Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

To ja czegoś nie rozumiem w tym multi :/ Nie można tworzyć jakichś osobnych serwerów sobie? Jeździłem "na głównym" to może z 15 osób spotkałem..

Wiesz sam pomysł gry tylko na "jednym" gigantycznym serwie jest świetny. Niestety wykonanie tego ssie pałe na całej lini. "Support" od atari i wszystko jasne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w to ktos posiadajacy x2 na am2?

bo mnie krew zalewa, swego czasu na duzo slabszym konfigu gierzylem bez problemow, teraz grac sie nie da - ciagle freezy... reinstalka osa nic nie dala.

sprobuje jeszcze zainstalwoac amd optimizera, ale pewnie tez nic nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w to ktos posiadajacy x2 na am2?

bo mnie krew zalewa, swego czasu na duzo slabszym konfigu gierzylem bez problemow, teraz grac sie nie da - ciagle freezy... reinstalka osa nic nie dala.

sprobuje jeszcze zainstalwoac amd optimizera, ale pewnie tez nic nie da...

Ja miałem podobne problemy na X2 3800@4600 (2,4Ghz). Nie udało mi sie rozwiązać problemów i zmieniłem sprzęt (przy okazji oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]A MAĆ 4ty raz TDU złapało zwiechę, coś czuje że zaraz pójdzie do kosza..

 

[ciach!]a 5ty raz,

przeczytałem ostatnie kilka postów i objawy te same co pawelekmal

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dodac nic ujac

 

oczywiscie latki wszystkie, sterowniki zainstalowane? jesli tak to ja nie wiem. Ja gram na x2 i nie mam najmniejszego freza :razz: , w ogole jak to wszystklo tu czytam to jak o 2 roznych grach. W czasie, w ktorym gralem mialem raz problem z tdu (mowie po patchu, bo przed potrafil sie wysypac do windy) i usualem wtedy jeden magiczny plik i dziala bez najmniejszego problemu, kiedy bym jej nie odpalil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj w tdu , poraz pierwszy od dwóch miechów i... szok. Jak mało ludzi :| Przez godzinke kręciłem się po Honolulu , i spotkałem chyba ze 4 osoby tylko. Żal patrzeć jak ta gierka powoli umiera. Mam nadzieję , że zaczęto już prace nad TDU 2 XD

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj w tdu , poraz pierwszy od dwóch miechów i... szok. Jak mało ludzi :| Przez godzinke kręciłem się po Honolulu , i spotkałem chyba ze 4 osoby tylko. Żal patrzeć jak ta gierka powoli umiera. Mam nadzieję , że zaczęto już prace nad TDU 2 XD

ludzi na serwie jest zawsze pelno, po prostu TDU jest tak skopane ze ich nie widac na drodze, ja teraz tez gralem z godzinke i co chwile mnie laczylo i rozlaczalo z roznymi ludzmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie latki wszystkie, sterowniki zainstalowane? jesli tak to ja nie wiem. Ja gram na x2 i nie mam najmniejszego freza :razz: , w ogole jak to wszystklo tu czytam to jak o 2 roznych grach. W czasie, w ktorym gralem mialem raz problem z tdu (mowie po patchu, bo przed potrafil sie wysypac do windy) i usualem wtedy jeden magiczny plik i dziala bez najmniejszego problemu, kiedy bym jej nie odpalil.

Chodzi o ogolne rozwiazania multiplayera ktory... jak to kolega wyzej napisal... ssie.... ciagle rozlaczanie... problemy z polaczeniem sie z innymi graczami.... wyscigi klubowe\miedzyklubowe ktore dzialaja kiedy maja ochote...

 

A aj właśnie w realu kupiłem TDU za 20 PLN

Nieźle, co?

 

Zaczynam zabawę.

Widze nowe promocje... gdyby wszystkie gry kosztowaly 20-30 zl to nie oplacalo by sie sciagac piratow... zreszta takie jest moje zdanie od dawna... i napewno obnizylo by to piractwo w polsce. Ale o tym byl kiedys oddzielny watek.

 

@Bogos podaj linka skąd można te wszystkie łatki/fixy pościągać bo bym sobie pograł i mnie krew zalewa....

Strona oficjalna 2917766[/snapback]

Pograłem dzisiaj w tdu , poraz pierwszy od dwóch miechów i... szok. Jak mało ludzi :| Przez godzinke kręciłem się po Honolulu , i spotkałem chyba ze 4 osoby tylko. Żal patrzeć jak ta gierka powoli umiera. Mam nadzieję , że zaczęto już prace nad TDU 2 XD

TDU2 ma w marcu wyjsc.... ale ciekaw jestem co z tego wyjdzie bo cos za cicho narazie na ten temat. Tym razem napewno nie polece jako pierwszy z forum kupic TDU2 ;) pierw poczekam kilka dni na komentarze a dopiero pozniej pomyslimy czy warto kupowac :)

 

Dzisiaj jestem chetny pojezdzic wieczorkiem.... moze ktos jeszcze? ;) wiecej na ppcteam pl :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bogos podaj linka skąd można te wszystkie łatki/fixy pościągać bo bym sobie pograł i mnie krew zalewa....

 

mnie raczej nie chodzilo o latki z tdu bo to przeciez wiadomo, ze trzeba, a o latki systemowe i inne stery polecane do 2 jajek takie jak

 

WindowsXP-KB896256-v4-x86-PLK.exe

AMD DUAL CORE OPTIMIZER.exe

amdcpusetup.exe

Throttle ENABLE.reg

:P

 

jesli chcesz ta pake to moge gdzies wrzucic, do pierwszej podane jest jakas aktualizacja z tego co pamietam , wiec warto tez aktualizowac czasem winde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bez sensu. Atari powinno udostępniać dodatkowe auta też graczom pctowym.

bo kto nie pośmigałby ferrari f40 ? XD

Właśnie ;0. Dlaczego nie ma jedynego Ferrari ktore trawie ;] (chociaż poprzedzające je gto ktore jest w grze też styknie). Imo w tdu2 powinno być na wszystkich platformach. Dla mnie najlepsze ferrari w historii mimo ze nie lubie tej marki. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...