Skocz do zawartości
wronka

Jaki Windows

Rekomendowane odpowiedzi

windows 2000, jak zamierzasz instalowac xp to najpeirw zobacz na forum ile jest tematow z problemami z tym winem.

 

a jakbys mial wątpliwosci co do dzialania programów, to jak jakis niedziała na 2000 to na xp tez niebedzie dzialal, co do wydajnosci to niedawno byla klotnia kilka osob testowalo i wyszlo ze 2000 jest minimalnie szybszy i stabilniejszy od xpwindows 2000, jak zamierzasz instalowac xp to najpeirw zobacz na forum ile jest tematow z problemami z tym winem.

 

a jakbys mial wątpliwosci co do dzialania programów, to jak jakis niedziała na 2000 to na xp tez niebedzie dzialal, co do wydajnosci to niedawno byla klotnia kilka osob testowalo i wyszlo ze 2000 jest minimalnie szybszy i stabilniejszy od xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy do czego:

do domu dla zabawy (gry, troche netu i takie tam) - moim zdaniem win98se (wystarczy ale trzeba dobrze postawic i wiedziec czego z nim nie robic - user zaawansowany) lub 2k (user mniej zaawansowany),

do domu dla kilku uzyszkodnikow (do zabawy, netu i innych)- 2k i rozne profile userow,

do domu (user zaawansowany, programowanie, siec, i inne pokrewne) - [brzydkie określenie na linuksa]

do domu do zabawy (czasami irytacja z systemem) - win xp

 

do pracy w biurze - oddzielna bajka ...

 

takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko win 2000 . Uzywałem wszystkich wind ale ta jest najlepsza . Na codzien slucham muzy ogladam filmy czasami gram pracuje w office i nigdy mnie nei zawiodl .Kompa mam podlaczonego do sieci osiedlowej i nigdy nie mialem problemu z konfiguracja Lanu .Moze sie dlugo uruchamia i troche dluzej zamyka i nie ma takich kolorkow ,ale jest to bardzo stabilny system (tylko 3 blue screeny w ciagu roku uzytkowania).Polecam go kazdemy bo oferuje wiele mozliwosci .Wiec mowie ci instaluj win2000 w ciemno bo z xp bedziesz miał same klopoty.Pozatym 2000 mozna aktualizowac posiadajac :twisted: jakby to powedziec pozyczona wersje :twisted: a do xp jak bys chcial zainstalowac service packa to o ile mi wiadomo to trzeba dzwonic gdzies po jakis kod aktywujacy no i trzeba miec orginalke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Lindows moze ?? :D

hahhaha ;) jeżeli chodzi o naprawde uniwersalnego...... :> to tak.. ale niewiem czy wszystkie aplikacje z win bedą działały :? proponuje zapoznac sie z art na temat lindowsa czytalem bodajze na hacking.pl i tylko jedno sie nasowa: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj DOSa, jest w kazdym Windowsie (w NT emulator) czyli jest

naprawde uniwersalny. A swoja droga czy istnieje uniwersalny

Windows :twisted: :twisted: :twisted:

A na powaznie to jak dla mnie najblizszy temu "idealowi" jest 2K.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbys mial wątpliwosci co do dzialania programów, to jak jakis niedziała na 2000 to na xp tez niebedzie dzialal, co do wydajnosci to niedawno byla klotnia kilka osob testowalo i wyszlo ze 2000 jest minimalnie szybszy i stabilniejszy od xp

to ja nie wiem jak bylo to testowane

u mnie sie rzuca z miejsca ze xp jest 1.3z szybszy niz win 2k

odpalenie 3dmarka i z 50 klatek wskakuje na 72 to chybajest roznica

plynnie chodzace gry w porownaniu z 2k to wszystko widac

poza tym

2k jest stabilniejszy

podczas pracy z nim przez rok (98se mnie dobil) nie mailem ani jednego zwisu)

jak nie bedziesz duzo gral to win2k ci spoko styknie jak zamierzasz grac polcam xp posiada wieszkosc cech 2k i jest szybszy i bezpieczniejszy od 98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plików ponownie uruchamiam i czyta i w jednym momenie pisz eze nie mozę odnalesci pliku txt......... i lub jest uszkodzony ale nie został nagrany robiłem to jus zz 2 dyskietkami i to samo a nagrywałem z MAKEBT32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie mecz sie. wszystkie winy sa do [gluteus maximus]. ale sa "jedyne". masz wybierac to wybierz 2000 professional pl. spoko chodza. a zwis jest praktycznie niemozliwy. a co do instalacji. pozycz plyte bootujaca. i problem z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ska sciągnac dyskietke startowa do 2000 mam 2 windowse 2000 na płytach i to samo na infojama jest tylko co wiedze do xp a teraz mam xp i cos mi siępsuje moze dlatego ze foormatuje na szybko 2sek i pokłopocie ale czy to cosa daje a np mozę byc ze np 98 a na to instaluje z poziomu windowsa 2000 zawansowane czy lepioej bedzie na czytko ale mozecie mi podać link do pliku dyskieki startowej moze mozeci gdzieś na ftp zgrac i podac mi link bardz was proszę a cha mam pytanie moze lamerskie ale co to znaczy flashowac biosa grafy ale sie rozpisął a ile błendów narobiłem napewno zrozumcie głubie litery tak samo jak w zeszytach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można inaczej: x:/i386/winnt.exe (x to naturalnie litera napędu)

Ale instalacja zajmie ze 2 godziny, bo kopiowanie plików instalacyjnych przebiega bez smart drive. Polecam też skopiować pliki instalacyjne na HD i z niego instalować.

 

Poza tym przychylam się do opinii, win2k+service pack3, właśnie do niego wróciłem z winXP którego po 2 tyg. wysłałem w kosmos.

W zasadzie najlepsze połączenie to win 98se+win2k jak dla mnie, zastanów się nad taką opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...