Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

orientuje się może ktos co trzeba mieć zainstalowane żeby ruszył 3dark 2001 , bo za piernika nuie mogę go uruchomić wszystko zainstalowane i nic . Wgrałem directx 8.1 ale wczesniejszego 9.0 nie usuwałem, ale tez nic nie pomaga i wyskakuje mi komunikat ze potrzeba 8.1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki już hula, co ja bym bez was zrobił :biggrin: , zaraz wklejam wynik na hw. Szkoda tylko ze ten mój amd 6000+ robi tylko 3480 taki lipny zdeka, no ale cóż.

 

Czy do marka06 full, musze tez instalowac patcha ?

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesienny bench, czyli 8500 i... 8500 :lol:

 

E8500 @ 4500 MHz @ Cube3

ASUS P5B-E Plus

2 x 1 GB Corsair Dominator PC8500 @ 5-4-4-4

Galaxy GeForce 8500 GT DDR2 (vgpu = 1.76v, vmem = 2.09v) @ Swiftech MCW60

chilled water @ 18-20*C

 

CPU i GPU chłodzone wodą, wiaderko z cieczą za oknem, co i raz woda wymieniana na zimniejszą ;) Brak chłodnicy chyba jednak wyszedł na gorsze, no nic. CPU stosunkowo nisko do jego możliwości, ale Cube3 to blok złom jakich mało, tak więc tutaj jego wina. Blok na GPU dociśnięty był opaskami zaciskowymi, tak więc może przy lepszym docisku, takty pójdą jeszcze ciutke wyżej (w sumie to nie wiem nawet czy 840 na rdzeniu to jej koniec, po prostu tyle ustawiłem :D)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jakieś tam punkty wpadły na hwbota, ale na razie bez pucharków, bo konkurencja albo ma DI na gpu, albo na cpu, albo tu i tu, albo jedzie na niedozwolonym low mipmapie. Wszystko w ramach zabicia czasu, z nudów, na dniach powinno być o wiele lepiej ;)

 

Za chwilę może jakieś fotki zmodowanej grafy, bo ma fajne czerwone kabelki :rolleyes:

 

Stay tunned B-)

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nic nie wrzucam bo się próbuję dogadać z platformą na socket A. Wszystkie tweaki, które dawały mi ładnego kopa na s478 nie dają prawie nic na sA i bądź tu mądry. W międzyczasie ktoś pozbawił mnie kilkunastu pucharków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS 9600 GSO 384 MB.

 

Ktoś może się domyśla, dlaczego w 01 w Car Chase High mam średnią 7.7 FPS, przy taktach 860 / 1050 i cpu @ 4.65 GHz? Po formacie to samo, w rivie czy poustawiam jak trzeba czy na def jest to samo, na def taktach cpu i gpu to samo, ram też odpada, sprawdzane na 3 kompletach. Trzy pary różnych sterowników i nadal mam pokaz slajdów -.-' :mur: Reszta testów i 3DMarków działa w porządku :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się porobiło, wymieniłem mojego poczciwego abita kn9 na asusa m2n32 sli 590 i w markach straciłem po około 100pkt a procek taktowany o 100mhz wyżej i pamieci z 766mhz na 1000 i jest gorzej, czyżby nf4 był wydajniejszy od 590 ? ciekawa rzecz bo cpuz pokazuje mi to w polu southbridge

Dołączona grafika

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, mam nowy system i nowy bios ze strony asusa 2205 nie wgrywałem najnowszego 2209 bo jest to wersja beta. Testy robiłem na procku x2 6000 mnoznik x14 i wtedy pamieci mi poszły na 1000 , tak sobie pomyślałem ze moze cos nie tak z tym mnoznikiem i dzisiaj zrobiłem na x15 tak zeby procek mial prawie tyle samo a pamieci poszły wtedy na 880 no i tez lipa bo wyszło 10-15 smarków mniej niz z pamieciami na 1000. System jest bez zadnych optymalizacji ale tamten tez nie był, dla mnie to dziwne niby wydajniejszy chipset a gorsze wyniki. W 3dmarku 05 na nf4 miałem 1879 a teraz nie moge przekroczyć 1800 a tak jak pisałem wcześniej procek chodzi o 100mhz szybciej i pamięci też.

tutaj wynik

http://service.futuremark.com/resultAnalyz...p;resultType=12

a tutaj stary

http://hwbot.org/signature.img?iid=279876&thumb=false

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

No nareszcie coś się rusza.

Do roboty dziewczynki! 6 miejsce w zasięgu :-D

 

 

@ Oskaliber - gratuluje i dziękuje - większośc wyników twoja!

 

BTW: jak to jest z punkcikami ? Bo widze, że pierwsze 3 miejsca mają np 10, 7 i 3 pkty, a następne dwa miejsca 12 i 10 pktów. WTF>?

 

http://hwbot.org/hardware/processor/core_i...all%20of%20fame

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś się rusza.

Do roboty dziewczynki! 6 miejsce w zasięgu :-D

 

 

@ Oskaliber - gratuluje i dziękuje - większośc wyników twoja!

 

BTW: jak to jest z punkcikami ? Bo widze, że pierwsze 3 miejsca mają np 10, 7 i 3 pkty, a następne dwa miejsca 12 i 10 pktów. WTF>?

 

http://hwbot.org/hardware/processor/core_i...all%20of%20fame

Dzięki, dodawanie ich zajęło mi ponad godzinę :D

 

A punkty, pewnie wynikają z tego, że niektóre mają punkty za global, a niektóre nie. Z tego co mi wiadomo, 1 user może mieć chyba tylko 1 punkty za global w danej konkurencji, czy nie? Jeśli tak, to ktoś z tamtych ma lepszy wynik na swoim koncie i dlatego nie dostał globali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś dodam z moim Q9550 w roli głównej ;)

Więc kilka Pkt wpadnie.

 

SPI 32M:

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

SPI 1M:

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

W przypadku 1M widziałem już taki wynik:

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Ale jakoś nie mogłem go powtórzyć następnym razem jak będę miał więcej czasu to postaram się zejść poniżej 09.900s

Ale to będzie jak zmienię gaz w moim SS bo układ ładowałem jak była już reszta gazu w butli Propan-butan i słabe są temperatury.

Teraz muszę załatwić czysty R290 [Propan]

 

Ram był luźno ustawiony więc zapas jeszcze mam.

Oraz wszystkie optymalizację muszę porobić.

Edytowane przez KamilGrzbiecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Widzę, że jednak coś kręciłeś na LN2 majkel? ;)

 

Ja to tam tylko takie mini rozgrzeweczki robie. Musze zyskiwać formę :-P

 

@KamilGrzbiecik - ładnie sobie poczynasz z tym quadem.

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie tutaj zadać to pytanie, z racji że zasilacz będzie pomagał tylko i wyłącznie w zdobywaniu punktów do hwbota i pewnie dostane szybszą i lepszą odpowiedź niż w zasilaczach ;)

 

A więc, upatrzyłem sobie na aukcji zasilacz, gdzie gościu pisze:

"Zupełnie sprawny, ale co 1-2 minuty cicho 'cyka' -

może to normalne dla tego modelu...

Mnie to denerwuje, ale dla kogoś kto na to nie będzie

zwracał uwagi nie powinno to stanowić żadnego problemu."

 

Co może oznaczać takie 'cykanie'? Czy to faktycznie jakiś nieistotny mankament, czy może oznaka nadchodzącej śmierci zasilacza? Dodam, że chodzi o Enermaxa Infiniti 720W.

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskaliber być może jest to wina wentyla - w enermaxie liberty były średnie te wentyle infinity seria niby lepsza ale czy wentyle dawali inne to raczej wątpię [mogę się mylić]- bez rozkręcenia nie dowiesz się co cyka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KamilGrzbiecik - ładnie sobie poczynasz z tym quadem.

Muszę jeszcze optymalizacje wszystkie porobić i tweaki wtedy będzie czas odpicowany :)

Z tego co widzę przy jego OC to jak poprawię to SS to wynik powinien być lepszy i stabilniejszy.

 

Szkoda że dostępu do LN2 nie mam

Edytowane przez KamilGrzbiecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest to jedno cyknięcie trwające ułamek sekundy, występujące co 1-2 minuty. W takim razie chyba będę próbował go wylicytować, mam nadzieję, że nie okaże się to jakąś ukrytą wadą i nie zdechnie przy większym obciążeniu.

 

 

I przy okazji pytanie odnośnie PCMarka05. Poinstalowałem te wszystkie encodery i ciach!ły, ustawiłem grafikę i wszystko jak trzeba. Przechodzi test i pisze, że przeszedł wszystkie i niby ok, ale nie wyświetla wyniku. O co mu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!][/color]ły, ustawiłem grafikę i wszystko jak trzeba. Przechodzi test i pisze, że przeszedł wszystkie i niby ok, ale nie wyświetla wyniku. O co mu chodzi?

mam ten sam problem przylaczam sie do prosby kolegi o co w tym chodzi?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam chciałem to zrobić i się nie dało. Nie pamiętam już dokładnie co i jak, albo wywalało mi jakieś okienko gdzie była tylko opcja view result online, albo przycisk był zamurowany. Sprawdzę jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Próbuje sobie wrzucić wyniczek PiFasta już normalnie od tygodnia i za każdym razem

Crap. An error happened.

No i już nie wiem czy coś źle robie czy to norma? Bo wszystkie pola wypełniam i lypa, ciągle error.

 

 

EDIT: Kurcze, wiedziałem, że tak będzie. Jak napisze post w temacie to od razu przejdzie. Mogłem tydzień temu napisać :-P

 

W każdym razie chodziło o to, że z niewiadomych przyczyn nie chciał się zuploadować plik z pendrive'a. Zmieniłem mu nazwę i wstawiłem na pulpit i po sprawie.

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

dorwałem lapka msi z p8700 i chciałem dodac kilka punktów nawet nie jest źle ale konkurencja wprime 1024 i wprime32 mnie całkiem rozbroiła , wyniki kaszana jak złoto, na samym koncu i to z wynikiem jak ponizej

http://hwbot.org/listResults.do?cpuModelId...e&limit=100

co robię nie tak że takie słabe te wyniki w innych benchach było oki. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...