Skocz do zawartości
xrobcio

Co Doradzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tej chwili mam 2x256 (Dual) Kingston /400/ CL3. Wiec 512 ramu to troche malo. A wiec jakie moduly polecilibyscie (oczywiscie nie drogie i w miare dobre do O/C) :P

 

To co mam teraz to:

A 64 3200+, AN8 Ultra, GF6600GT, 2x256 /400/ CL3. To chyba wystarczy.

Oczywiscie nie wiem czy bardziej sie oplaca DDR czy DDR2. Ale wydaje mi sie ze chyab DDR2...

Nie wiem rowniez czy lepiej dokupic tylko jedna kosc z 256MB Kingstona (w tedy bedzie 768MB i nie bedzie Dual-a)

Czy moze znalazlo by sie cos w miare markowego 2x512 (dobrze bylo by jak by to bylo DDR2) za jakies ~300zl

 

Prosze o sugestie i linki do slepow.

Edytowane przez xrobcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie n00b...DDR2 nie beda dzialac pod moja mobo :mur: :oops:

No wiec wchodzi teraz tylko w gre DDR...

Do jakiej sumy?

E nie doczytalem widze kwote, 1gb za 300 hmmm...twinmos C.L 2.5 (z Radiatorami) moga być i sa niedrogie, do 250mhz powinny dojsc ;/

ale najlepiej dorzuc do 350 i bierz PDP, co prawda CL3 ale kreca się nie najgorzej podobno ;p

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moglbys zapodac linka do jakiegos sklepu :?:

Chcial bym zobaczyc je tak dokladniej...

Te 50 zl to jeszcze bym dolozyl...

A prosie cie bardzo http://sklep.benchmark.pl/pelny_24089.html

Dodam tylko że ceny na Benku sa zawsze wyzsze więc pewnie bedzie taniej, no jak dla mnie bardzo wazne jest ze sa w jedenj kości a nie 2x512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee 2x256 to dual więc zwiększona przepustowość.

Nie wiem co takiego fajnego widzisz w 1x1024.

Przygotowanie do drugiej 1024ki ?? :)

Co do firmy to : GeIL, Corsair lub Patriot

Hehe widze ze magia duala ci zawrocila w glowie....dual daje bardzo male korzysci (2-3%) a jak wezmiesz 1gb to elegancko wbijasz drugą i wtedy dopiero masz duala ;) a tak trzeba sprzedac stare ramy, dołozyc i kupic dopiero nowe...a po co??

Co do Firm: Geil teraz daje [gluteus maximus]la, Corsair jak zwykle drogi a PDP trzyma poziom przy czym ma bdb. stosunek cena/jakość

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh kiedy dokupie druga kosc 1GB...Heh no wlasnie sam nawet nie wiem czy to bedzie kupione :P

Mowicie ze ten Patrioty sa dobre...A jak wyglada sprawa z O/C tych Patriotow :?: Bo widze ze to CL3..to niestesty tak jak mam teraz...

 

A jak bym wzial te moduly :?: bo wlasnie wolal bym duala...

 

Edit

Albo te...Jak te timigi byly by warte swojej ceny to moze bym dolozyl...

Edytowane przez xrobcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moze nie bede zakladac nowego tematu, tylko tu sie zapytam.

 

Czy radiatory na pamieci cos daja? Tzn czy (jak sie nie podkreca) pamieci lepiej dzialaja? A czy jak ktos chce podkrecac (ale nie hardkorowo, a raczej z umiarem) to czy sa wymagane?

I ostatnie, czy radiatory ktore mozna dokupic i zamontowac na pamieci sa porownywalne z tymi fabrycznymi?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moze nie bede zakladac nowego tematu, tylko tu sie zapytam.

 

Czy radiatory na pamieci cos daja? Tzn czy (jak sie nie podkreca) pamieci lepiej dzialaja? A czy jak ktos chce podkrecac (ale nie hardkorowo, a raczej z umiarem) to czy sa wymagane?

I ostatnie, czy radiatory ktore mozna dokupic i zamontowac na pamieci sa porownywalne z tymi fabrycznymi?

 

Pozdrawiam

Radiatory jak nie podkrecasz nic nie dadza, a jak podkrecasz z umiarem tez nie sa wymagane (zalezy ile podkrecasz i jaka pamięć). Radiatory które mozesz kupic np: Revoltec czy Thermaltake w sumie nie sa gorsze od zestawowych. A tak wogóle to radiatory na ramie wygladaja poprostu ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...