Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos jest zainteresowany to mam na sprzedaz moja stara grafe...

 

675/1680 bez modow, full stable - reszta w opisie

Szkoda ze wczesneij sie nie popatrzalem... chetnie bym ja wzial zmodowal i puscil obie karty w dualu :)

 

A teraz moj Gf tez idzie na smietnik wiec [gluteus maximus] jasia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC: 3DMARK05: 5769 troche mało mi sie wydaje... ale chipset jest u mnie wąskim gardłem :(

 

Intel 915

Masz werszje 128MB wiec sie nie dziw.... ona ma spora strate do wersji 256MB w tym benchmarku...

 

Ja na mojej 128MB mam wynik 8200pkt. a gdybym mial wersje 256Mb spokojnie mialbym 9000pkt.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobic jezeli nie dziala mi regulacja obrotow w riva tuner tylko wiatrak caly czas wali tak samo ?

karta galaxy 7600gs 256mb zalman

Wyedytować obroty w biosie.

EDIT:

Miło, że się podoba :P :mrgreen:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co do tych sterowników "Polecam 93.81 Xtreme-G" czy te sterowniki odpalą wszystkie aktualnie wydawane gry... są troche starawe i nie wiem czy Lost Planet się na nich uruchomi sprawdzał ktoś??

 

Może są jeszcze jeakies nowe zmodyfikowane (wydajne) sterowniki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie overclokerzy, problem ma sie następująco:

Podejrzany: Galaxy 7600GS 256MB.

Rekonstrukcja zdarzeń:

- oc bez żadnych modów: OC 630/1746. Wniosek: Geometric Delta Clock nie wyrabia.

- zmiana delty -100 (156 w biosie): OC 730/1746. Wniosek: dalszym ograniczeniem wciąż GDC.

- zmiana delty -130 (126 w biosie): przy próbie podniesienia GPU do np. 730 czy 740 od razu freez systemu natychmiast po kliknięciu przycisku 'Test' jeszcze przed akceptacją ustawień (innych wartości nawet nie próbowałem, bo 3-krotnie próba 730 i za każdym razem freez, raz nawet restart).

 

Na obronę podejrzanego dodam jeszcze że przy delcie -100 spokojnie test sterowników przechodził przy 750MHz, to dlaczego przy mniejszej delcie już tego nie robi?

Moje sterowniki: 91.47.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

126 w biosie... To ty teraz masz delta na plusie i to dosyć wysokim :D Nie dziw się, że łapie freeza. Masz teraz właśnie około +130 :D MAX minus delty to -128 - wpisujesz w nibitorze 128.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

126 w biosie... To ty teraz masz delta na plusie i to dosyć wysokim :D Nie dziw się, że łapie freeza. Masz teraz właśnie około +130 :D MAX minus delty to -128 - wpisujesz w nibitorze 128.

Młoda foka co za nieuwaga, a pisze w FAQ ale umknęło mi uwadze, myślałem że można aż do 256 jechać w biosie :oops:

Dzięki Lanc.

 

--EDIT--

No i deltą zjechałem do 0, max co udało sie wycisnąć w smarkach to 760/1760 czyli dalej ta dziadyga delta blokuje, bo wychodziłem z 630 bez delty. Widocznie potrzebne jej papu bo reszta rdzenia nie narzeka na jego brak, :( na tym zabawa się niestety kończy.

Edytowane przez mookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Mam pytanie. Jak pewna gra sie zacina, a na moim sprzecie powinna chodzic na full detalach, to co moze byc nie tak? Karte mam GeForce 7600 GS Sonic. Gra to Silkroad. Kuzynowi ladnie dziala, a sprzet ma sprzed paru lat. Co tu moze byc nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon Dual Core 64 3600+

GeForce 7600 GS sonic 256 mb

2x1GB kingston

Abit KN9

 

Stery do grafiki pare dni temu sciagalem ze strony nvidii, stery do plyty glownej mam wgrane z plyty dolaczonej do plyty glownej, dx9 mam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwany a wszystko inne chodzi jak ta lala ?

miałeś coś zmieniane w podzespołach ostatnio ?

 

i tak żeby nie zamylić jaki masz zasilacz ?! :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon Dual Core 64 3600+

GeForce 7600 GS sonic 256 mb

2x1GB kingston

Abit KN9

 

Stery do grafiki pare dni temu sciagalem ze strony nvidii, stery do plyty glownej mam wgrane z plyty dolaczonej do plyty glownej, dx9 mam. :)

Powinien chodzic ok... ja mam słabszy sprzęt i chodzi idealnie ;)

 

Moze jakis syf (virus) muli ci ten sprzęt ew. nie dostarcza twoj zasilacz prądu odpowiedniego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komp mam tak od dwoch tygodni :) wczesniej mialem starszy, z ktorego zostawilem tylko dysk twardy i dvd. Zasilacz mam ten:

http://www.allegro.pl/item208582478_nowy_z..._power_ok_.html

Reszta chodzi pięknie, grałem w Lost Planet demko i śmigało pięknie, z resztą tak jak np. Flatout 2.

Może coś jest nie tak z tym, że w Silkroada gram na koreańcu? x_x

Poza tym, po zmianie kompa od razu mialem format wszystkich dyskow.

Edytowane przez Cwany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz spokojnie powinien to pociagnac sprawdz jeszcze silkroad może reinstall ew. zmiany w opcjach...

 

Zapuść w Lost Planet na domyślnych ustawieniach Preformance Test i powiedz jakie będziesz miał końcowe wyniki z Snow i Cave ;) Chce zobaczyc czy moje OC jest cos warte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Witam,

Chciałem sobie wykonać Vmoda na swojej karcie.

Znalazłem moda, identyczne PCB jak ja mam:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=13859

Zmierzyłem miernikiem i standardowo było 488 Ohm (czyli zgadza się z tym co jest na tym zdjęciu - 490 Ohm = 1.19V (czyli std v na GPU).

Malowałem jak głupi kilka razy ołówkiem 2B i dalej było 488 Ohm

Co mogę źle robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...