei prawda ! Nie znasz sie :sad:

 

A ja mam tajne tfiki, a ty nie i jestem bardziej da best :lol: :wink:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały screen ode mnie, żeby potwierdzić, że nVidia też może :) http://hwbot.org/signature.img?iid=46191&thumb=false Wynik na chipsecie 650i Ultra. Ludzie na hwbocie mają podobne czasy przy 3,6-3,9GHz :) Nie wiem czy oni tweaków nie używają czy jak. Przy okazji 370MHz 4,4,4,11 1T jest wydajniejsze od 911MHz 5,4,4,12 2T (reszta timingów bardzo podobna) o jakieś 20 sekund. Przy zastosowaniu tych samych ustawień oczywiście. Aż zdziwiony byłem, ale to prawda. Szkoda tylko, że mój procek na wiele więcej nie pozwala, chociaż zobaczę jeszcze po zmianie chłodzenia (na razie box ze sporym nawiewem :) ). Jeszcze mam jedno pytanie - mam ochotę na złoty pucharek w Aquamarku na Radeonie 7500 mobility :D Sytuacja prezentuje się tak: 1-wsze miejsce gość ma takty 300/250 grafa i procek P4 2,4GHz - i ma ~8000 pkt. (oczywiście wszystko na sprzęcie mobilinym). U mnie mam Pentium M 1,7GHz (Dothan) do tego jak ustawiłem takty 310/260MHz to wyskoczyło mi tylko ~ 7300 pkt. Wynik procesora w Triscore jest większy u mnie, ale grafa ma mniej pkt. Dziwne to jest bo w 2k1 na przykład spokojnie mam pierwsze miejsce, a tutaj nic. Ktoś wie w czym może być problem? Czy Aquamark jest mocno wrażliwy na zasyfiony system?

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wuj rysio poprawil nieco punktacje hwbota w ciagu wczorajszego wieczoru i nieco awansowal :)... Gratulacje :).

Nieco...? Jakie neico, top20 to nie jest takie nieco :D

 

Niestety osiągnięte to dzięki bugowi, który sie ukazał tez u ryby i DEVILKA, więc jak to naprawią to niestety stracą i oni i cały team straci pewnie z 400pkt, jak nie lepiej ;)

 

Szkoda, że DEVILEK wypadł poza, bo by było dwóch Polaków w top20 ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco...? Jakie neico, top20 to nie jest takie nieco :D

 

Niestety osiągnięte to dzięki bugowi, który sie ukazał tez u ryby i DEVILKA, więc jak to naprawią to niestety stracą i oni i cały team straci pewnie z 400pkt, jak nie lepiej ;)

 

Szkoda, że DEVILEK wypadł poza, bo by było dwóch Polaków w top20 ;)

DEVILEK nie mial buga.

 

Tak czy siak, miejmy nadzieję dziś kiełbaski dorzucą jeszcze punktów :)

Troche doszlo... ale jak bylko mowione dzieki bugowi...

 

Przy nastepnym update wszystko wroci do normy (wyniki ryby i wuja rysia), bo pozwolilem sobie poprawic buga (mam nadziej ze wyszlo)...

 

EDIT No i [gluteus maximus] blada nic nie wyszlo...

 

to mam inna prosbe...

 

(do ryby i pmp)...

 

Usuncie te wyniki ktore dodaja wam tego zbugowanego globala (czyli nizsze wyniki), a dodajcie je np jutro... Bo ja Wam moge usunac wyniki ae dodac ich juz nie dodam ;)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVILEK nie mial buga.

Troche doszlo... ale jak bylko mowione dzieki bugowi...

 

Przy nastepnym update wszystko wroci do normy (wyniki ryby i wuja rysia), bo pozwolilem sobie poprawic buga (mam nadziej ze wyszlo)...

 

EDIT No i [gluteus maximus] blada nic nie wyszlo...

 

to mam inna prosbe...

 

(do ryby i pmp)...

 

Usuncie te wyniki ktore dodaja wam tego zbugowanego globala (czyli nizsze wyniki), a dodajcie je np jutro... Bo ja Wam moge usunac wyniki ae dodac ich juz nie dodam ;)

Devilek też ma punkty za buga - zmienił nick z DEVIL K-ce

 

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=619257

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=553040

 

Ja bym sie wkurzył jakby mi ktoś kazał to wszytko zmieniać - pamiętaj, że jak usuniesz najlepszy wynik, to drugi w kolejności będzie punktował. więc nie spieszyłbym się z tymi groźbami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devilek też ma punkty za buga - zmienił nick z DEVIL K-ce

 

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=619257

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=553040

 

Ja bym sie wkurzył jakby mi ktoś kazał to wszytko zmieniać - pamiętaj, że jak usuniesz najlepszy wynik, to drugi w kolejności będzie punktował. więc nie spieszyłbym się z tymi groźbami ;)

Przeca to wyniki SLI i Single... a tam jest global osobno wiec DEVILEK ma ok :)

 

No wlansie trzeba sprobowac...

 

to zadna grozba... po prostu probowalem zedytowac wyniki w taki spoosb zeby bot je jeszcze raz sprawdizl.. ale wyszla [gluteus maximus] jasia :).

 

i ja nie chce usuwac najlepszych wynikow tylko "te drugie" B-), ale nie usune ich bez konsultacji z ich wlascicielami :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dyskutować nad usuwaniem/dodawniem należałoby poinformować kogoś kto zarządza hwbotem, o zaistniałym problemie, aby podwójnie naliczone pkt. zostały globalnie pousuwane.

 

Wątpie aby z tym problemem borykały się tylko 2 osoby z naszego teamu.

 

I to jest moim zdaniem jedyna droga, dzięki której może zapanować porządek. Ma to o tyle sens, że z dużym prawdopodobieństwem podwójnie naliczone punkty w innych teamach też zostaną pousuwane.

 

Do tego czasu, nie zamierzam nic z powyższym faktem ze swojej strony robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dyskutować nad usuwaniem/dodawniem należałoby poinformować kogoś kto zarządza hwbotem, o zaistniałym problemie, aby podwójnie naliczone pkt. zostały globalnie pousuwane.

 

Wątpie aby z tym problemem borykały się tylko 2 osoby z naszego teamu.

 

I to jest moim zdaniem jedyna droga, dzięki której może zapanować porządek. Ma to o tyle sens, że z dużym prawdopodobieństwem podwójnie naliczone punkty w innych teamach też zostaną pousuwane.

 

Do tego czasu, nie zamierzam nic z powyższym faktem ze swojej strony robić.

Info poszlo wczesniej,a le chcialem jescze tu sprobowac "to" ogarnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca to wyniki SLI i Single... a tam jest global osobno wiec DEVILEK ma ok :)

 

No wlansie trzeba sprobowac...

 

to zadna grozba... po prostu probowalem zedytowac wyniki w taki spoosb zeby bot je jeszcze raz sprawdizl.. ale wyszla [gluteus maximus] jasia :).

 

i ja nie chce usuwac najlepszych wynikow tylko "te drugie" B-), ale nie usune ich bez konsultacji z ich wlascicielami :)

Eh, zle kliknąłem

 

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=553040

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=642274

 

teraz git? ;)

 

A jak usuniesz "te drugie wyniki" to i tak "te trzecie" będą tymi najlepszymi dla usera_przed_zmiana_nazwy. w ten sposób DEVILEK musiałby zmienić ogromną liczbę wyników.... pmp akurat roboty miałby najmniej, ryba też nie za dużo, ale i tak parę h klikania.

 

Jak dla mnie to są ekstra pkty dla teamu - nie tylko my mamy takie dodatki, więc nie ma co z tym walczyć wewnątrz tylko poczekać na globalną poprawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Lanc poinformowal mnie ze pewne osoby dostaja global punkty z powodu bug'a ...

Wiemy o tym i pracujemy nad tym .... Nie stety nie jest to tak proste jak sie wydaje ;)

Dopoki co ... Mozecie tutaj wsadzac link z tych wynikow ... I bede je blokowal :)

Mam nadzieje ze wszyscy beda zadowoleni :D

Pozdrawiam ...

Edit dlaczego nie moge wsadzic sygnatury z hwbot ? :huh:

Edytowane przez polonos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Lanc poinformowal mnie ze pewne osoby dostaja global punkty z powodu bug'a ...

Wiemy o tym i pracujemy nad tym .... Nie stety nie jest to tak proste jak sie wydaje ;)

Dopoki co ... Mozecie tutaj wsadzac link z tych wynikow ... I bede je blokowal :)

Mam nadzieje ze wszyscy beda zadowoleni :D

Pozdrawiam ...

Edit dlaczego nie moge wsadzic sygnatury z hwbot ? :huh:

Taka Władza... Staralismy sie ale na razie nie mozna nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Lanc poinformowal mnie ze pewne osoby dostaja global punkty z powodu bug'a ...

Wiemy o tym i pracujemy nad tym .... Nie stety nie jest to tak proste jak sie wydaje ;)

Dopoki co ... Mozecie tutaj wsadzac link z tych wynikow ... I bede je blokowal :)

Mam nadzieje ze wszyscy beda zadowoleni :D

Pozdrawiam ...

Edit dlaczego nie moge wsadzic sygnatury z hwbot ? :huh:

To poprawcie to jak najszybciej ;)

 

Jeszcze powiedz dlaczego nie było newsa, o tym, że zajęliśmy pierwsze miejsce - Grecja i Rosja miały - dlaczego my nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...