Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wielkie Ryba, pomogło. Mam jeszcze jedno pytanie na tym lapku jest win7 i nie moge na nim odpalić programu memset 4,0 ani 4.1 wyskakuje mi komunikat

http://img205.imageshack.us/img205/5357/errornj.jpg

 

tylko nie wiem gdzie to zmienić.

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat lapka zamkniety , poszło jak poszło, bez memsetu. Orientuje się ktos czy w płycie m2n32 590 sli , oba pcie x16 działaja tak samo, bo w sumie tem mój gts 250 okazuje sie za długi i psia mać chłodzenie zastawia mi clear cmos , więc jest to bardzo kłopotliwe. Gdyby slot dolny działał tak jak ten z góry to było by gites bo wtedy w innych karciochach miałbym lepszy dostęp do chłodzenie pamieci od góry bo teraz sa około 1cm nad chłodzeniem mostków wiec nie moge na nie nic połozyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat lapka zamkniety , poszło jak poszło, bez memsetu. Orientuje się ktos czy w płycie m2n32 590 sli , oba pcie x16 działaja tak samo, bo w sumie tem mój gts 250 okazuje sie za długi i psia mać chłodzenie zastawia mi clear cmos , więc jest to bardzo kłopotliwe. Gdyby slot dolny działał tak jak ten z góry to było by gites bo wtedy w innych karciochach miałbym lepszy dostęp do chłodzenie pamieci od góry bo teraz sa około 1cm nad chłodzeniem mostków wiec nie moge na nie nic połozyć.

Oba sloty dzialaja tak samo, czyli x 16. A po drugie, to chyba nie tak ciezko karte przepiac do drugiego slotu i sprawdzic samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem, wyszło na to że slot pcie x16 nr2 w mojej płycie głównej jest mniej wydajny niestety, przy takich samych ustawieniach w marku 2006 górny slot robił 584pkt natomiast dolny 574-76. Wracam do górnego i musze coś pokombinować z chłodzeniem pamięci na karcie bo, w sumie to one mnie teraz blokują, nałożę na nie bga2 to zobaczymy.

 

PS: czy zainstalowanie dobrej karty muzycznej/dzwiękowej np.sound blaster x-fi xtreme gold da mi przyrost punktów w stopniu zadawalającym w testach , czy tylko marginalnym , czytaj szkoda zawracoc sobie tym głowy (koszty/przyrost punktów)

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Mam problem z wyjściem ponad 5GHz @ Lynnfield.

 

Manipuluje raczej tylko Vcore, VTT i Vdimm. Oczywiście wszystkie opcje CPU@ disabled. Ktoś może mi powiedzieć jakie znacznie ma w tym PLL ? Tudziez jakies inne agiczne napięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

No bez kitu - sprawdziłem go @ air i zrobił 4GH dopiero @ 1,4.

Padaka jednym słowem...

 

 

A tak ogólnie to PLL 1,8 czy 2,1 ?

 

 

druga sprawa - jak robie screena do konkurencji CPUz - np. na Core i7 czy i5 to muszę robić go na wszystkich rdzeniach enabled?

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana w UToP i nie wiem za co...Za co są usuwani userzy z teamu?Za brak aktywności?Rozkręcić się nie zdąrzyłem za bardzo....(jeden wyniczek),ale miałem w planach.

Edytowane przez kad2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien procka

Gratulacje za Stage 5. :) Nieźle pocisnąłeś z tymi 25sec. Milans wykręcił średnią, a Chaos... Zaniżył ! :P 

 

Teraz przygotować Lynnfieldy ładnie, ale ... i tak realna szansa to druga pozycja, bo Rumunów to ciężko będzie dogonić. Trzymam kciuki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Dostałem bana w UToP i nie wiem za co...Za co są usuwani userzy z teamu?Za brak aktywności?Rozkręcić się nie zdąrzyłem za bardzo....(jeden wyniczek),ale miałem w planach.

Zaniżałeś średnią. Tym razem - najpierw pokaż wyniczki, a później dodaj sie do drużyny.

 

Ktoś mi może przetłumaczy na polski o której się kończy MSI Xtreme Speeder? Bo jakoś nie moge poniemajuć.

My ejsteeśmy GMT+1 a to sie niby kończy o 12 czasu CEST czyli GMT+2

 

Ale jako, ze teraz mamy zimowy czas to powinniśmy być w tej samej strefie, czyli o 12 powinno się kończyć.

 

Ale o 21:45 zobaczyłem wpis na Tweetwrze sprzed 6 godzin, ze za 13 godzin kończy się. O której więc się kończy ?

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaniżałeś średnią. Tym razem - najpierw pokaż wyniczki, a później dodaj sie do drużyny.

Rozumiem.Dodałem jeden wynik na 20 miejsce w danym rankingu,ale punktów za niego nie dostałem.(0.4),cały czas jest "Hardware Rank: not ranked or not in top 100".Przy dodawaniu nie zaznaczałem opcji,"Do NOT participate in hwbot rankings..." to samo w profilu.Dłużej trzeba poczekać?

 

edit:

Nieważne,już jest :)

Edytowane przez kad2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Oooo, dostałem punkcik w P55 Xtreme Speeder :-D Miło! Liczyłem na jakiś Lucky Draw :-D

 

Dołączona grafika

 

BTW: jestem zarejestrowany na HWbot, ale nie mogę się zalogować na forum :-/ To normalne?

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań odnośnie Tweaków do SPI:

 

Jak to jest w końcu z tą CW? Kopiować tylko z partycji 1 na 2 (1->2) czy później znowu z powrotem (1->2->1)?

Używać jednego dużego pliku czy wielu folderów z małymi plikami? Robicie CW sami czy używacie do tego jakichś programów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale na pewno wiele osób już samemu to sprawdzała co pomogło by mi zaoszczędzić sporo czasu..... zwłaszcza, że nie mam zainstalowanego XP na drugiej partycji i do testów muszę robić formata.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ubolewamy nad faktem problemu z formatem. W ramach rekompensaty podaj mi adres na PW, podesle Tobie 975XE i Classifieda zebys odrazu mogl wskoczyc do czolowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany hwbota wizualnie wszystko ładnie cacy, nowe rangi i jakieś ich levele. Tylko znikło mi 50% punktów :/ jakiś bug? czy nowy system przeliczania WTF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX BArt_X za info. Zbyt pochopnie wcześniejszy post napisałem.

Straciłem tyle pkt bo AMD mało popularne i kiepski jest przelicznik ich w niektórych prockach.

 

Ja już raczej nie będę kręcił bo z AMD nie mam szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...