Skocz do zawartości
99tomcat

Kupno Winbondów 512mb Pod Wpływem Impulsu..

Rekomendowane odpowiedzi

dobra sztuka ci sie trafila :lol:

 

p.s. jak się chwalić -> 2x256 MB Kingston HyperX 3200A wyniosły mnie 40 zł w rozliczeniu na gwarancji od 27.01.06r. :lol: i co wy na to? :rolleyes: p.s. niestety jedna z kości to Infineon CE-5... a druga to nie najgorszy Winbond CH5 -> 225 MHz 2-3-2-5 na ~ 2,73v na K8NS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kszonek

 

mozesz mi podeslać, chetnie zrobie kolejne 300 2-2-2 :D

masz dobra reke ;) najbardziej licze na 2x256 oldsqlowych bh5 w khx'ach ;] jak na razie testy na intelu gorzej niz rozczarowly, nie wiem czy jest sens sie pocieszac..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85212100

 

tylko jeden licytujacy jest m inie znany ;] tez licytowalem zle nie byly mi potrzebne bo juz mam 6 szt wielbladow w domu i musze cos przeselekcjonowac, bo za duzo tego stuffu :P

te sa moje zachłanne cholery :wink:

 

mam za 150 w wysyłką wieć chyba ok nie? w każdym razie to są przynajmniej chyba orginal winbond anie substytut mosela :wink:

 

Za mosele albo dogadam sie z gościem albo nega zarobie bo nie biore bardziewia..zwłaszcza zę własnie za delty wpłaciłem...dely 120mm nadchodzą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te sa moje zachłanne cholery :wink:

 

mam za 150 w wysyłką wieć chyba ok nie? w każdym razie to są przynajmniej chyba orginal winbond anie substytut mosela :wink:

 

Za mosele albo dogadam sie z gościem albo nega zarobie bo nie biore bardziewia..zwłaszcza zę własnie za delty wpłaciłem...dely 120mm nadchodzą :wink:

juz myslałem ze przetrzepałes cala kase na delty i kupiles sobie winbondy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze troche ot.. ale widze, ze wszyscy mowia tu co kupili to i ja sie wtrace ;)

wie ktos z Was na jakich kosciach produkowane byly pamieci (byly, bo juz chyba nie sa) twinmos twister 512MB CL2.5 PC3700 (466)? na jakie o/c moge liczyc na takiej kosci?

zamowilem ja troche w ciemno, ale za 150zl z wysylka chyba warto? :)

jutro prawdopodobnie bede ja mial, ciekaw jestem czego moge sie spodziewac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze troche ot.. ale widze, ze wszyscy mowia tu co kupili to i ja sie wtrace ;)

wie ktos z Was na jakich kosciach produkowane byly pamieci (byly, bo juz chyba nie sa) twinmos twister 512MB CL2.5 PC3700 (466)? na jakie o/c moge liczyc na takiej kosci?

zamowilem ja troche w ciemno, ale za 150zl z wysylka chyba warto? :)

jutro prawdopodobnie bede ja mial, ciekaw jestem czego moge sie spodziewac...

hynixy d43 / d5 albo powerchipy, czyli nic specjalnego, o/c bedzie jako takie moee 230 cl2,5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hynixy d43 / d5 albo powerchipy, czyli nic specjalnego, o/c bedzie jako takie moee 230 cl2,5 :D

nie no.. :P 233 cl2.5 maja w standardzie to chyba troche wyzej jeszcze pojda? ewentualnie moge im dac te +0.2V :P

 

edit:

kszonek: przyznam, ze w kategorii pamieci jestem malo oczytany i nie orientuje sie, jak wygladaja dobre kosci ;) chcialem kupic kosc 512, czytalem pare tematow i jedyne, czego sie dowiedzialem to to, ze trzeba miec cholerne szczescie, zeby np trafic teraz na dobra sztuke d43, tccc, uccc itp..

trafila mi sie jednak ta 'okazja' z twisterem i mam nadzieje, ze zalowac nie bede, postanowilem po raz drugi zaufac twinmosowi ;)

w 7 niebie bylbym jesli kosc poszlaby na 250MHz (jest to wykonalne przy cl2.5? :P) na 2.7-2.8V (tylko tyle moge dac). jesli nie.. to bedzie sobie chodzic na 230 (akurat sie fajnie sklada, ze tyle bedzie miec przy max htt jakie moge dac z biosu ;)).

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no.. :P 233 cl2.5 maja w standardzie to chyba troche wyzej jeszcze pojda? ewentualnie moge im dac te +0.2V :P

:lol: hehe, joke ;) myskle ze pojda wyzej, ale to co zakupil tomcat (twiny 2x256 333mhz) jest lepszym wyborem i to zdecydowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziesz ignorowal "ile za te pamieci" ale co powiesz na "za ile bys je oddał" tak zupelnie bezinteresownie sie pytam, bo mnie nie stac.

Nie mam pojecia, ciezko jest wycenic takie cos. Mardok kiedys ładnie powiedział... perełki są warte tyle, ile ludzie sa w stanie za nie dać :wink:

 

kiszonek, biegnij robić Fc, a nie na tłiku przesiadujesz :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, ciezko jest wycenic takie cos. Mardok kiedys ładnie powiedział... perełki są warte tyle, ile ludzie sa w stanie za nie dać :wink:

 

kiszonek, biegnij robić Fc, a nie na tłiku przesiadujesz :lol:

:lol: :P

 

kiszone ogorki, pol litra i robota wrze :P

 

zeby nie było ze nic nie robie :P

 

Dołączona grafika

 

 

Najpierw był projekt, wlasnie narysowałem co i gdzie i teraz sobie mysle jak ja to kurna wykonam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak postepy-fajna kreska markerem :lol: :wink:

acha jak ktoś nie wie a zamówił delty to mam w łapkach karton pełen dziwów... :wink:

poprosze 4 na wynos :lol:

 

nie chce nic mowic, ale wzielo mnie i juz sa dwa kanały boczne..... aktualnie wiertarka ma przerwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...