Skocz do zawartości
mail'o

Węże uzywane w waszych WC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w trakcie budowy WC. Zamiast węży chcę użyć miedzianych rur i całość upchnąć w budzie. :twisted:

ja mam węże pcw i też wszystko mieści się w budzie do tego pcw jest elastyczne i można je łatwo formować i zginać rurki miedziane formują się o wiele gożej, rurka miedziana o średnicy 15 mają średnicę gięcia 10 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rurki to Cie beda kosztowac sporo :)

Wszystkie będą za około 10zł + złączki. Na całą budę powinno pójść około 1-1.5m rur i do tego pasta lutownicza.
No pewnie żę rurki miedzian to koło 5 pln za metr więc nie wiem czemu KaT miało by wyjść dużo drożej.

 

Mnie tylko zastanawia o ile będzie to wydajniej. Czy chociaż uklad zyska kilka % na wydajności. Zastanawiałem sięteż nad dolutowaniem do kawałków rurek miedzianych blaszek by działało to jak radiator :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rurki to Cie beda kosztowac sporo :)

Wszystkie będą za około 10zł + złączki. Na całą budę powinno pójść około 1-1.5m rur i do tego pasta lutownicza.
No pewnie żę rurki miedzian to koło 5 pln za metr więc nie wiem czemu KaT miało by wyjść dużo drożej.

 

Mnie tylko zastanawia o ile będzie to wydajniej. Czy chociaż uklad zyska kilka % na wydajności. Zastanawiałem sięteż nad dolutowaniem do kawałków rurek miedzianych blaszek by działało to jak radiator :?

chyba ze wywalisz ten radiatorek na zew. obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze wywalisz ten radiatorek na zew. obudowy

Chciałem by całe rurki miały dolutowane te blaszki (chocicaż po 4 wzdłuż na każdej. Bo i tak większość ciepłą byłą oddawana na nagrzewnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze wywalisz ten radiatorek na zew. obudowy

Chciałem by całe rurki miały dolutowane te blaszki (chocicaż po 4 wzdłuż na każdej. Bo i tak większość ciepłą byłą oddawana na nagrzewnicy.

lepiej zebyś przylutowal te blaszki porządnie bo nawet nie chce myśleć co sie moze stać, jak ci taka blaszka na mobo spadnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...