Skocz do zawartości
autococker

Chiftec 420 W Wystarczy ?

Rekomendowane odpowiedzi

karta graf Radeon X1900 XTX

płyta Gigabyte GA-K8N Ultra-9 nForce4 ul.s.939

pamieci 2 x TwinMOS DDR 1GB/400Mhz CL 2.5 PC3200

dysk twa Samsung 200GB 8MB SP2004C sATA-2

procesor Athlon 64 3800+ s.939 Venice BOX

obudowa MODCOM STEP 207

naped nagrywarka DVD LG

 

Czy zasilacz 420W CHIEFTEC do tej konfiguracji powyzej wystarczy ?? czy musze miec mocniejszy i jakiej firmy ??

Edytowane przez KING (PL) autococker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta graf X1900 XTX

płyta Gigabyte GA-K8N Ultra-9 nForce4 ul.s.939 SLI

pamieci 2 x TwinMOS DDR 1GB/400Mhz CL 2.5 PC3200

dysk twa Samsung 200GB 8MB SP2004C sATA-2

procesor Athlon 64 3800+ s.939 Venice BOX

mysz ligitech MX1000

obudowa MODCOM STEP 207

naped nagrywarka DVD LG

 

Czy zasilacz 420W CHIEFTEC do tej konfiguracji powyzej wystarczy ?? czy musze miec mocniejszy i jakiej firmy ??

Moźe byc cięzko, szczególnie, że ta 420-tka to jakoś Chieftec-owi nie wyszła... Swoją drogą po co bierzesz płytę z SLI? Przecież i tak z tego nie skorzysasz mając Radka... Lepiej weź płytę bez SLI i różnicę dołóż do tej zasiłki - Topower 480W. Oczywiście jak masz więcej kasy weź coś lepszego (np. jakiegoś Tagana 480W lub 530W, ale to już wydatek rzędu 350-400 zł). Na zasilaczu nie warto oszczędzac, szczególnie przy takiej konfiguracji jak podałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze tak mam ta zasiłka 420Wchieftec i nadal nie wiem czy mi starczy czy mam ja sprzedac,a jesli chodzi o obudowe to jest całkiem niezła ,miałem okazje składac kolezance kompa własnie na tej obudowie.Kosztuje 99zł a ta roznice dołozyłem do pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze tak mam ta zasiłka 420Wchieftec i nadal nie wiem czy mi starczy czy mam ja sprzedac,a jesli chodzi o obudowe to jest całkiem niezła ,miałem okazje składac kolezance kompa własnie na tej obudowie.Kosztuje 99zł a ta roznice dołozyłem do pamieci

Obudowa ta nie nadaje się do wysoko wydajnego komputera. Taki radeon 1900 i Athlon 3800 produkują sporo ciepła którego nie da się po cichu wypchać na zewnątrz przez wylot 80 czy nawet 92 mm. Na Twoim miejscu kupił bym TT Soprano lub coś innego, solidnego z rzadką kratownicą i wylotem 120 mm - chyba że nie zależy Ci na ciszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa ta nie nadaje się do wysoko wydajnego komputera. Taki radeon 1900 i Athlon 3800 produkują sporo ciepła którego nie da się po cichu wypchać na zewnątrz przez wylot 80 czy nawet 92 mm. Na Twoim miejscu kupił bym TT Soprano lub coś innego, solidnego z rzadką kratownicą i wylotem 120 mm - chyba że nie zależy Ci na ciszy.

Ale trafiłes ta obudowe wypatrzyłem na samym poczatku i na nia chorowałem,lecz chciałem zaoszczedzic i kupic za to cos innego i kupic duzo tansza obudowke moze jednak i wroce do tego zamierzenia

Edytowane przez KING (PL) autococker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...