Skocz do zawartości
wronka

Jaki Windows

Rekomendowane odpowiedzi

moim skromnym zdanim win2k jset lwpszy od w98se pod wieloma względami, np prawie wogule się nie wiesza, źle(z błęami) napisane programy nie zawiesza systemu, obsługuje więcej pamięci (niż 512 MB) :) itp :), jest jeden ,minus stare gry nie chodzą pod tym systemem, najczędciej te pisane pod VESE bo te pisane pod 13H śmigają be problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdanim win2k jset lwpszy od w98se pod wieloma względami, np prawie wogule się nie wiesza, źle(z błęami) napisane programy nie zawiesza systemu, obsługuje więcej pamięci (niż 512 MB) :) itp :),  jest  jeden ,minus stare gry nie chodzą pod tym systemem, najczędciej te pisane pod VESE bo te pisane pod 13H śmigają be problemu :)

Dla tego właśnie win98se+2k to idealny windows :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

win xp prof.... jak masz 256 ramu i sp1 to nie masz problemow z tym winem :) przynajmniej ja nie mam :)

Ja miałem. Po dwóch tygodniach poprawnego mniej więcej działania któregoś dnia włączam kompa a tu: "lsass.exe błąd systemu. Do programu przekazano nieprawidłowy parametr lub funkcję", czy jakoś tak. I [gluteus maximus] blada. Nie pomogła ostatnia dobra konfiguracja, tryb awaryjny to samo, wszystkie opcje pod f8 to samo...odpalam odzyskiwanie systemu, wpisuje hasło administratora, a tu rotfl...nie jest poprawne, a było, bo już go używałem. No to się zaśmiałem i wywaliłem go pierony. Dodam, że miał SP1,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o stabilnosc pracy, biurowe pisanie takze gry to na pewno 2000, natomiast XP, troxhe niedoroboiny bo ze starszymi grami nie wspolpracuje ale tymi opartymi na DOSie i chodzacych na DOSie. Reszta Xp popieram. Z szybkoscia roznie jest ale wydaje mi sie ze 2000 naj by byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

98se najpopularniejszy i jego wypada mieć w razie czego

win me to pomyłka, nawet nie myśl o tym

xp - coś pomiędzy 98 i 2k, nawet fajny

 

teraz używam win2k (sp3) i jestem naprawdę zadowolony - 95% gier i progsów chodzi bez problemu, zawiesił mi się narazie dwa razy i ogólnie chodzi qlnie, napewno szybciej niż 98

polecam 98se + win2k sp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

win98se jest najlepszy. Jak ci sie muli i wg to 30 minut i mam system zainstalowany razem ze sterownikami :) (przynajmniej u mnie). A z tym bootowaniem win 2000 P. to sprobuj wybrac opcje przy instalacji wina2000 napraw system i powinno byc juz menu bootujące :) (ale zakreciłem :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu 98 i 2000sp3

samo 200osp3 nei bedzie kombinowac bedem tka jak muwiłęś na hd i potem

Bo niestety nie wszystkie gry ładnie chodzą pod 2k, również niektóre starsze programy których używam nie bardzo go lubią. Mam też dwie gry, które ewidentnie lepiej chodzą pod 2k (albo XP), niż pod 98. Poza typ posiadanie 2 systemów daje fajną możliwość kopiowania systemów- spod win98 np. kopiuje pliki win2k, akuje rarem i nagrywam na cdrw. Jak 2k podnie, formatuje partycję 2k i odpakowuje na niego bacup 2k i mam nowy sys z 20 minut, ze sterownikami, i działa normalnie, te same wyniki w 3dmark itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...