Skocz do zawartości
samhain

Realitynet F2g Oraz F2n

Rekomendowane odpowiedzi

Bloki do testów zapewne zostana wysłane jakiś czas po przyjeździe Samhaina z Cebitu.

Jeśli pojawią się testy to na bank Sam sie pochwali w tym wątku także trzeba czekać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, ja mam pytanie z troszkę innej beczki.

Otóż zamówiłem sobie F2G, na mojego 6800 i teraz pytanie:

Jakie radiatorki władować na pamięci? Na zdjęciach bloku w Realitynet ciężko ocenić jego wysokość, prosiłbym więc ew. użytkowników o wypowiedzi, załączam fotkę 6800 AGP po zdjęciu chłodzenia KLIK!.

 

EDIT: Czy TAKIE wejdą? Czy kupić TE? Jak z ich wydajnością?

 

EDIT2: Wydaje mi się, że znalazłem odpowiedź, TU przeglądając moda Grzecha na JetPC, chyba wezme te zalmany, cztery niższe pod króćce wsadzę, a te wyższe na pozostałe. Te Revolteki nie zmieszczą się niestety, mam rację?

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ten bloczek F2G. Przyszedł do mnie dzisiaj.Moje pierwsze słowa jakie wydobyłem z siebie po otwożeniu opakowania brzmiały " o kur.. ale to małe". A tak serio to bloczek wykonany bardzo starannie, Opakowanie też ładne. Zadnych zastrzeżeń do realitynetu. Co do testów to jak złoże swoje WC, to troche potestuje. Niestety wyniki będe mógł porównać tylko do standardowego chłodzenia na mojej grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

Ja tylko czekam na f2n na nf4 sli. Jak tylk się pojawi zamawiam go wraz z frostem na gpu. Czy jest bliżej znany czas premiery tego bloczku? Bo jeżeli jest to odległa data to chyba jednak wybiorę blok Misia.

 

A co do konkursu to kiedy zostaną podane wyniki ?

Edytowane przez hakervip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, ja mam pytanie z troszkę innej beczki.

Otóż zamówiłem sobie F2G, na mojego 6800 i teraz pytanie:

Jakie radiatorki władować na pamięci? Na zdjęciach bloku w Realitynet ciężko ocenić jego wysokość, prosiłbym więc ew. użytkowników o wypowiedzi, załączam fotkę 6800 AGP po zdjęciu chłodzenia KLIK!.

 

EDIT: Czy TAKIE wejdą? Czy kupić TE? Jak z ich wydajnością?

 

EDIT2: Wydaje mi się, że znalazłem odpowiedź, TU przeglądając moda Grzecha na JetPC, chyba wezme te zalmany, cztery niższe pod króćce wsadzę, a te wyższe na pozostałe. Te Revolteki nie zmieszczą się niestety, mam rację?

A takie by nie weszły?? LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie by nie weszły?? LINK

Bomba, chyba będą lepsze od tych Zalmana no i są niskoprofilowe więc powinny wejść, dzięki ;)

 

Mam jeszce prośbę dla posiadaczy F2G, otóż byłbym wdzięczny za zdjęcie tego bloku z profilu (z boku), może być zamontowany na karcie.

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba, chyba będą lepsze od tych Zalmana no i są niskoprofilowe więc powinny wejść, dzięki ;)

 

Mam jeszce prośbę dla posiadaczy F2G, otóż byłbym wdzięczny za zdjęcie tego bloku z profilu (z boku), może być zamontowany na karcie.

spoko,zawsze warto oblatac allegro i pare sklepow internetowych ;) Jawor Gratulacje :)

Wiecie moze kiedy beda testy opublikowane??Sam nadal na Cebicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy mozna sie spodziewac fotek bloku na nb SLI??

wkrotce :)

 

jest nastepny w kolejnosci produkcji

 

 

zapomnialem pogratulwoac zwyzieczcom... chcialem poinformowac, ze nagrody zostana wyslane do Was do poniedzialku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

wkrotce :)

 

jest nastepny w kolejnosci produkcji

zapomnialem pogratulwoac zwyzieczcom... chcialem poinformowac, ze nagrody zostana wyslane do Was do poniedzialku.

 

Pozdrawiam

A jest może znana jakaś orientacyjna cena? Większa (mniejsza) od bloku F2n? I kiedy pojawią się testy bloków f2g i f2n?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest może znana jakaś orientacyjna cena? Większa (mniejsza) od bloku F2n? I kiedy pojawią się testy bloków f2g i f2n?

cena wieksza byc nie powinna..

 

co do testow... wkrotce bloki ida do recenzentow... na razie prosze wspierac sie opinia uzytkownikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ,jeszcze zeby cena sie zamknela ponizej 150 <marzyciel>

 

co do ceny, na razie nie chce sie wypowiadac...

 

ale powiem ze bedzie uniwersalne maxymalnie jak sie da... i postaram sie zrobic wszystko 'przyjazne dla kieszeni' ;) as always ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z zaległymi zamówieniami (powstałymi przez wyjazd)? Poszły już do klientów? Bo się na F2G doczekać nie mogę. :)

sa pakowane, a ze tego duzio jest to chwile trwa... czesc poszla wczoraj, czesc idzie dzisiaj i przez caly weekend poczta tez bedzie miala co robic (urzad 24/24 ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...