Skocz do zawartości
robinxp

19in Lcd, Sli 7800 Go 512 Mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na innym forum wygrzebałem oto taki wontek z takim laptopem

 

Nowy laptop z 64 Turionem i mozliwoscia laczenia kart w trubie SLI juz niedlugo bedzie dostepny

Specyfikacje:

19' 1680x1024

64Turion MT40

go7800 SLI = 512Mb

2Gb DDR

 

Oto to cudo

 

co o tym sadzicie

według mnie to duża waliza malo mobilna ale zato bardzo wydajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@samedi

nawet jesli sa to zwykłe 7800 w sli (ciekawe ile takie cos ma potoków?) to wydajnoscia sporo odsadza 7800GTX

Potokow nie wiem ile to ma, ale prace na baterii moge policzyc chyba na jednej rece ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge sie zalozyc, ze przy full predkosci ta maszyna wyssa baterie w mniej niz 15 minut :D

 

IMHO taki laptop jest bez sensu...

Dla mnie 19 cali to jednak juz chyba przegiecie, wydaje mi sie ze 17 to juz max. Jak sie chce wiekszy wyswietlacz to mozna podpiac zewn np Della 20 czy 24 cale i juz. A moj zalezy od tego co robie - na pelnym podswietleniu, wifi on, w tle winamp i non stop kopiowanie plikow z dysku na USB padl po 1,5h. Max mysle to nie wiecej jak 2 godzinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na innym forum wygrzebałem oto taki wontek z takim laptopem

 

Nowy laptop z 64 Turionem i mozliwoscia laczenia kart w trubie SLI juz niedlugo bedzie dostepny

Specyfikacje:

19' 1680x1024

64Turion MT40

go7800 SLI = 512Mb

2Gb DDR

 

Oto to cudo

 

co o tym sadzicie

według mnie to duża waliza malo mobilna ale zato bardzo wydajna :)

Za taką kasę jak będą pewnie za to wołać postawiłbym MAXYMALNEGO blaszaka... A ten "laptop" (o ile można toto tak nazwać :blink: ) będzie drogi, głośny, gorący i nie mobilny (chyba, że w walizce na kółkach, albo samochodem :wink: ), że o baterii nie wspomnę. Więc wielkiej róznicy w mobilności między desktopem a tym nie widzę - a o to przecież chyba chodzi :blink: Może nawet i będzie wydajny - ale jak już chcieli robić maxa - to faktycznie dual core. Karty graficzne też mogły by być lepsze...

IMHO - piec i na dodatek nie ekonomiczny i nie mobilny... Nawet mi się zresztą nie podoba... :D

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba z jednego wzgledu - jest cienki jak na lapcia z taka grafa. Dotychczas lapcie tego typu kojarzyly mi sie grubymi walizami, a tutaj nazwalbym to aktowka. Trend designerski mi sie podoba :]

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a ludzie. no ja [ciach!]le. po to ludzie ktos kupuje laptopa by nie nosic z soba klawy monitora i obudowy i czego tam jeszcze. zrozumcie to. kto ma pieniadze to kupi nawet sobie papier z aksamitu, chociaz ten z geanta jest taki sam fajny dla tylka. no ludzie. prosze skonczcie z textami typu po co taki laptop, albo po co komus on. no luuuudzie. albo za taka cene. no lol. GG za myslenie. co do roznicy w mobilnosci-jezeli ktos nie widzi roznic to jest slepy albo zbyt prosty zeby je zauwazyc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a ludzie. no ja [ciach!]le. po to ludzie ktos kupuje laptopa by nie nosic z soba klawy monitora i obudowy i czego tam jeszcze. zrozumcie to. kto ma pieniadze to kupi nawet sobie papier z aksamitu, chociaz ten z geanta jest taki sam fajny dla tylka. no ludzie. prosze skonczcie z textami typu po co taki laptop, albo po co komus on. no luuuudzie. albo za taka cene. no lol. GG za myslenie. co do roznicy w mobilnosci-jezeli ktos nie widzi roznic to jest slepy albo zbyt prosty zeby je zauwazyc....

Uprzejmię informuję Kolegę, że wyraziłem tylko swoją SUBIEKTYWNĄ opinię... Nie trzeba mnie od razu objeżdżać - w końcu to forum ma służyc wyrażaniu opinii...

Za wszystkie konstruktywne uwagi Koledze bardzo dziękuję...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jakby powiedziec ze lepiej i latwiej przeniesc 3 cegly po 5 kilo, niz jedna 7kilowa. mi lotto twoja opinia ale jej sens jest podwazalny i dlatego go podwazylem do czego tez mam prawo a ze jej poziom byl zenujacy to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jakby powiedziec ze lepiej i latwiej przeniesc 3 cegly po 5 kilo, niz jedna 7kilowa. mi lotto twoja opinia ale jej sens jest podwazalny i dlatego go podwazylem do czego tez mam prawo a ze jej poziom byl zenujacy to inna sprawa.

Zależy jakie kto ma podejście do definicji laptopa... Moje wyrażam tutaj:

IMHO - piec i na dodatek nie ekonomiczny i nie mobilny... Nawet mi się zresztą nie podoba...

Zresztą nie ma sensu rozpętywać "akademickiej" dyskusji... Każdy z nas podchodzi do tego inaczej... I każdy z nas ma swoje racje, i każdy słuszne... Tobie - pasuje... Mnie - nie...

A sens mojej wypowiedzi (oprócz krytyki...) zawarłem gdybyś nie zauważył w tym zdaniu:

Może nawet i będzie wydajny - ale jak już chcieli robić maxa - to faktycznie dual core. Karty graficzne też mogły by być lepsze...

Pozdrawiam Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...